Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Promocje, Top7-mytaxi oficjalnie wystartowało w Poznaniu z promocją 50%

mytaxi oficjalnie wystartowało w Poznaniu z promocją 50%

mytaxi, aplikacja taxi o największym zasięgu w Europie, udostępnia swoją usługę w Poznaniu. To już piąta, po Warszawie, Krakowie, Trójmieście i konurbacji śląskiej, polska aglomeracja, w której można zamówić i zapłacić mobilnie za taksówkę korzystając z aplikacji mytaxi. Na start w Poznaniu mytaxi przygotowało promocję -50%, dzięki której do końca czerwca poznańskie licencjonowane taksówki mogą konkurować cenowo nawet z komunikacją miejską.

mytaxi, oprócz wygodnej aplikacji, która umożliwia zamówienie taksówki już w 11 krajach Europy, na tle poznańskiej konkurencji wyróżnia się atrakcyjnym cennikiem: opłatą startową, która wynosi 5,85 zł i ceną za kilometr na poziomie 2 zł. W trakcie promocji od tych cen naliczy się zniżka -50%.

mytaxi Poznań 8

mytaxi Poznań 8

Pierwszy lokalny partner

mytaxi po raz pierwszy uruchamiając swoją usługę w nowym mieście nawiązało długoterminową współpracę z lokalną korporacją taxi, z którą wspólnie wypracowało model, odpowiadający na potrzeby obu stron. Partnerem mytaxi w Poznaniu jest Poznańskie Stowarzyszenie Taksówkarzy, korporacja taxi z długą tradycją i doświadczeniem na rynku.

 – Podczas przygotowań do startu w Poznaniu, zdołaliśmy w krótkim czasie przekonać ponad stu kierowców do współpracy z mytaxi, w dużej mierze dzięki wsparciu Poznańskiego Stowarzyszenia Taksówkarzy mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce – Partnerstwo mytaxi i PST polega na wymianie doświadczeń, bo nasze kompetencje uzupełniają się w różnych obszarach. PST ma dobrze rozwiniętą centralę taxi i zna lokalny rynek, a mytaxi jest liderem pośród aplikacji do zamawiania taksówek oraz dynamicznie rozwijającą się w skali europejskiej firmą.

Pomimo wiążącej obie strony umowy, każdy nowy kierowca ma możliwość wyboru współpracy z jedną z firm lub z obiema jednocześnie.

– Wierzymy, że partnerstwo z mytaxi przyniesie realne korzyści dla naszych kierowców. PST i mytaxi różni profil działalności i kanały obsługi zleceń: call center oraz aplikacja mówi Jacek Kalka, prezes Poznańskiego Stowarzyszenia TaksówkarzyZ tym wiąże się odmienny profil pasażerów oraz fakt, że szczyty zamówień w obu firmach następują w innym czasie. Dlatego też możliwość przyjmowania przez kierowcę zleceń z obu źródeł pozwoli mu ograniczyć czas oczekiwania na kolejne zlecenie i zwiększyć zarobki.

Piąty oddział, pięć tysięcy kierowców

mytaxi w Polsce rozwija się dynamicznie – na polskim rynku zbudowało już flotę ponad 5000 aktywnych kierowców. Otwarcie piątego oddziału w stolicy Wielkopolski jest kolejnym krokiem mytaxi w umocnieniu pozycji lidera w Polsce.

– Pracujemy nad tym, by mytaxi było pierwszym wyborem, jeśli chodzi o usługę taxi w Polsce – podkreśla Krzysztof Urban – Zauważyliśmy, że wielu naszych pasażerów często przemieszcza się między miastami i zamawianie taksówki przez aplikację mytaxi, po wyjściu z dworca czy lotniska jest dla nich naturalnym etapem podróży. Otrzymaliśmy wiele zapytań od naszych pasażerów o udostępnienie mytaxi w nowych miastach, zwłaszcza w Poznaniu. Planujemy dwukrotnie powiększyć flotę na poznańskim rynku w trakcie wakacji, tym samym osiągnąć czas dojazdu do pasażera poniżej 5 minut. Chcemy zapewnić standard usługi na równie wysokim poziomie jak w pozostałych miastach, w których operujemy.

Poznań to już druga aglomeracja, po konurbacji śląskiej, w której mytaxi startuje w 2018 roku. Kolejnym kierunkiem rozwoju jest Łódź, gdzie mytaxi zostanie udostępnione jeszcze w czerwcu, również w nowym modelu współpracy z lokalną korporacją taxi.

Jak działa mytaxi?

Aplikacja mytaxi pasażerom gwarantuje wygodne zamówienie i płatność za taksówkę z poziomu smartfona, ustalenie preferowanej stawki za kilometr, bezpośredni kontakt z kierowcą i możliwość śledzenia jego trasy dojazdu na mapie w aplikacji. Po skończonym kursie pasażer może ocenić kierowcę i auto za pomocą gwiazdek oraz dodać go do „Ulubionych Kierowców”. Kierowcom, mytaxi  ułatwia zdobywanie nowych zleceń i budowanie stałej bazy klientów. Oferuje im także tygodniowe wypłaty obrotu oraz zwalnia ich ze stałego abonamentu. mytaxi współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami. Swoją działalnością łączy potencjał nowych technologii z tradycją branży taksówkarskiej, pokazując, że można być innowacyjnym i jednocześnie przestrzegać lokalnego prawa.

Poznańskie taksówki za połowę

Promocja 50% taniej w mytaxi opiera się na wykorzystaniu opcji „Płać przez Aplikację”. W Poznaniu potrwa do 30 czerwca i zezwala na nieograniczoną liczbę kursów ze zniżką. Aby z niej skorzystać należy:

  • pobrać bezpłatną aplikację mytaxi na iOS lub Android,
  • zarejestrować w aplikacji wybrany sposób płatności: kartę VISA, MasterCard, AMEX lub konto PayPal,
  • zamówić taksówkę wybierając opcję „Płać przez Aplikację”.

Po zakończeniu kursu taksówkarz zainicjuje proces płatności wprowadzając na swoim smartfonie cenę za przejazd zgodnie ze wskazaniem taksometru, a zniżka naliczy się automatycznie.

Więcej informacji o promocji na stronie: www.mytaxi.com/poznan.

źródło: mytaxi

Autor |2018-05-24T08:15:35+02:0024 maja 2018 08:15|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Promocje, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile