Jesteś tutaj:-, e-Sport, Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Wydarzenia-240Hz ZOWIE XL2546S dla e-Sportu – z nową matrycą i DyAc+™

240Hz ZOWIE XL2546S dla e-Sportu – z nową matrycą i DyAc+™

ZOWIE XL2546S to usprawniona wersja cenionego przez profesjonalnych graczy e-Sportowych modelu XL2546. Nowy monitor ma 240 Hz matrycę i usprawnioną funkcję wyostrzania obrazu Dynamic Accuracy Plus (DyAc+™).  

Nowej generacji 24,5 calowa matryca TN ma rozdzielczość 1920×1080, jasność 320 nitów i kontrast 1000:1(12mln:1 DCR). Zewnętrzny przełącznik trybów pracy – S-switch – z pamięcią konfiguracji pozwala na przeniesienie ustawień i wykorzystanie na innym monitorze np. w czasie turnieju. Efektywność i komfort gry zapewniają rozwiązania ochrony wzroku i wspomagania widoczności pola walki: Low Blue Light, Color Vibrance, Black eQualizer oraz łatwa regulacja wysokości ekranu i regulowany kaptur (osłona ekranu).

240Hz ZOWIE XL2546S dla e-Sportu – z nową matrycą i DyAc+™

ZOWIE XL2546S jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 2389 zł.

Gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door.

ZOWIE XL2546S right15

BenQ wprowadził na polski rynek monitor ZOWIE XL2546S, usprawnioną wersję cenionego przez graczy modelu XL2546, który stał się bardzo często wybieranym monitorem to tworzenia platformy zmagań na profesjonalnych turniejach e-sportowych FPS (First-Person-Shooting). ZOWIE XL2546S wyposażono w nową, 24,5 calową szybszą matrycę i ulepszoną wersję Dynamic Accuracy Plus (DyAc +) – funkcji niwelującej rozmycie obrazu w szybkich akcjach i zwiększającą precyzję celowania oraz minimalizującą efekt odrzutu. Pozostałe cechy i funkcje nowego monitora nie różnią się znanych z modelu XL2546.
Sięgając po ten monitor należy sprawdzić czy używany do gry komputer (karta graficzna) i sama gra generują co najmniej 240 klatek na sekundę (FPS) – bo tylko wówczas możliwe będzie pełne wykorzystanie jego zalet.

ZOWIE XL2546S IO (FHD)

DyAc+ Dynamic Accuracy Plus to najnowsza, przystosowana do działania na najnowszej generacji szybszych matrycach, funkcja eliminująca rozmycia obrazu w dynamicznych akcjach. Pozwala to graczom precyzyjnie widzieć pozycję celownika i punkty uderzenia, co pomaga w kontroli odrzutu. DyAc+™ zapewnia niezwykłą przejrzystość podczas ruchu w trakcie gry, co zapewnia większą płynność ruchu.

Szybki przełącznik trybów pracy z wbudowaną pamięcią (S Switch) – nowy przełącznik jest wyposażony
w pięć przycisków, co umożliwia dostosowanie i zapis – w jego pamięci – ustawienia parametrów monitora dedykowane różnym grom czy pracy. Pokrętło przewijania umożliwia szybką zmianę ustawień OSD (menu ekranowe) eliminując żmudny proces konfiguracji ustawień monitora. Płynne przełączanie pomiędzy ustawieniami monitora – w trakcie gry – jest szybkie i proste. Zapisane w pamięci ustawienia można łatwo przenieść i wykorzystać na innym monitorze np. na treningu czy turnieju

ZOWIE XL2546S S Switch (INSTA)

Regulowana osłona ekranu – ułatwia skoncentrowanie się na grze i dodatkowo eliminuje wpływ oświetlenia zewnętrznego na jakość obrazu. Jest ona standardowym wyposażeniem monitora

20 stopniowa regulacja jaskrawości (jasności) kolorów – dostępna w menu ekranowym (OSD) pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie jaskrawości (jasności) kolorów, dostosowanej do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza oraz konkretnej gry.

Black eQualizer – funkcja „rozjaśnia” cienie czyli pozwala widzieć więcej szczegółów w słabo oświetlonych, ciemnych partiach np. pola walki, nie powodując jednocześnie „wypalania” szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu. Daje to ogromną, trudną do przecenienia przewagę w grze.

Precyzyjne ustawienie położenia ekranu z „pamięcią” – XL2546S umożliwia precyzyjną regulację wysokości położenia ekranu – 14 poziomów wskazywanych dobrze widocznym markerem w zakresie 140 mm zapewnia powtarzalność ustawień. Regulacja pochylenia matrycy do przodu i do tyłu aż do 20°, w prawo i w lewo o 45° oraz obrót ekranu (pivot) do pozycji pionowej znakomicie ułatwiają dobór najlepszego dla gracza położenia ekranu.

ZOWIE XL2546S Left (INSTA)Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.