Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt-Aplikacja Librus już w AppGallery

Aplikacja Librus już w AppGallery

Aplikacja Librus, pozwalająca rodzicom monitorować życie szkolne ich dzieci, dołączyła do AppGallery w wersji w pełni zintegrowanej z ekosystemem Huawei Mobile Services. Oznacza to, że użytkownicy najnowszych urządzeń marki opartych o HMS mogą korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji.

Aplikacja Librus jest dostępna w AppGallery dla wszystkich smartfonów i tabletów Huawei, także dla starszych modeli opartych o GMS. Pełna integracja z HMS oznacza, że aplikacja jest w pełni funkcjonalna na najnowszych modelach smartfonów z serii Mate 40, w tym Mate 40 Pro, telefonach z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, smartfonach z serii Mate 30, a także tabletach MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Aplikacja Librus daje użytkownikom, w których szkołach funkcjonuje dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia,wygodny dostęp do najważniejszych informacji o uczniu. Moduły oceny i nieobecności pozwalają rodzicom na bieżąco monitorować postępy w nauce dziecka. Zadania domowe, możliwość podglądu zaplanowanych i zrealizowanych lekcji, szybki dostęp do wideolekcji to łatwa organizacja nauki zdalnej czy hybrydowej. Intuicyjna skrzynka wiadomości oraz przesyłanie plików przez nauczycieli bezpośrednio w aplikacji na smartfony rodziców i uczniów pozwala na szybszą komunikacja na linii szkoła-dom.

 

Librus to jedna z tych aplikacji, która często pojawiała się w pytaniach naszych użytkowników, dla wielu rodziców dzieci w wieku szkolnym jest to narzędzie, bez którego trudno się obyć. Tym większa radość dziś, że możemy zaoferować w AppGallery jej pełną wersję niezależnie od urządzenia. Liczba integracji z HMS ciągle rośnie, w najbliższym czasie będziemy mogli pochwalić się nowymi, równie atrakcyjnymi – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

To szczególny rok dla polskiej edukacji. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja epidemiczna wymusza na uczniach, rodzicach i szkołach potrzebę ciągłego dostosowywania formy nauczania do bieżących okoliczności i przepisów. Aplikacja mobilna Librus stała się kluczowym narzędziem używanym obecnie przez miliony rodziców oraz uczniów. Zamierzamy ją nadal dynamicznie rozwijać, spełniając oczekiwania użytkowników, od teraz także na platformie Huawei – mówi Marcin Kempka, Prezes Zarządu Librus.Autor |2020-12-01T15:10:47+02:001 grudnia 2020 15:10|Kategorie: Aplikacje, Huawei, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.