Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-WhatsApp wkrótce będzie mógł tworzyć stickery za pomocą sztucznej inteligencji

WhatsApp wkrótce będzie mógł tworzyć stickery za pomocą sztucznej inteligencji

Obecnie dostępna jest tylko wersja beta aplikacji na Androida.

Nowa funkcja została zauważona 14 sierpnia 2023 r. przez badaczy portalu WABetaInfo w najnowszej wersji beta WhatsApp na Androida.

 

Снимок экрана 2023 08 16 в 09.48.55

Screenshot: WABetaInfo

 

Przycisk „Utwórz” jest widoczny po rozwinięciu klawiatury na karcie naklejek. Użytkownik musi wprowadzić opis, a WhatsApp zasugeruje kilka opcji naklejek na jego podstawie. Każde zdjęcie będzie oznaczone informacją, że zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję.

Jeśli naklejka okaże się „nie do przyjęcia”, informacja może zostać przekazana do Meta. Funkcja jest dostępna dla „ograniczonej grupy beta testerów”, jak informuje serwis. Dostęp do większej liczby osób zostanie rozszerzony w nadchodzących tygodniach.

W lutym 2023 r. firma Meta wprowadziła model językowy LLaMA, a w lipcu udostępniła jego ulepszoną wersję do użytku komercyjnego. W sierpniu firma zaprezentowała AudioCraft, narzędzie sztucznej inteligencji do tworzenia muzyki i dźwięków z opisów tekstowych.

 

Autor |2023-08-16T09:57:40+02:0016 sierpnia 2023 13:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.