Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Nowe kamery kopułkowe z modułem głębokiego uczenia od Axis

Nowe kamery kopułkowe z modułem głębokiego uczenia od Axis

Axis Communications prezentuje nowe kamery AXIS P3267-LV/LVE i AXIS P3268-LV/LVE przystosowane do pracy w dowolnych warunkach oświetleniowych. Urządzenia zapewniają znakomitą jakość obrazu, a także zostały wyposażone w jednostkę głębokiego uczenia, umożliwiającą zaawansowaną analitykę na brzegu sieci.  

AXIS P3267-LV/LVE to kamera o rozdzielczości 5MP, natomiast AXIS P3268-LV/LVE pracuje w rozdzielczości 4K – co zapewnia wierne odwzorowanie szczegółów i brak spadków w jakości obrazu. Ponadto kamery zostały wyposażone w najnowsze technologie Axis, takie jak  Lightfinder 2.0, Forensic WDR i OptimizedIR gwarantujące doskonały obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Urządzenia oparte są na najnowszym procesorze SoC ARTPEC-8, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z zaawansowanych funkcji, m.in. analityki opartej na głębokim uczeniu na brzegu sieci. Wbudowana aplikacja Axis Object Analytics pozwala na wykrywanie i klasyfikację ludzi oraz pojazdów ze względu na ich typ, a także na sprawne poruszanie się w VMS.

Kamery zostały wykonane w klasie IK10, co sprawia, że są w pełni przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych. Dodatkowo wbudowane zabezpieczenia cybernetyczne, takie jak Axis Edge Vault, chronią system przed nieautoryzowanym dostępem.

Aby zwiększyć elastyczność systemów monitoringu, urządzenia zostały wyposażone w złącza audio oraz I/O, które umożliwiają łatwą integrację z zewnętrznym sprzętem, na przykład mikrofonem.

axis p3268

Najważniejsze cechy:

  • Doskonała jakość obrazu w rozdzielczości 5 MP (AXIS P3267-LV/LVE)/ 4K (AXIS P3268-LV/LVE)
  • Lightfinder 2.0, Forensic WDR i OptimizedIR
  • Analityka z głębokim uczeniem
  • Wbudowane funkcje bezpieczeństwa cybernetycznego
  • Łączność audio i złącza I/O


Autor |2022-04-04T09:56:24+01:004 kwietnia 2022 12:00|Kategorie: Bezpieczeństwo, Foto, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.