Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia-Nowe gry mobilne na Netflix już w lipcu

Nowe gry mobilne na Netflix już w lipcu

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na szybki zastrzyk rozrywki, czy na wielowymiarowe wrażenia, w kolekcji gier mobilnych na Netflix z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W tym miesiącu pojawi się w niej mnóstwo nowości, w tym gry Before Your Eyes (Skybound Games), Mahjong Solitaire (Smoking Gun Interactive) i Into The Breach (Subset Games). Już teraz możesz pobierać gry za pomocą aplikacji Netflix na urządzenia z systemem Android i iOS!

 

 

Before Your Eyes (gra dostępna od 26 lipca)

Uznana za najbardziej poruszającą grę 2021 r. i uhonorowana nagrodą BAFTA gra Before Your Eyes to przystępna — ale bardzo emocjonująca — przygoda dla odbiorców w każdym wieku. Gracze w towarzystwie tajemniczego przewoźnika szukają dusz, które mają za sobą nadzwyczajne życie, i przewożą je na tamten świat. Gra wykorzystuje kamerę zainstalowaną w telefonie, aby zapewnić graczom pełne uczestnictwo w akcji oglądanej oczami bohaterów.

Jej przebiegiem sterują, mrugając oczami. W ten sposób podejmują wszystkie ważne decyzje. Łącząca ten innowacyjny mechanizm sterowania z pięknym światem i całkowicie zdubbingowaną fabułą gra Before Your Eyes to doskonały wybór dla graczy korzystających z urządzeń mobilnych. Teraz w tę pełną emocji podróż można się wybrać z dowolnego miejsca. CIEKAWOSTKA: Opracowując grę, jej twórcy zdigitalizowali swoje stare amatorskie filmy, aby przypomnieć sobie dzieciństwo i lepiej wczuć się w atmosferę lat 90., co przełożyło się na estetykę gry i przedstawioną w niej historię.

 

 

Mahjong Solitaire (gra dostępna od 26 lipca)

Ta jednoosobowa gra planszowa składająca się z 300 układanek jest prosta, ale nie jest łatwa. W tej zupełnie nowej grze mobilnej gracze dopasowują do siebie płytki, aby usunąć je z planszy. Jeśli usuniesz wszystkie, wygrasz! Każda układanka ma rozwiązanie, a codziennie czekają na Ciebie nowe wyzwania i osiągnięcia — ta gra nigdy się nie znudzi! Gracze mogą też dodawać kompozycje i tła — w tym ęnortS ągurD ze „Stranger Things” — aby zmienić wygląd gry i swoje wrażenia. CIEKAWOSTKA: Jeśli chcesz grać bez stresu, włącz nieograniczone przetasowania i przetasuj swoją drogę do zwycięstwa.

 

 

Into The Breach (gra już dostępna — od 19 lipca)

W tej taktycznej grze strategicznej gracze muszą zebrać drużynę złożoną z pilotów i mechów o unikalnych cechach i umiejętnościach, a następnie poprowadzić ją do walki z zagrażającymi przyszłości cywilizacji obcymi w turowych bitwach. Nie przejmuj się, jeśli przegrasz — w tej grze zawsze masz drugą szansę. Jeśli Twoja drużyna zostanie pokonana, wyślij wstecz w czasie prośbę o pomoc, aby uratować ludzkość w innej linii czasu. Interfejs gry, której PC Gamer przyznał w 2018 r. tytuł najlepszej gry roku, został w wersji Netflix przeprojektowany, aby dostosować go do mniejszych ekranów urządzeń mobilnych. Gra zawiera niepublikowaną wcześniej edycję rozszerzoną, która obejmuje dodatki — pilotów, mechy, broń, wrogów, misje i nie tylko. CIEKAWOSTKA: Gra Into the Breach była odpowiedzią na filmy i gry, w których obrońcy miasta przy okazji doszczętnie je niszczyli. Firmie Subset Games zależało na stworzeniu gry, w której gracze będą uwzględniać straty uboczne i będą gotowi poświęcić swoich bohaterów, aby uratować miasto.

 

Co miesiąc będziemy przekazywać informacje o kolejnych nowościach. Do końca roku kolekcja gier będzie liczyła ponad 50 tytułówAutor |2022-07-27T14:14:50+02:0027 lipca 2022 15:00|Kategorie: Gry, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.