Start Forum Inne Telix.pl Windows Phone 8: największym rozczarowaniem mobilnym tego roku? (wideo)

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      W dniu dzisiejszym podczas konferencji prasowej Microsoftu w San Francisco przedstawiono nową platformę mobilną Windows Phone 8. Jakie możliwości oferuje system operacyjny mający stanowić główną konkurencję dla Androida oraz iOS? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami prezentacji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Windows Phone 8: największym rozczarowaniem mobilnym tego roku? (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      dużo, dużo bajerów, kombinowania, a przecież toż to win phone 7 tylko odgrzewany, który ma udział w rynku….2,7% wow, szału mu nie wróżę, słowem porażka…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      porażką roku jest Iphone5

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Zgadza się, Iphona5 żadna porażka w tym roku nie przebije.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      „W Windows Store już znajduje się (…) Angry Birds: Star Wars”. Masz babo placek. Ta gra nie miała jeszcze premiery, nie zmyślajcie lub nie powielajcie nieprawdziwych informacji!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Hahaha, największym rozczarowaniem tego roku był iPhone 5, a WP8 jest gwarantowaym sukcesem i wraz z Win8 i Surface, najlepsza rzeczą w historii Microsoftu. Nie wiem czy autor tego newsa miał w ręku telefon z WP7 lub oglądał wcześniejsze konferencje dot. WP8, ale jego wiedza o systemie jest raczej szczątkowa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      O co Wam chodzi z tą porażką z iPhone 5?
      Kolejna wersja iPhona jest tylko dla posiadaczy poprzednich jego wersji, nie oszukujmy się, ale taka jest prawda. Ktoś kto od lat miał inne telefony itp. od razu nie kupi nowego jabłka w wersji 5. Po drugie, to jest to raczej telefon dla wybranych, bo każdy widzi, że to najdroższe jabłko w warzywniaku …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Kafle sa poprostu brzydkie. Kazdy lubi na pulpicie umiescic swoja pania lub berbecia. Ile dacie rady patrzec na te same kafle? Co do ipka 5. Dzis smialem sie jak dziecko gdy w tv pokazali sklep w usa tam gdzie ma uderzyc frankenstoorm. Ludzie wzburzeni ze nie moga dostac baterii do radia a zapowiadaja problemy z pradem w 3 stanach. Przeciez mozna podlaczyc do telefonu sluchawki i wlaczyc radio. A nie, zapomnialbym ipek nie ma radia FM 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Zgadzam się za autorem. Czym mają mnie przyciągnąć kafle, tym, że można zainstalować Angry Birds i dostępem do jakiegoś radia? Co to ma być? To oni są na dole i to oni muszą walczyć, nie Android czy IOS. To będzie kolejne wielkie rozczarowanie, a Nokia jeszcze bardziej będzie żałować, że dała się w to wciągnąć.

    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      @ franek milion – to, że Angry Birds znajduje się w Windows Store jak 120 tys. innych aplikacji oznacza tylko tyle, że tam jest i w tym przypadku w domyśle chodzi o wersję developerską. Nikt nie pisał, że użytkownicy mają dostęp do gry. Będą mieli dopiero po 8 listopada.

      @ DudiQ – zacznę od końca twojego wpisu. Co ty możesz wiedzieć o mojej wiedzy na temat WP7 lub WP8? Dzięki uprzejmości Nokii miałem okazję testować system WP7 zanim pierwsze Lumie pojawiły się na rynku jak i później kiedy zostały wprowadzone do sprzedaży. Uważam, że moja wiedza z zakresu mobilnego Windowsa jest aż nadto wystarczająca. Co do początku twojej wypowiedzi to uważam, że Microsoftowi może być ciężko zawojować rynek Windowsem 8 w Wersji Mobilnej. Tym bardziej, że Microsoft napompował balon oczekiwań jeszcze bardziej niż Apple przed premierą iPhone’a 5. Ballmer nazywając platformę WP8 „rewolucyjną” czy też „kamieniem milowym” próbuje zrobić z odbiorcy idiotę. Bardziej pasuje tu słowo „ewolucja” lub „kosmetyka”. Czy WP8 jest gwarantowanym sukcesem i wraz z Win8 i Surface, najlepsza rzeczą w historii Microsoftu? Czas pokaże.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Od kiedy udział w rynku jest wyznacznikiem jakości? Skoro parówki czy coca cola maja największe udziały oznacza, ze są dobre?? Ja nie daje się nabierać specom od manipulacji ciasno myślących i nie wydaje 800 do dolcow za sprzęt wart 150

