Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Promocje, Top7-INEA przyspiesza prędkość internetu blisko 100 tys. klientów

INEA przyspiesza prędkość internetu blisko 100 tys. klientów

INEA przygotowała dla swoich klientów kolejną przedświąteczną niespodziankę. Wszyscy, którzy korzystają z technologii światłowodowej FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, czyli światłowód do domu) do końca stycznia 2019 r. będą mieli do dyspozycji łącze symetryczne 1 Gb/s. To wszystko bez dodatkowych zobowiązań i opłat.

 

Za nami połowa grudnia i wszyscy myślą już o nadchodzących świętach. INEA nie zwalnia jednak tempa i w ramach działań związanych ze strategią „Dobrzy ludzie od Internetu” wprowadza kolejną niespodziankę dla klientów indywidualnych. Od 19 grudnia wszyscy korzystający z Internetu światłowodowego operatora będą mieli do dyspozycji łącze symetryczne o przepustowości 1 Gb/s. Co ważne, nie wiąże się to z koniecznością ponoszenia żadnych dodatkowych opłat czy podpisywania umów. Obecnie z technologii FTTH korzysta blisko 100 tys. klientów INEA.

 

Świąteczny speedincrease, czyli zwiększenie prędkości Internetu to kolejna niespodzianka przygotowana przez nas przy okazji premiery filmu Disneya „Ralph Demolka w Internecie”. Tym działaniem pokazujemy, że technologia FTTH daje ogromne możliwości i jako INEA chcemy, żeby nasi klienci mogli z nich bez przeszkód korzystać – komentuje Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

 

Akcja przyspieszenia Internetu jest kolejnym działaniem INEA powiązanym z wejściem do kin filmu Disneya – „Ralph Demolka w Internecie”. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 stycznia. Z tej okazji, INEA przygotowała także ofertę Internetu symetrycznego 1 Gb/s bez lojalki w atrakcyjnej cenie dla nowych klientów.

 Autor |2018-12-19T19:28:45+02:0019 grudnia 2018 19:27|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Promocje, Top7|Tagi: , |3 komentarze

3 komentarze

  1. Kim 20 grudnia 2018 w 20:51 - Odpowiedz

    To jest dbanie o klienta na najwyższym poziomie.Cieszę się z Poznaniakami bo ich radość z obcowania na rynku z najlepszym łączem w Polsce powinien ruszyć przysłowiowe sześć liter konkurencji i oni może w końcu zaczną dawać dla zwykłego ‚usera’ więcej jak 1Gbps.Szkoda mi bo sam nie mogę mieć u siebie ich łącz bo przebywam w innym rejonie Polski ale miło jest widzieć innowatora na Polskim rynku.

  2. Jacek 22 grudnia 2018 w 06:48 - Odpowiedz

    Niestety INEA nie za bardzo śpieszy się podłączaniem nowych klientów. Miejscowość Pobiedziska Letnisko.

  3. Piotr 12 lutego 2019 w 16:11 - Odpowiedz

    niestety, pomimo pociągniętego światłowodu w skórzewie na starym osiedlu makowym, Inea nie podłącza światłowodów … nawet nie ma w planach …

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.