Jesteś tutaj:-, Gry, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia-ChatGPT puka do drzwi projektantów gier

ChatGPT puka do drzwi projektantów gier

Jedna osoba postanowiła wykorzystać model głębokiego uczenia ChatGPT w edytorze gier Unity. Teraz tworzenie scen i otoczenia gry jest prostsze – wystarczy wprowadzić tekstowe zapytanie, a ChatGPT stworzy odpowiedni kod.

Jednakże istnieją możliwe wady, na przykład system może niepoprawnie zrozumieć zapytania, co prowadzi do błędów w grze. Ogólnie integracja ChatGPT z Unity to interesujący krok w rozwoju game designu, który będzie przydatnym narzędziem dla deweloperów.

Według otwartej informacji, wielu projektantów i copywriterów już korzysta z pomocy sieci neuronowych.

Możemy z pewnością powiedzieć, że ChatGPT to kolejny krok w kierunku coraz bardziej zaawansowanej sztucznej inteligencji, która przyczynia się do ułatwienia pracy i zwiększenia produktywności w różnych dziedzinach, w tym także w game designie. Wraz z rozwojem tej technologii, możemy spodziewać się jeszcze więcej innowacyjnych i zaskakujących narzędzi, które ułatwią nam tworzenie wirtualnych światów i zapewnią niezapomniane doświadczenia dla graczy.

 

226172223 acfba006 8621 425f a697 be745a94503f

 

Link do projektu github for unity

 Autor |2023-03-20T11:58:02+02:0020 marca 2023 12:00|Kategorie: Aplikacje, Gry, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.