Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Trendy we wzornictwie telefonów komórkowych

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139978

      Kiedy śledzi się zmiany w stylistyce telefonów komórkowych na przestrzeni ostatnich 10 lat, widać kolosalne zmiany. Telefony stały się mniejsze, lżejsze, zyskały bardziej opływowe kształty. Komórki nie służą już tylko do dzwonienia, dla wielu osób stały się wyznacznikiem statusu ich właściciela, zasobności jego portfela czy estetycznego wyczucia smaku. Przyjrzeliśmy się bliżej trendom we wzornictwie telefonów komórkowych w ostatnich latach.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Trendy we wzornictwie telefonów komórkowych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139978

      Jednak wolę te nowsze modele

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139978

      ciekawe co bedzie za 10 lat.mi osobiscie podoba sie siemens sx1 choc ma juz 3 lata to ma wszystko co dzisiaj potrzeba ,ładnie wyglada ,,a batria to mi nic nie przeszkadza ze trzyma 1-2 dni .warzne ze sa mp3, kamera , bluetooth i to najwazniejsze.telefon kosztuje w granicach 400zł..nie jest to drogo za taka maszyne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139978

      Fajna stronka i ekstra telefony.Wszystkie te telefony są takie super że nie mogę się zdecydować jaki wybrać może mi doradzicie????
      Mysłałam tak o Motoroli V360 co wy na to???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139978

      „Sylka” lepiej kup se motorynke i wyjeb nią w drzewo … to ten temat nie był utworzony zeby sie pytać jaką kome kto ma kupć tylko miałeś sie wypowiedzieć co sądzisz otym temacie ,a jeśli chcesz sie zapytać jaki tel masz kupić to zapraszam na inny dział 😀 pozdro !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139978

      Czy ktos zna jakis model telefonu który nie zawierał opcj/uslugi sms??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139978

      Po co trzymacie artykuł, którego aktualność już dawno minęła.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139978

      hmm a to artkul sprzed paru lat?bo zdjecia i tresc wskazuja ze komus sie chyba cos pochrzanilo…ale luzik.. stracilam pare cennych min zeby go otworzyc i przecztac… moze autor uaktualni go troszke? 3 mam kciuki zeby mu sie udalo…ema

Viewing 7 reply threads
Reply To: Trendy we wzornictwie telefonów komórkowych
Your information: