Jesteś tutaj:-, Inne, Muzyka, Newsy, Top7-Nowa funkcja – Moja historia odtwarzania w TIDAL

Nowa funkcja – Moja historia odtwarzania w TIDAL

Dzięki nowej funkcji, użytkownicy TIDAL mogą powrócić do swoich ukochanych piosenek poprzednich miesięcy, a także zyskali dostęp do playlisty z utworami, których słuchali najchętniej. Playlisty dostępne są w sekcji Moja historia odtwarzania na stronie głównej aplikacji, dzięki czemu każdy w łatwy sposób je odnajdzie. Ponadto, najczęściej odtwarzane utwory z konkretnych miesięcy i lat zebrane są w osobnych, dedykowanych playlistach. To sprawia, że subskrybenci wyjątkowo szybko mogą przypomnieć sobie, czego słuchali w danym okresie.

„Cieszymy się, że dzięki nowej funkcji, dajemy naszym użytkownikom szansę, aby w łatwy sposób wrócić do utworów, których słuchali najczęściej od czasu, gdy zaczęli korzystać z TIDAL.” – powiedziała Katarzyna Rogalska, TIDAL Editorial Manager CEE.

Ponadto, wszyscy nowi użytkownicy TIDAL otrzymują Welcome Mix z muzyką twórców, których wskazali jako swoich ulubionych oraz inspiracje do nowych odkryć muzycznych. Z czasem, otrzymają także tworzone w oparciu o specjalny algorytm na który wpływ mają ich nawyki i gusta muzyczne, playlisty My Mix i My Video Mix.
Osoby, które nie mają jeszcze konta w TIDAL mogą zalogować się poprzez stronę TIDAL.com. Wszyscy nowi użytkownicy otrzymają 30-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu od razu będą mogli cieszyć się nieograniczonym dostępem do ponad 60 milionów piosenek i 250 tysięcy plików wideo, a także playlist, ekskluzywnych treści oraz wydarzeń na żywo.
Źródło:
tidal.pl


Autor |2020-06-03T16:55:05+02:003 czerwca 2020 16:55|Kategorie: Aplikacje, Inne, Muzyka, Newsy, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.