Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Telewizja-Nowy dekoder dla abonentów Multimedia Polska

Nowy dekoder dla abonentów Multimedia Polska

Multimedia Polska, czołowy ogólnopolski operator telekomunikacyjny podpisał z firmą Pace umowę na zakup 100 tysięcy cyfrowych dekoderów High Definition. Urządzenia trafią do abonentów w kwietniu 2012 roku.

Jakie są zalety nowego dekodera?

Przede wszystkim atrakcyjna cena, dzięki której operator będzie mógł zaoferować konkurencyjną opłatę aktywacyjną, oraz możliwość samodzielnej instalacji sprzętu. Dekoder przystosowany jest do pracy w standardach SD i HD. Posiada aktywne łącze ethernetowe, pozwalające korzystać z interaktywnych funkcjonalności telewizji cyfrowej – np. VoD. Dekoder wyposażony jest ponadto w wejście USB, do którego podłączyć można dysk zewnętrzny, spełniający funkcję nagrywarki PVR a w przyszłości w dysk twardy zunifikowany z urządzeniem („stacja dokująca”).

Nowy dekoder dla abonentów Multimedia Polska
Nowy dekoder dla abonentów Multimedia Polska

Oprócz technicznych i finansowych, dekoder ma niezaprzeczalny walor praktyczny – wielkość. Urządzenie jest zdecydowanie mniejsze od większości dekoderów wykorzystywanych na polskim rynku. Nowy model ma zaledwie 26 cm długości, niecałe 5 cm wysokości więc bez problemu zmieści się na każdej półce pod telewizorem.

Wprowadzając ten model dekodera odpowiadamy na potrzeby rynku – kompaktowe urządzenie zbudowane na najnowszych podzespołach według standardów gwarantujących doskonałą jakość i możliwość rozbudowy funkcji zgodnie z wymaganiami klienta w przyszłości – telewizja na żądanie (VoD), nagrywarka (PVR) czy telewizja interaktywna (iTV). Lider rynku polskiego i jeden z najbardziej innowacyjnych operatorów w Europie łączy siły z największym i najbardziej innowacyjnym producentem dekoderów cyfrowych standardu HD na świecie – to przyniesie korzyści wszystkim klientom Multimedia Polska. Wysoka jakość, intuicyjna obsługa oraz możliwość instalacji przez klienta („plug&play”) to cechy dzięki którym powiększy się grono zadowolonych klientów Multimedia – mówi Krzysztof Jaskólski, Dyrektor Pionu Rozwoju i Utrzymania Systemów Multimedia Polska.

źródło: Multimedia Polska

Kan

Autor |2011-09-08T12:38:17+02:008 września 2011 12:38|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Telewizja|Tagi: |3 komentarze

3 komentarze

  1. mikko1 8 września 2011 w 11:41 - Odpowiedz

    W UPC Polska mają takie dekodery już ponad półtora roku… Czym się tu szczycić?? 😐

  2. pH 8 września 2011 w 19:15 - Odpowiedz

    Ciekawe kiedy w końcu kablówki zaczną oferować moduły dostępowe do telewizorów. Po jakiego dziabła mi kolejna skrzynka działająca dokładnie tak samo jak TV z mpeg4, różniąca się tylko softem?

  3. exit 9 września 2011 w 19:22 - Odpowiedz

    i to to ma niby walor w postaci wielkosci? jak dla mnie strasznie wielki pudło :{

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile