Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Fortinet i Linksys przedstawiają wspólne rozwiązanie dla przedsiębiorstw wspierające pracę zdalną i hybrydową

Fortinet i Linksys przedstawiają wspólne rozwiązanie dla przedsiębiorstw wspierające pracę zdalną i hybrydową

Firmy Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, oraz Linksys, światowy lider w dziedzinie infrastruktury sieci bezprzewodowych, zaprezentowały nowe wspólne rozwiązanie umożliwiające przedsiębiorstwom obsługę i zabezpieczanie sieci domowych. Linksys HomeWRK for Business | Secured by Fortinet to łatwe w konfiguracji urządzenie, które zapewnia bazującą na mechanizmach ochronnych Fortinet bezpieczną łączność sieciową dla firm i pracowników. Zostało ono zoptymalizowane pod kątem obsługi aplikacji biznesowych oraz narzędzi do współpracy online, takich jak Zoom.

Wraz ze wzrostem ilości pracy zdalnej i hybrydowej, zespoły IT w przedsiębiorstwach zmagają się z problemem umożliwienia efektywnego wykonywania służbowych obowiązków z dowolnego miejsca, przy zapewnionej jednocześnie ochronie firmowych zasobów przed zagrożeniami, takimi jak ransomware, złośliwe oprogramowanie czy ataki phishingowe, inicjowane poprzez sieci domowe.

Urządzenie Linksys HomeWRK for Business | Secured by Fortinet, umożliwia zespołom IT w firmach każdej wielkości zapewnienie pracownikom zdalnym i hybrydowym łączności o wysokiej wydajności oraz bezpieczeństwa klasy korporacyjnej. Dzięki zgodności z najnowszym, trójpasmowym standardem Wi-Fi 6 oraz zainstalowanemu wydajnemu oprogramowaniu Linksys Velop Intelligent Mesh możliwe stało się tworzenie szybkich i bezpiecznych sieci w gospodarstwach domowych zdalnych pracowników. Firmowe zespoły IT mogą po prostu rozesłać urządzenia do poszczególnych osób, aby te, bez konieczności wprowadzania żadnych modyfikacji, mogły zastąpić nimi posiadane już routery domowe i móc korzystać z sieci o gwarantującej pokrycie w całym budynku architekturze mesh, bez obawy o ryzyko niedostępności sygnału.

Intuicyjna konsola umożliwia zespołom IT w przedsiębiorstwach monitorowanie i diagnozowanie wydajności wszystkich urządzeń połączonych zdalnie z siecią korporacyjną w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem jednego portalu. Rozwiązanie to jest głęboko zintegrowane z systemami Fortinet, aby ułatwić zarządzanie obecnym klientom firmy. Pracownicy mogą również zarządzać swoją siecią osobistą za pomocą oddzielnej konsoli, dzięki czemu mają zapewnioną kontrolę nad wszystkimi podłączonymi urządzeniami. Sieci firmowe i osobiste są od siebie oddzielone, a firmowe zespoły IT nie mają wglądu ani dostępu do żadnych prywatnych informacji.

System Linksys HomeWRK for Business | Secured by Fortinet oferowany jest w ramach przystępnego cenowo planu abonamentowego typu hardware-as-a-service, dzięki czemu przedsiębiorstwa nie muszą prowadzić żadnych inwestycji z góry. Abonament dostępny jest na dwóch poziomach (Standard i Advanced), różniących się zakresem zapewnianej przez Fortinet ochrony.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.