Viewing 301 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Plusfon 401i to pierwszy polski telefon oznaczony marką operatora komórkowego, który trafił w nasze ręce. Aparat trafił do nas we wczesnym stadium jeszcze bez pudełka i niektórych akcesoriów. Jak poinformował Plus, oprogramowanie telefonu zostało stworzone w Polsce, a urządzenie oparte jest na modelu GSM/WCDMA Huawei U120 i produkowane jest w Chinach.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Plusfon 401i

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pierwsza strona, zdjęcie pudełka, napis dość spory "EDGE", potem w recenzji czytam, że nie ma…. co jest… "oszukali nas?"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przewidywana cena?

      Można będzie go zakupić u operatora bez umowy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pozytywne wrażenia, tel wydaje się udaną konstrukcją, miłe zwłaszcza, że konstruktorzy pomyśleli o gnieździe na mini-jacka i usb. jeśli jest wykonany solidnie i będzie kosztować nie więcej niż 400 zł (pewnie początkowo będzie tylko w plusie, ale potem pojawi się w komisach) – to może zyskać uznanie klientów

      drobna uwaga do autora testu: proszę zwróć uwagę na liczne literówki i błędy w tekście (np. powtórzenia). test wygląda momentami jak brudnopis, a nie artykuł w bądź co bądx solidnym serwisie – do którego zaglądam codziennie:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Po pierwsze nie jest to ani polski telefon, tylko chiński Huawei (podobnie zresztą chińskie są odtwarzacze DVD i inny sprzęt, w tym komórka podobna do Samsunga polskiej marki Manta). Należy rozróżniać markę od faktycznego producenta. Co do komórek to jedynym polskim był Bratek firmy Tele Novell, ale tak naprawdę wyglądał jak Dancall, więc w jego polskość też powątpiewam (prawdziwie polski mógł być w tym przypadku jedynie firmware).

      Po drugie nie jest to pierwszy telefon brandowany przez Plusa. Pierwszy był Hagenuk Duet (o ile pamiętam oferowali go ponad 10 lat temu) i w swoim czasie był to super postępowy telefon z dużym wyświetlaczem i cienki nawet jak na dzisiejsze czasy.

      PS

      Czy obecni klienci bezabonamentowi, którym nie skończyła się jeszcze umowa będą mogli kupić Plusfona taniej?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam ogladalem dzis w sklepie plusa atrape tego telefonu i musze powiedziec, ze wyglada jak dziecko noki:) i nawet ładny jest!! jak nie jutro to napewno ma byc w poniedzialek w sklepie to go obejrze dokladnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam. Mam takie pytanie może to szczegół ale dla mnie to istotne, mianowicie czy jest opcja trybu pełnoekranowego przy odtwarzaniu filmów video?? Z góry dzięki za odp. pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dam ci znac w poniedzialek lub w wtorek jak go bede juz mial:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja juz mam tel telefon;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy słuchając muzyki w tym telefonie da sie robić inne rzeczy, jak np. pisanie sms’ów? 😀 Tryb pełnoekranowy do wideo też by sie przydał, jest taki? 😀 Z góry dzięki za odp. ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      >>Producentowi udało się upchnąć w urządzeniu dwie kamery. Jak nietrudno się domyśleć, ta umieszczona z przodu telefonu przeznaczona jest do funkcji wideorozmów w sieci 3G.<<

      Kan, bardzo proszę o zweryfikowanie danych dotyczących Plusfona, a w szczególności obecności na pokładzie drugiej kamery. Jeżeli nie wierzysz obcemu facetowi, który pojawia się w komentarzu pod tekstem, wystarczy zadzwonić do PR operatora. Wiem, że pracy nad utrzymaniem strony w jakim takim porządku jest mnóstwo, ale IMHO – umieszczanie niesprawdzonych informacji, szczególnie w formie "testu" obniża znacząco wartość serwisu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Być może oryginalny Huawei ma kamerę do wideorozmów – na ten temat nie będę się wypowiadał, bo po prostu nie wiem. Jako, że działam w konkurencyjnym serwisie (pozwolisz, że nie podam nazwy, powiązane IP sam możesz sprawdzić), zasięgnąłem informacji u źródła, w dziale technicznym operatora (nie w dziale obsługi klienta, zapewniam). Spytałem m.in o wielkość matrycy wideokamery. W odpowiedzi otrzymałem informację, że Plusfon nie dysponuje drugą kamerą, a jedynie ma sprzętową możliwość obsługi wideorozmów, natomiast to "oczko" jest czujnikiem światła (vide niektóre UMTS-owe Nokie). Napisałem, bo mi się ludzie w komentarzach burzą, że przecież Telix testował i tam jest napisane, że ma kamerkę. No to prostuję: Plus twierdzi, że nie ma, a nie sądzę, żeby operator zaniżał parametry własnego telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam chcialem powiedziec ze ten tel posiada T9 w tescie a w opisie jest napisane z nie ma xD pozdro

