Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Huawei i Sunrise ogłosili wdrożenie usługi 5G dla użytkowników w Szwajcarii

Huawei i Sunrise ogłosili wdrożenie usługi 5G dla użytkowników w Szwajcarii

Firma Sunrise wdrożyła usługę stałego dostępu bezprzewodowego (FWA) 5G dla użytkowników w Szwajcarii, która jest oparta na technologii Huawei. Jest to kolejny kamień milowy dla operatora we wdrażaniu sieci nowej generacji. Usługa jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Sunrise planuje również uruchomienie w 2019 roku usług 5G smartphone i 5G HD IPTV.

 

Dzięki 5G FWA od Sunrise, gospodarstwa domowe oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mogą korzystać z szybkich usług internetowych i wejść w erę cyfrową bez przeszkód w połączeniu światłowodowym. Dla operatora jest to ważny krok w realizacji strategii „5G dla ludzi”, która jest odpowiedzią na szybko rosnący ruch danych i przepaść cyfrową pomiędzy obszarami miejskimi i wiejskimi.

 

Projekt udało się zrealizować dzięki produktom i terminalom sieciowym Huawei 5G E2E, które operator sprawnie wdrożył w całej Szwajcarii. W efekcie tych działań, Sunrise i Huawei, podczas tegorocznych targów MWC, wspólnie zdobyły nagrodę GSMA w kat. „Najlepszy konsumencki operator mobilny” w uznaniu komercyjnej i społecznej wartości usługi FWA 5G Sunrise.

 

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Huawei i globalnemu doświadczeniu we wdrażaniu 5G, jesteśmy przekonani, że możemy zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z użytkowania, które stanowią podstawę naszej pozycji jako dostawcy numer 1 5G w Szwajcarii – powiedział Olaf Swantee, CEO Sunrise.

 

Globalne komercyjne uruchamianie 5G rozpocznie się w 2019 r. Huawei opracował najbardziej zaawansowane i inteligentne technologie dla sieci 5G, które są jednocześnie niezwykle łatwe we wdrażaniu i obsłudze. Jesteśmy gotowi wspierać Sunrise i innych strategicznych partnerów na całym świecie w świadczeniu usług 5G dla osób chcących korzystać z Internetu o większych prędkościach, niższych opóźnieniach i bezpieczniejszych połączeniach– powiedział Yang Chaobin, prezes Huawei 5G Product Line.Autor |2019-04-05T13:17:49+02:005 kwietnia 2019 13:17|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Fryderyk 6 kwietnia 2019 w 21:17 - Odpowiedz

    Szwajcaria jak zwykle na przodzie Europy bo wiedzą z kim technologicznie się rozwijać.Amerykanie straszą jaki ten Huawei niedobry bo szpieguje nie patrząc na swoje podwórko z Boeing na czele.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.