Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy-gaming.canyon.eu – wirtualne narzędzie dla komputerowych graczy

gaming.canyon.eu – wirtualne narzędzie dla komputerowych graczy

Canyon przedstawia specjalnie utworzoną stronę internetową http://gaming.canyon.eu/, której zadaniem jest merytoryczne i techniczne wsparcie społeczności graczy oraz użytkowników gamingowego sprzętu Canyon’a.


W marcu bieżącego roku wprowadziliśmy na rynek pierwszą w historii marki profesjonalną linię akcesoriów dla graczy komputerowych. Teraz oddajemy w ręce użytkowników wirtualne narzędzie w postaci strony internetowej, na której użytkownicy naszych myszek i klawiatur mogą pobrać sterowniki oraz instrukcje obsługi do posiadanych modeli, a klienci poszukujący sprzętu obejrzeć nasze produkty i zapoznać się ze szczegółową specyfikacją – tłumaczy Adam Rosiak, Product Line Sales Manager Canyon.


Witryna http://gaming.canyon.eu/ pozwala na oglądanie produktów z każdej strony, obracanie ich dzięki specjalnym kursorom, a także uruchomienie animacji, na których widać dodatkowe funkcje sprzętu, na przykład iluminacje diodowe myszki czy podświetlenie klawiszy klawiatury. Ponadto na stronie umieszczono zakładkę z dedykowanymi do konkretnych modeli sterownikami i instrukcjami obsługi. Nie zabrakło także szczegółowych specyfikacji oraz cen. Zainteresowani zakupem mogą kontaktować się bezpośrednio z dwudziestoma sześcioma lokalnymi biurami sprzedaży właściwymi dla miejsca zamieszkania konkretnych użytkowników.

źródło: Canyon

KanAutor |2015-05-12T10:03:12+02:0012 maja 2015 10:03|Kategorie: Inne, Internet, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.