Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Test TP-Link M7310 – kompan na podróż służbową i wycieczkę do lasu

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak duży jest zasięg wifi ?
      Wygląda to na klona Huawei’a serii 55xx.
      U mnie przez jedną ścianę jest duży problem z wifi.
      Jestem w hotelu , w który w wewnątrz jest bardzo słaby zasięg telefoni komórkowej, a na zewnątrz jest full. i taki ruter nie daje rady.
      Musze wspomagac się drugi mobilnym ruterem ZTE MF60 i mimo, że jest mniejszy to sygnał wifi z niego jest bardzo dobry w pokoju, ale on jest niestety tylko 3G

    • KarolSk
      Participant
      Liczba postów: 315

      Ta cena nie przystaje w żaden sposób do możliwości tego urządzenia. Nie wiem, w jaki sposób go wyceniono, ale to raczej zdzierstwo 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nawet nie przypuszczałam, że taki sprzęt może być jeszcze przydatny. Fajnie, że jest jego test

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      [quote]Owszem, możemy skorzystać z opcji udostępniania Internetu ze smartfonu, ale wówczas, odkryjemy mało pojemne baterie nowych telefonów [/quote]

      Hyc do torby z powerbankiem?

      [quote]ograniczenia systemowe [/quote]

      Można rozwinąć myśl? Ja mam jedno ograniczenie, 15 urządzeń podłączonych do hotspota. No może dwa, brak 5GHz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Odstawiając na bok cenę, to mobilny modem nadal się przydaje. Mam taki na działce i telewizja internetowa śmiga, smartfon nie dawał rady, a do tego grzał się niemiłosiernie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ja uważam mobilnego routera i mam spokój z internetem. Smartfon służy mi do innych celów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Też mam i nie uważam, że to niepotrzebny sprzęt. Smartfonów nie w każdych warunkach sprawdza się do rozsyłania internetu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Używam go ciągle i nie uważam, że czas kieszonkowych routerów minął

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam ten routerek i sprawdza się. Leży sobie z kartą nju i 20 GB. Smartfon ok. Ale na krótką metę, przy dłuższej pracy nic nie zastąpi dedykowanego sprzętu

Viewing 9 reply threads
Reply To: Test TP-Link M7310 – kompan na podróż służbową i wycieczkę do lasu
Your information: