Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Play, Prepaid, Promocje, Rozrywka-Play na kartę – Showmax i TIDAL oraz 6 GB/mc (aktualizacja)

Play na kartę – Showmax i TIDAL oraz 6 GB/mc (aktualizacja)

Od dziś w ofertach Play na kartę  Mutlimedialne 3w1, czyli TIDAL i Showmax do 3 miesięcy w prezencie, oraz 6 GB co miesiąc.

Internet w prezencie co miesiąc – nawet 18 GB

Po aktywacji otrzymacie paczkę danych co miesiąc, maksymalnie przez 3 miesiące. Aktywacja jest możliwa przez aplikację Play24 (i tu otrzymacie 6 GB miesięcznie) lub kodem USSD (3 GB miesięcznie). Łącznie otrzymujecie 18 GB lub 9 GB. W obu przypadkach aktywacja jest oczywiście darmowa.

Włączając promocję dzisiaj kolejną paczkę danych otrzymacie 16 marca i jeszcze następną 16 kwietnia.

Showmax w prezencie

To kolejna niespodzianka – filmy i seriale w Showmaxie na 3 miesiące bez dodatkowych opłat teraz dla ofert na kartę. Aktywacja na showmax.com. Pod koniec bezpłatnego okresu dostaniecie SMS informującego o kończącej się promocji – będziecie mogli wybrać: czy chcecie wyłączyć dostęp do Showmaxa czy może dalej korzystać za 19,90 zł miesięcznie.

TIDAL w prezencie

Aż do 16 maja macie nielimitowany dostęp do milionów utworów i teledysków w TIDALu. W ramach konta premium macie możliwość odtwarzania, tworzenia playlist, pobierania zawartości do trybu offline i wiele innych.

Wystarczy aktywować dostęp w aplikacji Tidal na Androidzie (użytkownicy innych systemów mogą przełożyć chwilowo kartę SIM do telefonu z tym systemem).

Przed 16 maja także otrzymacie SMS z informacją o kończącym się okresie bezpłatnym i damy możliwość zdecydowania o wyłączeniu usługi czy może dalszym korzystaniu za 17,99 zł miesięcznie.

Promo dostępne jest w taryfach Play na Kartę odNOWA, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, RBM Energy na kartę, Internet na Kartę oraz Play Internet na Kartę. TIDAL dodatkowo możecie także aktywować w FORMUŁA MIX S/M/L, FORMUŁA MIX 30/50/60 zł, Elastyczna FORMUŁA MIX 60 zł/120 zł, 50 zł/100 zł, 30 zł/60 zł, 100 zł/200 zł, Elastyczna FORMUŁA MIX S/M/L.

Regulamin Oferty Promocyjnej „Internet w prezencie” dla ofert na kartę

Regulamin promocji TIDAL Play na Kartę oraz MIX

źródło: PlayAutor |2018-02-16T19:37:34+02:0016 lutego 2018 18:51|Kategorie: Muzyka, Newsy, Operatorzy, Play, Prepaid, Promocje, Rozrywka|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Rea 16 lutego 2018 w 22:54 - Odpowiedz

    Tylko przez 3 miesiące, a potem to szkoda nawet gadać

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.