Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Top7-WhatsApp otrzyma zaawansowaną wyszukiwarkę

WhatsApp otrzyma zaawansowaną wyszukiwarkę

Twórcy WhatsApp wydali nową wersję beta komunikatora dla systemu Android, wprowadzając szereg nowych funkcji. 

W kolejnych wersjach aplikacji pojawią się zaawansowane funkcje wyszukiwania wiadomości. Użytkownicy będą mogli wyszukiwać wśród zdjęć, audio, linków, nagrań wideo i dokumentów.

 

1809900

Z innych innowacji wymienić można ochronę kopii zapasowych czatów za pomocą hasła.  Ciekawe, kiedy Whatsapp dodać możliwość synchronizacji kopii zapasowych między urządzeniami Apple i Android. Na razie jest to niemożliwe.

 

1809902

 

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie WhatsApp wprowadzi te funkcje do publicznej wersji swojej aplikacji. Może to potrwać kilka miesięcy.

Wcześniej WhatsApp dodał opcję, która pozwala sprawdzić informacje w wiadomościach innych użytkowników za pośrednictwem wyszukiwarek. Ponadto została ograniczona możliwości masowego przekazywania wiadomości. Komunikator i inne platformy aktywnie pracują nad zapobieganiem rozprzestrzenianiu się plotek na temat koronawirusa.

Autor |2020-04-11T10:11:12+02:0011 kwietnia 2020 10:11|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Top7|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. KarolSk 11 kwietnia 2020 w 12:17 - Odpowiedz

    Wolałbym połączenie baz użytkowników WhatsApp i Messenger.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.