Jesteś tutaj:-, Newsy-Wideorejestrator SmartGPS DVR-1300L GPS pojedzie do miejscowości Górki

Wideorejestrator SmartGPS DVR-1300L GPS pojedzie do miejscowości Górki

Do 10 czerwca każdy czytelnik serwisu: Telix.pl mógł brać udział w konkursie „Wiosna i ruszamy w drogę z wideorejestratorem”, w którym można było wygrać SmartGPS DVR-1300L GPS Wideorejestrator Samochodowy / Antyradar. Fundatorem nagrody jest firma 4cv.pl. Wiemy już kto będzie cieszył się z nowego wideorejestratora.

Przypominamy, aby wziąć udział w konkursie, należało czytać codzienne informacje prasowe na stronie Telix.pl i odpowiadać na pytania, które były postawione w losowo wybranych przez Redakcję informacjach. Wygrywa osoba, która najszybciej przysłała odpowiedź na zadane pytanie. Z tym, że liczyła się suma czasów dwóch najszybszych odpowiedzi danego uczestnika, nadesłanych na adres konkurs@telix.pl.

Nowym wideorejestratorem w swoim samochodzie będzie się cieszyła Czytelniczka *Gabi z miejscowości Górki, koło Wisły.

Łączny czas, – dwóch odpowiedzi na różne pytania, uczestniczki wynosił 5 min. 37s

Gratulujemy

O nagrodzie

SmartGPS DVR-1300L GPS

Topowa kamera samochodowa z rejestracją filmów SuperHD, z szerokokątnym obiektywem „super wide angle”, procesorem Ambarella, z wbudowanym modułem GPS z funkcja ostrzegania o fotoradarach, w eleganckiej obudowie z wykończeniem „leather like”.

SmartGPS DVR-1300L GPS to kamera samochodowa z najwyższej półki. Nagrywa obraz w rozdzielczości SuperHD, posiada wbudowany moduł lokalizacji GPS i umożliwia rejestrację położenia pojazdu wraz z nagrywanym filmem. Przy wykorzystaniu odpowiedniego programu, nagrany film można wyświetlić na ekranie komputera wraz prezentacją mapy z lokalizacją pojazdu. Wideorejestrator posiada wbudowaną bazę fotoradarów i odcinkowych pomiarów prędkości w Polsce i umożliwia ostrzeganie kierowcy zbliżającego się do tych punktów. Duży 2.4” wyświetlacz, super szerokokątny obiektyw, estetyczna i trwała obudowa z eleganckim wykończeniem „leather like” dopełniają zalet tego urządzenia.

Główne cechy urządzenia poznacie w naszym teście: Test SmartGPS DVR-1300L GPS – po prostu niezbędnik kierowcy

Autor |2018-03-13T11:22:13+01:0013 marca 2018 11:22|Kategorie: Konkurs, Newsy|Tagi: , |3 komentarze

3 komentarze

  1. jogi 13 marca 2018 w 15:17 - Odpowiedz

    Gratulacje 🙂

  2. Gabi 13 marca 2018 w 17:28 - Odpowiedz

    Dziękuję

  3. kliman 13 marca 2018 w 20:30 - Odpowiedz

    pogratulować wygranej. Oby dobrze służył, tak jak mnie wideorejestrator w Yanku xd

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.