Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy-Fałszywy SMS o promocji MediaMarkt może drogo kosztować

Fałszywy SMS o promocji MediaMarkt może drogo kosztować

Od kilku dni, ktoś wysyła na telefony Polaków SMS-a, w którym podszywa się pod MediaMarkt i informuje, że “paczka jest gotowa do odbioru”. To fałszywa promocja – przestrzega MediaMarkt. Uczestnictwo w nich może grozić zainfekowaniem komputera/smartfona wirusem oraz wyciekiem danych osobowych w niepowołane ręce.

Komunikat MediaMarkt

W związku z sygnałami, jakie MediaMarkt otrzymuje od swoich klientów o pojawieniu się fałszywej promocji, rozsyłanej za pośrednictwem wiadomości SMS pod hasłem „MediaMarkt – Rozpoczęliśmy nasze urodzinowe rozdanie” informujemy, że MediaMarkt ani podmioty współpracujące z nami nie prowadzą takiej promocji i nie są nadawcą tych wiadomości. Ich autorzy bezprawnie podszywają się pod markę MediaMarkt i tym samym naruszają nasze prawa. W związku z tym MediaMarkt oświadcza, że wyżej wymienione działania i treści rozpowszechniane w ramach tych działań nie stanowią oferty firmy MediaMarkt. 

Informacje o akcjach promocyjnych i konkursach organizowanych przez MediaMarkt zamieszczane są wyłącznie w oficjalnych kanałach informacyjnych MediaMarkt Polska oraz na stronie internetowej mediamarkt.pl. Wszystkie akcje promocyjne oraz konkursy, które pojawiają się na innych fanpage’ach oraz w innych miejscach w Internecie, nie są organizowane przez MediaMarkt. Uczestnictwo w nich może grozić zainfekowaniem komputera/smartfona wirusem oraz wyciekiem danych osobowych w niepowołane ręce.

 źródło: MediaMarkt


Autor |2018-04-16T20:15:58+02:0016 kwietnia 2018 20:15|Kategorie: Bezpieczeństwo, Inne, Newsy|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Irma 16 kwietnia 2018 w 22:34 - Odpowiedz

    Jak to jest oszustwo to gdzie policja? Się pytam

  2. Tom 17 kwietnia 2018 w 21:21 - Odpowiedz

    policja zatrzymuje najwiekszych przestępców w Polsce, czyli kierowców

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.