Jesteś tutaj:-, e-Sport, Gry, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka-Aplikacja bukmachera Fortuna – jakie przydatne funkcje oferuje? Recenzja aplikacji

Aplikacja bukmachera Fortuna – jakie przydatne funkcje oferuje? Recenzja aplikacji

Materiał powstał przy współpracy z partnerem

Aplikacja Fortuny umożliwia obstawianie zakładów, a jednocześnie oglądanie transmisji meczów, sprawdzanie statystyk sportowych, rozmowę na czacie z innymi graczami itp. Jakie interesujące funkcje posiada aplikacja mobilna Fortuny i na ile sprawnie łączy w sobie tak dużo możliwości?

Aplikacje bukmacherskie jak kombajny

Aplikacje bukmacherskie na telefon lub tablet stanowią dla programistów nie lada wyzwanie. Z jednej strony duża konkurencja na rynku zakładów sprawia, że bukmacherzy udostępniają graczom coraz więcej opcji gry i dodatkowych funkcjonalności, a zakłady bukmacherskie dotyczą coraz bogatszej oferty sportowej i pozasportowej. Jednocześnie aplikacja bukmacherska musi sprostać typowym oczekiwaniom użytkowników – ma być intuicyjna w obsłudze, przejrzysta i szybka. Dlatego testując kolejne wersje apek, jakie wypuszczają bukmacherzy w Polsce (porównanie aplikacji różnych bukmacherów), czasem można poczuć spore rozczarowanie… Jak zatem w naszych testach wypadła aplikacja mobilna Fortuny?

Aplikacja Fortuny – wygoda gry przez smartfon

Ze stwierdzeniem, że przygotowana przez bukmachera Fortuna aplikacja na smartfon / tablet jest bardzo rozbudowana i oferuje mnóstwo ciekawych opcji, nie ma co dyskutować – funkcje te omówimy za moment. Tym bardziej docenić należy funkcjonalny design i rozwiązania zapewniające pełny komfort korzystania z aplikacji. Szybki dostęp do najważniejszych funkcji, takich jak zakłady bukmacherskie przedmeczowe, na żywo czy postawione kupony znajduje się w dolnym menu. Zakłady na najciekawsze mecze i ligi wyświetlają się w centrum, a jeśli szukamy czegoś innego, znalezienie oferty ułatwi nam tekstowa wyszukiwarka u góry ekranu. Ogólnie aplikacja Fortuny oferuje bardzo czytelny i miły dla oka widok.

Aplikacja mobilna Fortuny posiada też dodatkowe usprawnienia podnoszące komfort jej użytkowania. Gracze mogą przewijać ekran z jednej strony na drugą, żeby widzieć więcej treści, mogą też łatwo zmieniać tryb ciemny na jasny i na odwrót. Dostępne są też powiadomienia push, które na bieżąco informują np. o rozstrzygnięciu kuponu bez potrzeby otwierania apki.

Aplikacja mobilna Fortuny – zakłady na sport i nie tylko

Bukmacher Fortuna oferuje zakłady bukmacherskie na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych – od piłki nożnej, siatkówki i koszykówki po squash czy snookera. Aplikacja Fortuny umożliwia też typowanie e-sportów. Lista dostępnych sportów i gier znajduje się w zakładce „Sport” – co ciekawe znajdziemy tam też pozycje dotyczące wydarzeń pozasportowych, np. kategorię „polityka” czy „rozrywka”. Wracając do sportu, oferta live również jest bardzo obszerna i to zarówno pod względem liczby dostępnych dyscyplin, wydarzeń jak i wariantów zawarcia zakładu na dane spotkanie.

Dodatkowo aplikacja mobilna Fortuny posiada wydzielone zakładki dla zakładów na symulowane komputerowo gry karciane („BetOnGames”) oraz na sporty wirtualne („Wirtualne”). Gracze mogą tu typować wyniki np. wirtualnej gry w pokera czy wirtualnych wyścigów samochodowych w podobny sposób, jak stawiają zakłady bukmacherskie na sport. Aplikacja Fortuny udostępnia bardzo dobre animacje / transmisje z gry oraz wyniki poprzednich rozgrywek, a przewagą tej oferty jest jej całodobowa dostępność.

Aplikacja bukmacherska z genialnym streamingiem sportowym

Bukmacher Fortuna jest w czołówce polskiej branży zakładów sportowych, a jeśli chodzi o transmisje meczów udostępniane przez bukmacherów, można nawet nazwać go liderem. Opracowana przez firmę Fortuna aplikacja (na iOS / Android) pozwala użytkownikom oglądać multum spotkań sportowych z bardzo różnych dyscyplin sportowych, z topowych, jak i mniej prestiżowych lig. Jakość transmisji jest bardzo dobra.

