Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Nowa aplikacja WhatsApp na komputery Mac

Nowa aplikacja WhatsApp na komputery Mac

Teraz z rozmowami grupowymi!

Na początku roku wprowadzono nową aplikację WhatsApp na komputery z systemem Windows, a teraz firma wprowadza tę samą udoskonaloną aplikację dla użytkowników komputerów Mac.

Za pomocą nowej aplikacji WhatsApp na komputery Mac odtąd możemy wykonywać połączenia grupowe z komputera Mac, łącząc się z maksymalnie 8 osobami podczas połączeń wideo oraz maksymalnie 32 osobami w połączeniach audio. Teraz można dołączyć do rozmowy grupowej po jej rozpoczęciu, zobaczyć historię połączeń i wybrać otrzymywanie powiadomień o połączeniach przychodzących, nawet gdy aplikacja jest zamknięta.

Aplikacja została tak zmodyfikowana, aby była łatwiejsza w obsłudze dla użytkowników komputerów Mac, co pomaga szybciej wykonywać więcej zadań podczas korzystania z WhatsApp na dużym ekranie. Teraz możemy udostępniać pliki poprzez łatwe przeciąganie i upuszczanie w obrębie czatu, a także wyświetlać więcej historii czatu.

Podobnie jak w przypadku korzystania z WhatsApp na dowolnym urządzeniu, WhatsApp dla komputerów Mac zapewnia prywatność osobistych wiadomości i połączeń na różnych urządzeniach dzięki pełnemu szyfrowaniu.

 

Autor |2023-09-01T13:07:55+02:001 września 2023 15:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.