      podczas ogladania filmikow mozna przelaczyc na caly ekran

      nie mozna zmieniac motywow i java cos mi nie za bardzo wchodzi..;/ ale tak poznatym to bedzie ;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jako posiadacz od wczoraj tego telefonu moge powiedziec z cala pewnoscia ze NIE POSIADA 2 KAMERY, A TO COS Z PRZODU DO CZUJNIK SWIATLA (rysunek z instrukcji komorki). Co do T9 to posiada – tylko niestety uzywajac polskich znakow "zjada" pozostala liczbe znakow w sms’ie. Na razie tez nie moge wylaczyc tego, by glosnosc dzwonka podczas, gdy ktos do nas dzwoni, nie narasta stopniowo;/ Dzwonki standardowe sms za ciche. Bluetooth dziala, aparat robi zdjecia w miare-moze w lecie bedzie robic ladniejsze fotki. Wyswietlacz i menu ok. Muza gra w miare glosno i czysto. Klawisze mysle ze wygodne, moze za male ciut "c". Karta dziala i dziala jak pendrive. Polaczenie z komputerem przez bardzo wygodny program. Java – mi nie udalo sie uruchomic pewnego programu, z ktorym SE k300i nie mial problemow. Jak cos to pytac, to napisze wiecej. Ogolnie – kilka upierdliwych wad ale reasumujac nie zaluje ze kupilem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      gg nie podam – mail to gander@op.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ok napisałem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej mam pytanie jak się sprawuje ten telefon bo mam zamiar sobie jutro go kupić tylko waham sie troche

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A co z tym dzwiekiem narastajacym nie da sie sie ustawic zeby odrazu byl normalny dzwonek czy to przeszkadza ?????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam, czy jakiś posiadacz plusfona mógłby napisać coś o tym fonie na moim forum??bardzo mi na tym zależy aby forum się rozwineło 🙂

      http://www.plusfon.fora.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie miałem jeszcze tego telefonu w ręce, ale z moich informacji wynika, że ma tylko jedną kamerę, a to "oczko" z przodu to czujnik światła.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      qrcze a co z gierkami jakie gierki mozna na niego sciagnac zeby chodzily? przeszlam juz calego zabolota i mi sie nudzi:P a… jeszcze jak skonfigurowac neta???help

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wlasnie wie ktos jak internet skonfigurowaz zeby dzialal

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytania jak przestawic zeby mi zapisywal filmiki na karcie pamieci a nia na telefonie chodzi mi przesylanie przez Bluetooth

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w necie znalazłem zdjęcie tego fona z logiem vodafone oto link http://www.cellularmagazine.it/forum/files/posted_
      images/user_21457_vodafone.jpg

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam…

      Mam w zasadzie dwa pytania:

      1) Czy można minimalizować odtwarzacz, tj w sonny ericssonach?

      2) Jakiej jakości robi zdjęcia?

      Pozdrawiam…

      P.S. Odpowiedzi proszę o wysyłanie na mojego maila:

      danie_007(małpiszon)tlen.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      do Skala – w ustawieniach krecenia filmow. Czyli przelacz na kamere w tryb video (by po nacisnieciu nagrywalo) i tam masz ustawienia -> a potem zapisz w…

      DO Danielex – mozna minimalizowac odtwrarzacz a zdjecia robi jakosci jako tako (masz przeciez przyklady)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ile trzyma wam bateria ladowaliscia 12godzi na wyloczonym

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hmmm….menu przypomina mi Sagema a aparat SE…taki Mix śmieszny xD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Może mi ktoś powiedzieć ile trzyma w nim bateria?

