Jesteś tutaj:-, e-Sport, Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Zapomnij o przewodzie swojej myszki z nowym gadżetem od Xtrfy

Zapomnij o przewodzie swojej myszki z nowym gadżetem od Xtrfy

W 2019 roku, pod roboczą nazwą Project 4, Xtrfy rozpoczęło prace nad czwartą generacją produktów dla graczy. Po ultra-lekkich myszkach M4 i klawiaturach K4 szwedzcy specjaliści od sprzętu do gier prezentują swój najnowszy produkt – B4 – bungee do myszki.

Gadżet ten sprawia, że ruchy myszy są płynniejsze, gdyż nic nie blokuje przewodu. Może on swobodnie unosić się nad biurkiem. B4 dostępny będzie w pięciu wersjach kolorystycznych, dopasowanych do innych produktów z serii Project 4.

 

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprezentować nowe bungee. Pomoże ono graczom udoskonalić ich styl gry. B4 będzie dostępne we wszystkich popularnych kolorach Projectu 4. Ułatwi to łączenie go z innymi naszymi produktami i tworzenie unikalnych konfiguracji sprzętowych” – mówi Joakim Jansson, CEO Xtrfy.

 

ec6400e59e2e8e0491f169a9e587d161

 

Główną ideą stojącą za używaniem bungee jest sprawienie, aby ruchy myszki były bardziej płynne. Dzięki zastosowaniu unikalnej i opatentowanej konstrukcji B4 minimalizuje opór stawiany przez przewód myszki podczas wykonywania ruchów po podkładce. Stabilna podstawa i elastyczne, silikonowe ramię sprawia, że produkt Xtrfy sprawdza się zdecydowanie lepiej niż tradycyjne bungee wyposażone w metalową sprężynę.

 

B4 zostało zaprojektowane aby nasz „gryzoń” mógł podążać za każdym machnięciem naszej dłoni bez najmniejszego oporu i zapewnia lekkość porównywalną do korzystania z urządzenia bezprzewodowego. Szwedzcy projektanci włożyli wiele pracy, żeby zapewnić stabilność konstrukcji i utrzymać niski środek ciężkości. Udało im się zachować te cechy pomimo kompaktowych rozmiarów urządzenia.

Wraz z nową generacją produktów wynieśliśmy nasz proces projektowania na kolejny, wyższy poziom. Oferując więcej alternatyw dajemy zapalonym graczom większą możliwość wyboru, a także przyciągamy szersze grono odbiorców” – dodaje Jansson.

 

Xtrfy B4 pojawi się w sprzedaży na przełomie maja i czerwca. Rekomendowana przez producenta cena detaliczna to 69 złotych. Bungee można już zamówić w przedsprzedaży na stronie xtrfy.comAutor |2020-04-22T09:58:44+01:0022 kwietnia 2020 09:58|Kategorie: Akcesoria komputerowe, e-Sport, Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.