Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Top7, Wydarzenia-SkyCash rozpoczął współpracę z iTaxi

SkyCash rozpoczął współpracę z iTaxi

SkyCash, największy w Polsce system płatności i usług mobilnych ułatwiających podróżowanie, rozszerzył listę swoich usług dzięki rozpoczęciu współpracy z iTaxi. Od dziś, każdy użytkownik SkyCash, będący w zasięgu iTaxi, może zamówić przejazd komfortowym autem.

Aplikacja SkyCash znana jest z różnych usług związanych z transportem – pozwala w wygodny sposób kupować bilety autobusowe i kolejowe, w tym PKP Intercity.  Od dziś użytkownicy z poziomu ekranu głównego SkyCash zamówią również przejazd iTaxi. Wystarczy kliknąć w odpowiedni kafelek (TAXI), a następnie wskazać miejsce odbioru oraz miejsce docelowe. Za przejazd zapłacić można korzystając ze swojego Rachunku płatniczego SkyCash (portmonetka pre-paidowa) lub kartą płatniczą dodaną w aplikacji (w tym kartami zapisanymi w portfelu Masterpass, który został uruchomiony w SkyCash na początku roku).

 

SkyCash i iTaxi 2

 

Podróżowanie ze SkyCash będzie jeszcze wygodniejsze. Współpraca z iTaxi pozwala naszym użytkownikom zaplanować swoją podróż już od samego progu swojego domu. Partnerstwo to uzupełnia nasze portfolio o kolejną komplementarną usługę w obszarze komunikacji, której oczekiwali nasi użytkownicy” – ocenia Jarosław Mazek, CEO SkyCash.

iTaxi jest platformą technologiczną obejmującą swoim zasięgiem największe miasta w całej Polsce. Z sukcesem poszerza zakres swojego działania na kolejnych rynkach, jak również liczbę dostępnych aut.

 

Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę ze SkyCash. Nasze rozwiązania wzajemnie się uzupełniają i użytkownicy będą mieć większy wybór środków transportu, w tym możliwość zamówienia iTaxi. Wierzę, że to początek dobrej i owocnej współpracy” – mówi Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.Autor |2019-10-02T11:52:02+02:002 października 2019 11:52|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.