Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, Telewizja, Telewizja Światłowodowa, Top7-Multimedia Polska – nowa wielowymiarowa oferta internetowa i wyjątkowa paczka internetowo telewizyjna

Multimedia Polska – nowa wielowymiarowa oferta internetowa i wyjątkowa paczka internetowo telewizyjna

Spółka Multimedia Polska przygotowała ofertę pod marketingowym hasłem Internet Idealny w Każdym Wymiarze.

 

O jakie wymiary chodzi?

Produkty– łącza o przepływności od 120Mb/s – do nawet 1,2 Gb/s.!

Ceny – aktywacja zawsze tylko 19 zł; stały niski koszt abonamentu np. za 120 Mb/s —  39 zł, a za 300 Mb/s 49 zł .

Bonusy – każdy nowy klient, każdy kto zdecyduje się na przejście do Multimediów, prze 6 miesięcy nie będzie płacił abonamentu oraz w tym czasie otrzyma bezpłatny dostęp do serwisu HBO GO.

Wsparcie doradcy informatycznego– to jest firmowa wisienka na torcie. Na czym polega? Do każdej nowej umowy klient otrzymuje  kartę zdrapkę z unikatowym kodem dostępu. Umożliwi ona nielimitowany, bezpłatny  kontakt on-line lub telefoniczny do doświadczonego informatyka, który zdalnie usunie pojawiające się problemy, np. zaktualizuje oprogramowanie, zainstaluje drukarkę, przyspieszy działanie komputera czy skonfiguruje pocztę.

Jeżeli internauta zdecyduje się na kupno usługi telewizyjnej,  wówczas otrzyma atrakcyjny pakiet programów i oczywiście prezent – dostęp do kanałów z grupy HBO i Canal+ przez 6 miesięcy za darmo.

Chcę zwrócić uwagę na pojawiające się opinie dot. tej oferty i zawarte w nich określenia typu – idealna, super, wyjątkowa, tak grubo jeszcze nie było…i to jest prawda, ale dla mnie najważniejsze jest to, iż jest to oferta ogólnopolska, rzetelna, czytelna, prosta, czyli bez znienawidzonych przez klientów gwiazdek i dostosowana do potrzeb indywidualistów, rodzinnych, profesjonalistów – informuje Piotr Rogowski, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu Multimedia Polska.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.