Jesteś tutaj:-, Internet, Muzyka, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Na Kickstarter przedstawiono kasetowy odtwarzacz z Bluetooth

Na Kickstarter przedstawiono kasetowy odtwarzacz z Bluetooth

Firma NINM Lab prowadzi na crowdfundingowej platformie Kickstarter zbiórkę funduszy na stworzenie „pierwszego na świecie kasetowego odtwarzacza z Bluetooth”. Konstrukcja urządzenia o nazwie „IT ‚ S OK” — utrzymana jest w duchu lat 80-tych, a jego właściciele będą w stanie nie tylko odtwarzać muzyki z kaset, ale i nagrywać dźwięk.

Do odtwarzacza można podłączyć zwykłe słuchawki (3,5 mm audio) oraz bezprzewodowe zestawy słuchawkowe i głośniki z obsługą funkcji Bluetooth w wersji 5.0.

Przedsprzedaż IT ‚ S OK, już się rozpoczęła a zamówienia będą przyjmowane do 5 sierpnia. Zakupu można dokonać pod tym linkiem. Początkowa cena — $63 uwzględnia 30-procentową zniżkę.

Twórcy odtwarzacza podobno chcą zsynchronizować swoją kampanię razem 40-leciem Walkmana — legendarnego kasetowego odtwarzacza Sony, który pojawił się na rynku w 1979 roku.

 

 Autor |2019-07-08T10:21:06+02:008 lipca 2019 10:21|Kategorie: Inne, Internet, Muzyka, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sony, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.