Warunki dostępu do streamingu są niewygórowane. Każdy gracz, który w ciągu ostatnich 7 dni obstawił jakikolwiek zakład w Fortunie, po zalogowaniu się na swoje konto uzyskuje możliwość oglądania wszystkich dostępnych transmisji – przez smartfon, tablet czy komputer (przez stronę internetową). Aplikacja bukmacherska posiada sekcję „Fortuna TV”, w której szybko można sprawdzić, jakie mecze są w danej chwili do obejrzenia.

Warto wiedzieć, że poza transmisjami aplikacja Fortuny często udostępnia opcję live tracker, czyli wizualizację kolejnych akcji meczu wraz z komentarzem tekstowym i statystykami. Takie match-trackery udostępniają obecnie wszystkie aplikacje bukmacherskie, ale bukmacher Fortuna oferuje animacje wyjątkowo wysokiej jakości.

Jak jeszcze aplikacja Fortuny ułatwia grę?

Jak widać, aplikacje bukmacherskie na telefon służą dziś nie tylko wyłącznie do obstawiania. Teraz skupimy się jednak na opcjach, które związane są właśnie z typowaniem zakładów. Przede wszystkim przygotowana przez bukmachera Fortuna aplikacja udostępnia graczom zaawansowane statystyki i to bezpośrednio w ofercie na dany mecz, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Typer może łatwo sprawdzić, jakie były wyniki poprzednich spotkań danych zespołów czy zawodników, jak wyglądają tabele ligowe, składy drużyn i inne dane (np. w piłce nożnej wyniki dotyczące najlepszych strzelców). Ponadto w zakładce „Analizy” pojawiają się artykuły ekspertów analizujące najbliższe sportowe hity, a w „Strefie Typera” o meczach i typach można podyskutować z innymi graczami.

Z drugiej strony aplikacja mobilna Fortuny posiada interesujące opcje dotyczące stawianych zakładów. Dla typujących zakłady bukmacherskie na żywo bardzo przydatna jest opcja szybkiego zakładu. Dzięki wykorzystaniu technologii 3D Touch kolejne selekcje mogą być obstawiane za pomocą 1 kliknięcia, co podczas gry live ma ogromne znaczenie.

Aplikacja Fortuny umożliwia też tworzenie nietypowych zakładów wielozdarzeniowych (tego rodzaju zakłady można stawiać także, grając przez komputer). Po pierwsze mamy opcję „BetBuilder”, dzięki której można na 1 zakładzie zamieścić nawet 10 typów na wybrany mecz, co znacząco podnosi kurs całkowity zakładu. Podobne, choć nieco bardziej ograniczone możliwości daje zakład typu „Mecz+”. Inspiracji można też poszukać, przeglądając tzw. gotowe zakłady – bukmacher przygotowuje ciekawe propozycje na każdy dzień (na liście pod pozycją „Gotowce”).

Inna przydatna funkcjonalność to cash-out, czyli możliwość zamknięcia zakładu przed czasem – zanim wszystkie obstawione zdarzenia zostaną rozstrzygnięte. Warto z niej skorzystać np. wtedy, gdy typowane przez nas spotkanie przebiega inaczej niż się spodziewaliśmy. Coraz częściej aplikacje bukmacherskie oferują taką właśnie opcję – bukmacher Fortuna zadbał, by była ona dostępna zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i na żywo.

Podkreślmy jeszcze, że wszystkie opisane funkcje posiada zarówno aplikacja Fortuny na telefon z systemem iOS, jak i Android.

Bezpieczeństwo aplikacji Fortuny

Aplikacja Fortuny ma więc wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o wybór zakładów i specjalnych opcji gry, ale to nadal nie wszystko. Bukmacherzy muszą też przykładać ogromną wagę do bezpieczeństwa swoich apek, dlatego aplikacje bukmacherskie oferują dziś nowoczesne sposoby zabezpieczenia dostępu. U bukmachera Fortuna w aplikacji na iOS i Android mamy do wyboru logowanie za pomocą odcisku palca, skanu twarzy i tradycyjne, a dla chętnych jest też opcja trwałego zalogowania na danym urządzeniu.

Gracze mogą również korzystać z wielu sposobów na szybkie i bezpieczne wpłacenie środków na konto u bukmachera (np. kartą płatniczą, BLIK-iem czy przez PayU). Wypłaty realizowane są wyłącznie na konto bankowe użytkownika, ale nie zajmuje to z reguły dużo czasu – przeciętnie 15 minut.

Więcej o aplikacji Fortuny przeczytasz w tej szczegółowej recenzji aplikacji.

Fortuna to legalny bukmacher w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. 18+

Autor |2023-05-08T14:45:57+02:008 maja 2023 14:45|Kategorie: Aplikacje, e-Sport, Gry, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.