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Gadacie takie rzeczy, ze az sie czytac nie chce, dla mnie WP8 to ogromny krok na przod, czy chcecie czy nie WP8 juz jest hitem i bedzie wielki. Nokia jest i bedzie, tymbardziej ze gwiazdy w Hollywood zaczynaja uwielbiac Lumie a skoro gwiazdy to i tez zwykli ludzie beda chcieli je miec bardziej niz iPhony, mialem androida i iPhona ale nic nie urzeklo mnie tak jak Windows Phone, ktos powiedzial ile mozna sie gapic wciaz ne te same kafelki…otoz nie sa one te same 🙂 one zmieniaja sie w czasie rzeczywistym, tu jest wlasnie magia 🙂 Zreszta co tu duzo mowic…nowego Windows 8 bedziecie albo kochac albo nienawidzic… ja juz kocham WP 7,5 a WP 8 bede kochal jeszcze bardziej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Pan Steve Ballmer nazwał swój system najlepiej zoptymalizowanym systemem dla użytkownika…sic! Pomijając ten bałwochwalczy ton należy wspomnieć iż ta wychwalana przez niego cecha jest właśnie… wadą tego systemu-dlaczego jakaś korporacja (micrososft) uważa że wie lepiej ode mnie co mi potrzeba do szczęścia w telefonie, i nie daje mi żadnych możliwości spersonalizowania swojego produktu ?! Mam brać co mi ,,daje fabryka” i siedzieć cicho, najlepiej…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Od roku zajmuje sie WP7 a teraz WP8 i patrze na to co sie dzieje na rynku z ta platforma. WP to zupelnie inne podejscie do Design & Usibility. Obslugiwac WP trzeba sie nauczyc, tak jak uczono sie oblugiwac iPhoneá czy Androida czy BB. To inne, dosyc bym powiedzial intuicyjne podejscie. Czy kafelki sa brzydkie to kwestia indywidualna ale trzeba przyznac ze design sie odroznia na tle konkurencji. Co do funkcjonalnosci to zgadzam sie, system nie ma nic czego nie mialyby inne OSy. Moze faktycznie lepsza bedzie integracja z W8 ale ta przewaga zmieni sie bo Apple juz mocno integruje swoje urzadzenia a zwiekszenie udzialu Chrome OS to kwesia czasu. Nowe Lumie sa ladnie wykonane, ciekawe, dzialaja szybko i sprawnie a ich slaba stosunkowo penetracja na rynku jest z marketingowego punktu widzenia ich plusem. Tak jak ktos napisal, gwiazdy juz kochaja Lumie bo..wszyscy inni maja iPhone’a. To ze Windows ma taki maly udzial to kwestia marketingu ale tez fatalnego podejscia sprzedawcow. Latwiej sie promuje w sklepach Androida czy Apple i nie trzeba tlumaczyc klientowi ze moze miec fajny, sprawny telefon z innym OSem, nie mowiac juz o bonusach os samsunga czy iPhonea wcisneitego klientowi. Podzumowujac, zgadzam sie ze to zaden przelom ale uwazam ze to bardzo fajny, nieustepujacy innym systemom OS i wcale nie jest skazany na porazke. Jedynym jego minusem aktualnie jest ograniczona liczba aplikacji vs. Play czy Appstore. Jesli bedzie porazka to wylacznie z braku umiejetnosci „sprzedania” go ludziom. Wszystkie testy mowia ze Lumia 920 przebija iP5 a tazke GSIII i co… i ludzie dalej zapisuja sie w kolejce na apple…

Viewing 13 reply threads
Reply To: Windows Phone 8: największym rozczarowaniem mobilnym tego roku? (wideo)
Your information: