Jesteś tutaj:-, Płatności, Top7-Dobremu przedsiębiorcy nie wypada tracić – dołącz do Programu Polska Bezgotówkowa

Dobremu przedsiębiorcy nie wypada tracić – dołącz do Programu Polska Bezgotówkowa

Artykuł sponsorowany

Płatności bezgotówkowe zyskują coraz większą popularność. Potwierdzają to wyniki badań „Płatności bezgotówkowe oczami Polaków 2019”. Aż 66% ankietowanych zadeklarowało, że preferuje płatności, kartą, a 7% smartfonami oraz innymi urządzeniami. Wnioski są proste brak możliwości płacenia kartą w sklepie, lokalu gastronomicznym czy punkcie usługowym to dla dużej grupy konsumentów poważne utrudnienie.

Chciałbyś umożliwić Twoim klientom dokonywanie płatności bezgotówkowych, ale obawiasz się kosztów związanych z wprowadzeniem tego rozwiązania? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa możesz zainstalować terminal płatniczy i rozpocząć akceptację płatności bezgotówkowych bez żadnych opłat. 

 

Polska Bezgotówkowa – szansa dla Twojej firmy

Program Polska Bezgotówkowa stworzony został, by upowszechnić nowoczesne i bezpieczne płatności bezgotówkowe. Jeżeli zdecydujesz się wziąć w nim udział, możesz otrzymać aż trzy terminale płatnicze. Nie poniesiesz kosztów ich instalacji i będziesz mógł korzystać z nich bez ponoszenia opłat przez kolejne 12 miesięcy lub do momentu osiągnięcia obrotu 100 000 zł na każdym urządzeniu. Dodatkowo od 1 maja 2020 zwiększono maksymalną liczbę terminali płatniczych dla przedsiębiorców z sektora prywatnego międzymiastowego transportu do dwudziestu sztuk.

W Programie mogą wziąć udział mali i średni przedsiębiorcy, którzy przez ostatni rok nie przyjmowali płatności bezgotówkowych (nie posiadali umowy z agentem rozliczeniowym), a także przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają działalność.

Partnerem Programu Polska Bezgotówkowa jest First Data Polska S.A. (Polcard) – jeden z najpopularniejszych agentów rozliczeniowych w Polsce. Na stronie firmowej znajdziesz prosty formularz internetowy, za pomocą którego możesz wyrazić chęć przystąpienia do Programu Polska Bezgotówkowa. Po otrzymaniu zgłoszenia, konsultant skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przedstawi zasady współpracy.

 

Polska Bezgotówkowa dlaczego warto dołączyć?

Największą zaletą płatności bezgotówkowych jest to, że są po prostu szybkie i wygodne – z tego powodu coraz więcej osób preferuję właśnie taką metodę regulowania należności w sklepie czy w restauracji. Dzięki terminalowi, który otrzymasz w ramach Programu Polska Bezgotówkowa, Twoi klienci będą mogli zapłacić za zakupy w najwygodniejszy dla siebie sposób – kartą, smartfonem lub zegarkiem.

Terminal płatniczy ułatwia również pracę samemu kasjerowi – nie musi tracić czasu na wydawania reszty, a akceptacja płatności trwa zaledwie kilka sekund. Co ważne, środki z transakcji bezgotówkowych trafiają na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. Jest to wygodne, a przede wszystkim bezpiecznie. Nie musisz przechowywać gotówki ani organizować transportu do banku.

Przyjmowanie płatności to tylko podstawowa funkcja terminali. Nowoczesne urządzenia oferują wiele usług dodatkowych, z których klienci korzystają coraz częściej. Należą do nich m.in. cash back, czyli możliwość wypłaty gotówki, a także generowanie wydruków z kodami doładowującymi telefony na kartę, czy płatność w oryginalnej walucie karty (DCC).

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów i zaoferuj im płatności bezgotówkowe. Dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa zrobisz to bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Autor |2020-06-04T07:02:57+02:003 czerwca 2020 16:57|Kategorie: Newsy, Płatności, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.