Jesteś tutaj:-, Newsy-neokartka: ze smartfonu na pocztówkę

neokartka: ze smartfonu na pocztówkę

Dom mediowy Codemedia wygrał zorganizowany przez spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe konkurs na obsługę budżetu kampanii promocyjnej aplikacji mobilnej neokartka, dzięki której zdjęcie zrobione smartfonem zostanie dostarczone przez listonosza w formie pocztówki w formacie A5. Wystartowały pierwsze działania, cała kampania potrwa do końca wakacji.


Kampania aplikacji mobilnej neokartka jest skierowana do użytkowników smartfonów z systemem Android przebywających na wakacjach oraz planujących wakacyjny wypoczynek.

DomDziałania marketingowe będą prowadzone w globalnych sieciach reklamy mobilnej. Uzupełniająco reklamy neokartki pojawią się w mobilnym Facebooku oraz w serwisie Wakacje.pl. Neokartka jest również promowana działaniami eventowymi w miejscowościach turystycznych przygotowanymi przez agencję Chacuna Group.

neoKartka.pl: z Internetu do rąk własnych

Każda wysłana neokartka może wziąć udział w organizowanym wraz z serwisem Wakacje.pl konkursie, w którym do wygrania są bony wakacyjne na łączną sumę 30 tys. zł.
Wysłanie neokartki kosztuje 4,99 zł; płatność można zrealizować poprzez SMS-a lub SkyCash.

Źródło:CodemediaAutor |2013-08-01T12:55:02+02:001 sierpnia 2013 12:55|Kategorie: Inne, Newsy|Tagi: , , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. zizu 1 sierpnia 2013 w 13:41 - Odpowiedz

  rychło w czas ^^
  połowa wakacji a oni się obudzili z promocją usługi.

 2. Pawe 1 sierpnia 2013 w 18:19 - Odpowiedz

  Skorzystałem i kartka doszła po 13 dniach. Dziękuję za taką atrakcję.

  • toja 2 sierpnia 2013 w 12:38 - Odpowiedz

   Ja tez korzystałem i u mnie szła 7-9 dni 🙂

 3. Elvis24 1 sierpnia 2013 w 23:31 - Odpowiedz

  Może niech Poczta Polska najpierw usprawni podstawowe usługi takie jak dostarczanie zwykłych listów – ostatnio list priorytetowy na trasie Szczecin – Warszawa szedł 6 dni. Skandal, mamy XXI wiek, środek Europy a ta instytucja jest jak za głębokiej komuny. Wprowadzają nowoczesne usługi, a nie potrafią usprawnić pracy w okienkach – wieczne kolejki, większość przepisują ręcznie na setkach druczków, przesyłki dochodzą jak chcą, czasem szybko, czasem wcale. A ceny usług z kosmosu, niewspółmierne do jakości! Po co porywać się z motyką na słońce?

 4. yellow 16 sierpnia 2013 w 13:59 - Odpowiedz

  pamiętajcie że na poczcie pracują tylko ludzie…i o ile ludziom będzie się chciało…a Polakowi nigdy się nie chce…to takie usługi będą 🙁
  A listonosz to listonosz…byle jak byle by dniówka minęła…..ale jak renta jest to jak F-16 latają od babci do babci….

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.