Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Nowa funkcja, która pozwala bardziej spersonalizować rozgrywkę w grach mobilnych Netflix

Nowa funkcja, która pozwala bardziej spersonalizować rozgrywkę w grach mobilnych Netflix

„Spersonalizowane rekomendacje to jedna z pięciu najbardziej cenionych funkcji Netflix. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, jak szeroki wybór świetnych filmów, seriali i programów oferujemy. A jako że cały czas rozszerzamy też nasz katalog gier mobilnych, aby uwzględnić w nim więcej gatunków i kategorii, zaczęliśmy się zastanawiać, jak ułatwić życie także graczom. W tym celu dzisiaj dodano możliwość tworzenia pseudonimów gracza, które pozwalają bardziej spersonalizować rozgrywkę.”

 

N Games Promo Ident1

 

Dzięki pseudonimowi gracza użytkownicy zyskują możliwość utworzenia unikatowej publicznej nazwy użytkownika, której mogą używać we wszystkich grach Netflix. W grach z trybem wieloosobowym, takich jak Rival Pirates, w której gracze żeglują i strzelają z armat, aby zatopić wszystkie statki rywali, a także w grach z rankingami graczy, takich jak Dominoes Café i Lucky Luna, pseudonimy ułatwiają wyszukiwanie znajomych i poznawanie nowych osób oraz wspólne granie.

 

Skonfigurowanie pseudonimu gracza wymaga tylko dwóch prostych kroków, zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android:

  • Uruchom aplikację Netflix.
  • System iOS: pobierz grę Rival Pirates lub Lucky Luna , aby otrzymać podpowiedzi dotyczące skonfigurowania pseudonimu w grze.
  • System Android: wybierz kartę Gry na pasku nawigacji i wyszukaj baner „Utwórz swój pseudonim gracza w Netflix”

 

 

N Games Promo Ident2

Ta funkcja to tylko początek tworzenia personalizowanego środowiska gier dla użytkowników z całego świata. Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy nasze usługi do potrzeb użytkowników. A tymczasem spróbujcie mnie pobić w Dominoes Café – mój pseudonim to SophiaYang.Autor |2022-10-04T09:53:52+02:004 października 2022 11:00|Kategorie: Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.