Jesteś tutaj:-, Gry, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia-BlueStacks przekracza 500 mln pobrań oraz średnią 5h gry dziennie i uruchamia nową, szybką wersję ze wsparciem ARM

BlueStacks przekracza 500 mln pobrań oraz średnią 5h gry dziennie i uruchamia nową, szybką wersję ze wsparciem ARM

BlueStacks 5 Beta zużywa 40% mniej pamięci niż BlueStacks 4. Posiada zaawansowane funkcje, takie jak kontenery aplikacji, blokada FPS oraz tryby eco i long-flight.

BlueStacks Inc, pionier gier z systemu Android na PC i wiodąca na świecie platforma do gier mobilnych, wprowadziła dziś swoją największą aktualizację w historii – BlueStacks 5 (Beta) o nieosiągalnej wcześniej szybkości i wydajności. Jest to przygotowanie produktu od podstaw, aby zużywał znacznie mniej pamięci i wspierał ARM.

Bezprecedensowy wzrost liczby graczy

Rok 2020 miał ogromny wpływ na branżę gier i zmienił sposób, w jaki ludzie spędzają swój wolny czas. Według raportu Newzoo, w 2021 roku na całym świecie będzie prawie 2,8 mld gracz. Z deweloperami wypuszczającymi coraz bardziej rozbudowane i cięższe gry, więcej mobilnych graczy będzie grać w środowiskach wolnych od przeszkód i migrować do platform opartych na PC, takich jak BlueStacks.

 

image processing20210215 23153 17nkua7

 

Nasza technologia kontenerów aplikacji umożliwia optymalizację gier do działania na komputerach PC, Mac i innych urządzeniach bez dodatkowej pracy ze strony dewelopera. Jest to kluczowy element, którego brakuje zarówno w aplikacjach Android na Chromebooku, jak i iOS na Macu. Widzimy, że rynek dla BlueStacks App Player znacznie się rozszerzył wraz z poparciem Apple dla uruchamiania aplikacji iOS na komputerach Mac, a App Containers jest kluczową technologią dla tego rozwiązania – powiedział Sharad Agarwal, główny architekt BlueStacks 5 – Urządzenia ARM mają dużą przewagę nad urządzeniami x86 do uruchamiania aplikacji Android, ponieważ nie wymagają tłumaczenia binarnego. Nasze wsparcie dla ARM odzwierciedla pracę, którą wykonywaliśmy przez ostatnie trzy lata.

 

Nieprzerwana gra podczas dłuższych sesji gamingowych – średnio 5 godzin dziennie

Typowy użytkownik BlueStacks spędza średnio 5 godzin grając w gry mobilne każdego dnia. Ale gry mobilne nie zostały zaprojektowane dla tak długiego czasu gry. Blokada FPS i funkcja long-flight umożliwiają płynną, ciągłą rozgrywkę, czyniąc nowy BlueStacks 5 (Beta) świetną platformą dla gamingowych maratonów. Ze znacznie szybszym uruchamianiem, instalacją i czasem startu, gracze mogą teraz oczekiwać niesamowitych wrażeń z rozgrywki w wymagających wydajności grach RPG, strategicznych i innych.

 

image processing20210215 23153 zn4jns

 

Ponadto, ponieważ wielu graczy ma tendencję do przełączania się między Discordem, przeglądaniem stron internetowych i grami, funkcja trybu eco pozwala im na wielozadaniowość bardziej efektywną niż kiedykolwiek wcześniej. Z ulepszonym menedżerem wielu instancji i trybem eco, gracze mogą uruchamiać więcej instancji BlueStacks szybciej i z najmniejszymi opóźnieniami. Dodając do tego znacząco udoskonalone sterowanie w grach i ulepszenia interfejsu, gracze mogą cieszyć się płynną rozgrywką, jakiej jeszcze nie było.

image processing20210215 32171 oyewlq

 

Szybszy, lżejszy, bardziej płynny – gracze powinni mieć ostatnie zdanie

BlueStacks 5 (beta) obiecuje 40% redukcję zużycia pamięci RAM w stosunku do poprzedniej wersji, co czyni go najlżejszą i najszybszą mobilną platformą do gier, jaka kiedykolwiek powstała. Wystarczy tylko spróbować, aby poczuć różnicę.

Słuchamy ponad 500 milionów naszych użytkowników na całym świecie i dajemy im to, czego chcą. Prosili o prawdziwie wciągającą rozgrywkę na łatwej w użyciu, szybko działającej platformie, która nie jest wymagająca pod względem specyfikacji sprzętowej. I BlueStacks 5 daje milionom graczy właśnie to – powiedział Rosen Sharma, CEO BlueStacks Inc.

 

 

Yoozoo współpracuje z BlueStacks od lat. Jako jeden z naszych najważniejszych partnerów odegrali kluczową rolę w pozyskiwaniu przez nas użytkowników i gorąco polecamy współpracę z nimi. Jesteśmy podekscytowani najnowszym wydaniem BlueStacks 5 i mocno wierzymy, że ich nowa wersja będzie niesamowitym doświadczeniem dla graczy – powiedział Ken, dyrektor globalnego marketingu w Yoozoo Games, twórcy gry fabularnej Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac.Autor |2021-02-16T13:16:30+02:0016 lutego 2021 13:16|Kategorie: Aplikacje, Gry, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.