Jesteś tutaj:-, Promocje, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia-DISNEY+ i inne nowości w Netia Evobox 4K

DISNEY+ i inne nowości w Netia Evobox 4K

Dekodery Netia EvoBox 4K otrzymały najnowszą wersję oprogramowania, które wprowadza nowy układ głównego menu, aplikację Disney+ oraz funkcję wyszukiwania głosowego. Dzięki temu abonenci usług telewizyjnych Grupy Netia mogą jeszcze wygodniej korzystać z bogatej oferty multimedialnej rozrywki.

Automatyczna aktualizacja dekoderów Netia EvoBox 4K odbywała się w ciągu kilku ostatnich dni. Najnowsze oprogramowanie wprowadziło nowy układ głównego menu. Nowe (zorientowane pionowo) menu główne wyświetla się z lewej strony zaraz po uruchomieniu dekodera lub po kliknięciu zielonego domku na pilocie. W centralnej części widoku znajdują się listy z rekomendowanymi treściami, np. ostatnio oglądane kanały, aplikacja Sklep, polecane treści itd. Menu jest intuicyjne i usprawnia korzystanie z bogactwa treści dostępnych za pośrednictwem dekodera.

Wraz z aktualizacją na dekoderach Netia EvoBox 4K pojawiła się aplikacja Disney+. Jest ona dostępna z poziomu menu głównego dekoderów obok takich aplikacji jak: Netia GO, czy Sklep. Aplikacja Disney+ to tysiące odcinków seriali i filmów dla całej rodziny od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star.

Warto przypomnieć, że dostęp do Disney+ jest jednym z największych atutów aktualnej promocji, w ramach której dostępny jest m.in. światłowodowy internet do 300 Mb/s z Disney+ i usługą TV 4K za 70 zł miesięcznie, przez 3 miesiące na start gratis.

Kolejna nowa, wygodna funkcja dekoderów Netia EvoBox 4K, to wyszukiwanie głosowe (wywoływane poprzez naciśnięcie przycisku mikrofonu na pilocie). Oprócz opcji przeszukania treści na kanałach TV, umożliwia ona przejrzenie biblioteki serwisu Netia GO, materiałów dostępnych w Giganagrywarce oraz Disney+.

 

Autor |2023-03-20T09:56:08+01:0020 marca 2023 12:00|Kategorie: Newsy, Promocje, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.