      Oto moj mail

      Gogus1692@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam zamiar kupić ten telefon, wydaje mi się że jest niezły a wy co sądzicie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      KUPUJ! KUPUJ! Ja też mam zamiar go kupić! Jest niezły i ma z przodu kamerę chociaż inni mówią że nie ma.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bo nie ma…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mój telefon też "sam" automatycznie po pewnym czasie zmienia poziom głośności z poziomu 6 na 1 , a czy może ktoś wie czy to jest wada telefonu czy to jakoś można zatwierdzić na stałe?? proszę o odpowiedż

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      niestety mam tak samo… troszke bledow ma ten soft… moze go zmienia???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon nie ma 2 kamer- to z przodu to czujnik światła

      a narastającego dzwonka nie ma w ustawieniach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no rzeczywiscie nie ma i dlatego ciagle jest narastajacy niestety…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanie,czy w tym plusfonie można przypisac zdjecie do danej osoby w książce telefonicznej.prosze o odpowiedż

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale shit! kolejne chińskie badziewie :/ javy sobie nie wgracie bo kto do tego zrobi gry lub appsy? ogólnie plus ostatnio nie ma żadnego ciekawego telefonu w ofercie (wiem bo właśnie chciałem wziąć nowy i przedłużyż umowę) chyba tylko rolnik z bocianowa na mazurach chcialby ten chiński "plusfon". ludzie kupujcie sobie coś od porządnych i sprawdzonych firm, a nie takie buble! zobaczycie że za rok nikt już nie bedzie o nim pamiętał, tylko wy, nieszczęśni użytkownicy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      sieben – moze masz racje ale licze po cichu ze moze nie bedzie tak zle;)

      wisnie_1968 – tak mozna przypisac fotke bez problemu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Powiedzcie jak mozna przypisac fotke do osoby w ksiazce telefonicznej,z gory dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy ten telefon ma podczerwień..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wydaje mi sie zeby dac do kontaktu zdjecie, te kontakty musza byc skopiowane na telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ile trzyma bateria???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam takie pytanie.. ile ten telefon może byc w salonie 2 miesięce??? czekam na odp.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam wszystkich.mam problem z Blutooth.ponieważ ja mogę wysyłać do wszystkich ale za to nikt nie może nic przesłać do mnie…jak miał ktoś taki problem i go rozwiązał to proszę o szybka odpowiedz na gg.7243945 lub e-mail pionow26@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dzis sprobowalem przeslac przez bluetooth z nokii e50 i poszlo bez problemu.

      kamilos-czytaj specyfikacje telefonu-nie ma irdy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam. Mam takie pytanie. Obiło mi się gdzieś o uszy że ten telefon ma ograniczenia na wielkości pliku mp3 (do 10mb) i mp4 oraz 3gp (do 30mb).

      I tu jest moje pytanie czy to prawda, niech to ktoś sprawdzi co ma ten telefon i odpowie. Jeśli to jest prawda to lipa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytranbko jak konfiguracje wap.mam zrobic w tym telefonie jak nigdzie nie ma ?:?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      6. Tel nie ma ograniczen co do wielkosci odtwarzanych jak i nagrywanych plikow mam na nim 80 mb film i wszystko ok. Co do nagrywania dyktafonem i kamera trzeba poprostu przestawic na zapisywanie na karcie i brak ograniczen co do dlugosci.

      7. WAP w telefonie jest skonfigurowany, zeby laczyc sie z netem i wysylac mms’y trzeba uaktywnic usluge krotkim kodem znajdujacym sie na stronie plusa.

      e-mail: kolejnydupek@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ponurak – niby w jaki sposob w profilu wylaczyles dzwiek narastajacy, he??? przeciez tam takiej opcji nawet nie ma…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak szczerze to nie polecam tego telefonu…po pierwsze to telefon ktory jest w wiekszej czesci produkowany w Chinach.Po drugie,to jest pierwszy telefon Plusa wiec moze byc kijowy(produkowany w duzej ilosci kiepskiej jakosci).Najlepiej kupowac telefony znanych i sprawdzonych marek jak NOKIA czy SONY ERICSSON;) Rozwazcie czy nie lepiej dac troche wiecej kasy na markowego fonika,ktory pare dobrych lat wytrzyma czy kupic tanszego a pozniej go wyklinac i zalowac swojej decyzji;)Pozdrawaim;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Rzeczywiscie hoodzix masz racje, w kazdym razie u mnie z dzwonek nie narasta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ponurak- a mozesz mi napisac jakiego formatu (mp3, standardowy itp) dzwonka uzywasz oraz jakie masz ustawienia w profilu? dzieki i pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      CZY KTOS MOZE NAPISAC COS O WYDAJNOSCI BATERII W TYM TELEFONIE…?? OCENA BATERII W SKALI 1-10

