Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Top7-Parkowanie z moBiLET w Warszawie

Parkowanie z moBiLET w Warszawie

Od 01.04.2020r. użytkownicy aplikacji moBiLET mogą opłacić parkowanie w warszawskiej Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego. Umowa podpisana pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie a operatorem aplikacji – firmą Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. z Poznania obowiązuje do końca 2021 roku.

Aplikacja moBiLET obejmuje już swoim zasięgiem ponad 150 miast w Polsce. W stolicy jest jednym z dwóch mobilnych rozwiązań, który został wyłoniony w drodze przetargu przeprowadzonego przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie.

 

„Ten rynek jest nam dobrze znany, gdyż od kilku lat użytkownicy chętnie kupują w naszej aplikacji bilety komunikacji miejskiej w Warszawie.Jesteśmy też liderem rynku mobilnych płatności za bilety komunikacji miejskiej w Polsce” – mówi Andrzej Ankudo-Jankowski, dyrektorfirmy Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. – „Do 2011 roku w stolicy z moBiLET korzystali także kierowcy, dlatego tym bardziej cieszy nas możliwość poszerzenia naszych usług. Stawiamy na systematyczny i konsekwentny rozwój o nowe lokalizacje i usługi. Tym wdrożeniem chcemy umocnić naszą pozycję na rynku aplikacji mobilnych w Polsce” – podkreśla Andrzej Ankudo-Jankowski.

 

moBiLET pozwala płacić za faktyczny czas postoju w strefach płatnego parkowania i na parkingach prywatnych, jak również kupować bilety komunikacji miejskiej i kolejowej przez telefon komórkowy. Wśród dostępnych metod płatności są: konto prepaid, BLIK, karta płatnicza oraz konto grupowe.

Usługa moBiLET jest także dostępna na platformach bankowych, których klienci również korzystają z usługi parkowania w Warszawie. Wspomniane banki to: PKO Bank Polski, Bank Millennium, BNP Paribas Bank Polska, Santander Bank Polska.

 

screen app

 

Więcej informacji na temat aplikacji moBiLET można znaleźć na stronie mobilet.pl.

Autor |2020-04-01T14:11:23+02:001 kwietnia 2020 14:11|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile