Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Taryfy komórkowe, Top7-BLIK przyspiesza zakup biletów w moBILET

BLIK przyspiesza zakup biletów w moBILET

Wszyscy użytkownicy aplikacji mobilnej moBILET mogą już korzystać z płatności „jednym kliknięciem”, tzw. One Click BLIK. Dzięki temu zakup biletów komunikacji miejskiej i regulowanie opłat parkingowych za pomocą aplikacji będzie jeszcze szybsze i prostsze.

moBILET to aplikacja, którą można opłacać parkowanie i przejazdy transportem publicznym w ponad 150 miejscowościach w Polsce. Od teraz można to robić również za pośrednictwem BLIKA, także za pomocą One Click BLIK. To jedna z funkcji sytemu płatności BLIK stworzona po to, aby maksymalnie skrócić czas zakupów.

Jak to działa? Na początku należy zdefiniować BLIKA jako źródło płatności w ustawieniach aplikacji moBILET. Aby potwierdzić tę operację, należy przelać BLIKIEM kwotę 1 zł na rzecz operatora aplikacji i zapamiętać moBILET jako zaufany sklep w aplikacji mobilnej banku. Po weryfikacji użytkownika, pieniądze zostaną automatycznie zwrócone na konto.

Ostatnim etapem jest włączenie BLIKA jako domyślnego źródła płatności. Przy wykonywaniu transakcji kupna biletów, bądź uiszczania opłaty parkingowej BLIKIEM, zostaniemy poproszeni przez aplikację banku tylko o potwierdzenie płatności.

Rozszerzenie formy płatności w naszej aplikacji o One Click BLIK to kolejny krok w tworzeniu funkcjonalnego, a zarazem intuicyjnego rozwiązania dla użytkowników. Już dziś widzimy coraz większe zainteresowanie Polaków płatnościami mobilnymi, a co za tym idzie konieczność dostarczania zaufanych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Polskim Standardem Płatności zaowocuje dużą liczbą zadowolonych klientów – mówi Andrzej Ankudo-Jankowski – dyrektor mobile Traffic Data, operator aplikacji moBILET.

Aktualizacje aplikacji moBILET są już dostępne w sklepach Google Apple Store dla iOS.

M-commerce to obecnie jeden z najdynamiczniej rozwijających się trendów w świecie online. Z danych E-commerce Nation, jednego z największych branżowych portali tego typu na świecie wynika, że ten segment rośnie ok. 15 proc. każdego roku. Do 2020 roku zakupy mobilne będą odpowiadać za 45 proc. wszystkich globalnych przychodów z e-commerce. Podążając za tym trendem, chcemy aby coraz więcej klientów aplikacji mobilnych miało szansę płacić w nich BLIKIEM za usługi. Jesteśmy przekonani, że metoda One Click BLIK szybko upowszechni się wśród użytkowników moBILET ze względu na wygodę i szybkość realizowanych płatności – mówi Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.

Dzięki BLIKOWI miliony Polaków mogą bezpiecznie i wygodnie, korzystając ze smartfona, wypłacać gotówkę z bankomatów, płacić w tradycyjnych sklepach oraz przelewać natychmiastowo pieniądze innym użytkownikom na numer telefonu bez znajomości ich rachunku bankowego. BLIK to najszybsza metoda płatności w sklepach internetowych oraz aplikacjach mobilnych.

System stanowi ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, który wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Dostęp do BLIKA w aplikacjach bankowości mobilnej ma ok. 70 proc. wszystkich klientów krajowych instytucji finansowych. Grupa ta stale się powiększa. Za rozwój systemu odpowiada spółka Polski Standard Płatności (PSP). PSP stale rozwija możliwości BLIKA tak, aby system był jak najbardziej funkcjonalny dla jego użytkowników.
Udziałowcami spółki PSP jest sześć polskich banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski. Z BLIKA mogą korzystać również klienci Getin Banku, BGŻ BNP Paribas, Inteligo, T-Mobile Usługi Finansowe, a wkrótce także Raiffeisen Banku i Credit Agricole.

źródło: PSP

Kan

Autor |2018-01-18T11:04:16+01:0018 stycznia 2018 11:04|Kategorie: Konsole, Newsy, Operatorzy, Taryfy komórkowe, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile