Jesteś tutaj:-, Promocje, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-TP-Link: kup router z technologią MU-MIMO, a otrzymasz power bank i głośnik Bluetooth będą Twoje!

TP-Link: kup router z technologią MU-MIMO, a otrzymasz power bank i głośnik Bluetooth będą Twoje!

Po zakupie jednego z routerów TP-Link z technologią MU-MIMO w terminie od 15 kwietnia do 31 maja 2018 roku, można odebrać dwa prezenty: bank energii TL-PB2600 oraz przenośny głośnik Bluetooth BS1001.

Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, jeden z największych dostawców produktów sieciowych, firma TP-Link, przygotowała ofertę specjalną. Po zakupie jednego z routerów TP-Link z technologią MU-MIMO w terminie od 15 kwietnia do 31 maja 2018 roku, można odebrać dwa prezenty: bank energii TL-PB2600 oraz przenośny głośnik Bluetooth BS1001. Warto się spieszyć! Promocyjna oferta obejmie sto pięćdziesiąt osób, które jako pierwsze zakupią produkt. Dla kolejnych stu klientów producent przewidział prezenty w postaci głośników.

Nowinki technologiczne wymagają niezawodnego Internetu. W przypadku korzystania z wielu sprzętów jednocześnie, standardowe jednopasmowe routery, mogą powodować zakłócenia w ich działaniu. Technologia MU-MIMO, oferowana przez TP-Link, pozwala cieszyć się stabilnym łączem, bez względu na liczbę urządzeń połączonych z jednym routerem. Umożliwia efektywniejszą dystrybucję sygnału i zwiększa wydajność komunikacji między sprzętami, zasięg i szybkość WiFi.

Stabilne połączenie z siecią jest dziś priorytetem, zwłaszcza kiedy wielu domowników w jednym czasie używa własnego telefonu, tabletu czy konsoli. Routery TP-Link wyposażone w technologię
MU-MIMO nie tylko obsługują większą liczbę urządzeń jednocześnie niż starsze routery, ale też automatycznie wybierają najlepsze pasmo transmisji dla każdego z urządzeń. Pozwala to w pełni wykorzystać zarówno możliwości routera, jak i sprzętu z nim połączonego.

Każdy, kto ceni sobie stabilne łącze internetowe i lubi prezenty, powinien się spieszyć i skorzystać
z oferty promocyjnej TP-Link  już dziś!

Szczegóły i regulamin na: www.przyspieszwifi.pl.

Lista produktów objętych promocją:

Archer C5400

Archer C3150

Archer C2300

DecoM5

Produkty objęte są 36-miesięczną gwarancją producenta.

źródło: TP-LinkAutor |2018-04-16T19:09:03+01:0016 kwietnia 2018 19:04|Kategorie: Newsy, Promocje, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.