      Z GORY DZIEKI…!! 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mi bateria trzyma na razie 2-2,5 dnia. ocene wystaw sam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak formotowaliście baterie? do 3 ładowań po 12 godzin na wyłączonym telefonie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      * prawdomówca, hehe teraz to mnie zastrzeliłeś, SE to sprawdzona firma? to badziew jakich mało. właściwie powinien sie nazywać dresfon, bo sami małolaci kupiją SE, huawei jest chińska firmą z kapitalem państwowym, produkt nie jest z górnej półki, ale kosztuje 350zł. kup jakąś nokię z porównywalnymi parametrami za taka kwotę. To ze produkcja jest chinska uwazam akurat za +, nawet nie wiesz ile na codzień uzywasz elektroniki zrobionej w chinach. ech ty ignorancie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bono – co do SE to sie nie zgodze bo mialem 2 pod rzad. porzadna firma a kupuja te komorki dzieciaki z tego powodu, iz porownywalna nokia jest o wiele drozsza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witajcie 🙂 Czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak ustawić dzwonek na smsa?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      musisz wejsc do edycji jakiegos profilu i tam to bedzie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hoodzix mam jako dzwonek zwykla mp3 max glosnosc i wyglada na to ze nic wiecej nie zmienialem

      A baterie formatowalem zgodnie z instrukcja, sluchajac muzy przez kilka godzin dziennie musze codzien ladowac.

      W sumie gdyby nie beznadziejna bateria i aparat to tel bylby naprawde dobry zwlaszcza biorac pod uwage cene

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      LUDZIE POMÓŻCIE JAK SKONFIGUROWAĆ WAP I MMS???!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      i jak ustawić żeby zapisywało mp3 na karcie a nie na telefonie???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A czy ktoś wie, czy można przez to coś telefonować? Starsze modele telefonów miały taką opcję… i to bardzo pomagało…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      maylee nie badz noobem zanim o cos zapytasz przeczytaj posty. Odpowiedzi na twoje pytania juz padly.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jal w tym, telefonie zmienic dziek sms i wlaczyc wibracje jak tos wie to porosze dac mi znac na gg 2404978

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wszystko robisz w edycji kontaktow!!! tak trudno to znalezc???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ponownie 🙂

      KONFIGURACJA MMS, GPRS, WAP:

      http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/plus_ab
      onament/telefony/konfiguruj_telefon_przez_internet
      /konfiguracja_reczna/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy da sie w tym fonie zdjac simlocka? piszcie na maila matic93@interia.eu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a moze tak osoba testujaca uzupelni test o faktyczne dane techniczne sprzetu???szybkosc procka,ram…to zwykle laduje w testach sprzetu tego typu!!!no gierki o ktore ludziska pytaja,jak instalowac,jakie wchodza…to tez wazne no i ja aparat sie zachowuje na polu walki z czym ma problemy jakies proby zajezdzenia lub chociaz zawieszenia systemu…nedza ten tescik!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytanie jak sie zmienia dzwiek na sms

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak wyłączyć dzwiek klawiatury w telefonie Plusfon 401i piszcie na GG 761278

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zalamujecie mnie ludzie!!! nie umiec zmienic dzwonk sms czy polaczenia przychodzacego albo dzwiekow klawiszy… mam nadzieje w takim razie ze pomoge:

      Ustawienia-> ustawienia telefonu-> profile

      Tam w odpowiednim profilu mozna TO WSZYSTKO zmienic. pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam mam ten telefon od 3 tygodni i wszystko sie zgadza poza….tym ze nie dziala zadna aplikacja ani gra java nie da sie ich zainstalowac itd a przedni apara??nie da sie go wlaczyc jak zrobic zdjecie przednim aparatem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefonik fajniusi :)) tylko nie moge dojsc do wideorozmów 🙁 prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bułem w salonie 13.11.2007 i po przeczytaniu japonskich komentazy bez namysłu go biore wyszły na rynek softy poprawiajace wszystkie wady lecz nie ma ich jeszcze w polskiej wersi. co do wideo rozmow beda mozliwe od ok 20 stycznia 2008 gdyz plus przechodzi na siec 3G czy jakos tak i naprawde polecam ten telefonik ;D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bardzo podoba mi sie telfon ma fajne funkcje tylko szkoda ze nie ma podczerwienia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemanko czy ktoś ma gierki na Plusfona jak tak to piszcie na gg 11700012

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy ktoś ma do sprzedarzy ten telefon i po ile?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sony ericson to najwieksze badziewie jakie wyszlo na rynek.Nie znam zadnego wlasciciela ktoremu w SE dzojstik sie nie zje..ł.Juz wole to jeszce go nie mam ale z pewnoscia wezme go w mixie!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ten telefon jest fajny ale z wyglodu mug być troche fajnieszy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanko czemu niemoge wejsc na neta na tym telefonie i czy mozna jakies gry do niego wladowac?? zatstanawiam sie po co go kupilem

      1 wada brak instalowania gier

      2 niemozna sie wbic na neta (przynajmiej u mnie)

      ale tez ma duze zalety ale one mnie nieciekawia:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kupiles komorke by grac??? lol nad lolami…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Gierki na tego fona masz tu:

      http://www.mobilerated.com/huawei-u120-games.h
      tml

      Niestety można je wgrać tylko przez wap..przez kabel nie działają:/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      właśnie kupiłem ten telefon jest nawet w miarę;w wzwiązku z tym mam pytanie jak przypisać dzwonki do danej osoby.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bylo – trzeba skopiowac kontakty z karty sim na telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy chodzi wam oprogramowanie do tego tel na komputer bo nie mogę sie połączyć z moim tel ani wrzucać MP3 ani fotosów prosze o pomoc moje gg to 7296796

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      chodzi mi o asystenta plusfon nie może mi sie połączyć z tel co moze być tego przyczyną???????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam czy wie ktos jak zmienic dzwiek sms’a ??

      z gory thx xD

      pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam czy wie ktos jak zmienic dzwiek sms’a ??

      to moje gg 6308437 pisac prosze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      arab 13 – szukaj wyzej w moich wpisach – najpierw przegladnij forum, a potem zadaj pytanie:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      do dupy jest ten telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wie kto jak zmienić sygnał sms??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to juz sie staje nudne Sylwia!!! pare linijek masz odpowiedz!!! tak trudno przeszukac wpisy??? co za ludzie!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dobra juz umiem sms ale mam problem z polaczeniem sie z netem i niemoge mms odbierac i niemoge sie polączyc z wapem pomocy zrobcie cos prosze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hejka…telefon zajebisty…am tyylko male pytanko…on ma w sobie ten czytnik kart ale wyswietla sie tylko jako dysk przenosny w windosach oprocz 9x a ja mam wlasnie windowsa 98…i jakiego sterownika mi potrzeba zeby mi wszystko dzialalo;>?

      prosze o odzew na gg numer 6816045

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak zmienic sygnał sms ? cały dzien sie z tym męcze nie moge zalapać Jesli mozecie napisać na maila megi225@o2.pl będe wdzięczna !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      megi-szukaj wyzej!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hejka może mi ktoś powiedzieć jak zrobić żeby dzwonki mp3 zapisywały się na karcie a nie w pamięci telefonu bardzo mi na tym zależy więc proszę o odpowiedz pozdrawiam:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema co mam zrobic zebym mogl przeslac komus jakis plik przez blutufa prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wchodzisz w ten ,np. obrazek który chcesz przesłac kilkasz (gorny prawy przycisk) opcje wyslij , szczałka w lewy bok, prze blotuf …cała filozofia…mam nadzieje ze sobie poradzisz…:*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      co byście wybrali tego Plusfona czy NOKIE 5200???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja plusfona bym wybral i jeszcze jedno pytanko czy znacie moze jakies fajne stronki z motywami do plusfona??? bardzo mi to potrzebne pocoy prosze

      jesi jeszcze nieweicie jak zrobic dziwek sms to ja wam powiem 🙂 menu>ustawienia>ustawienia telefonu>profile>opcje>edytuj noi jest :):):):):)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam, zamierzam kupic tego fona, powiedzcie jak obsluga menu, do jakiej marki telefonu mozna je porównac? niektorzy pisza ze po ustawieniu glosnego profilu tel sam zcisza po jakimc czasie na poziom 1, o co z tym chodzi? to kwestia ustawienia czy to jakas wada? prosze o odpowiedz, z gory dzieki:-)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wycisza mi sie dzwiek w tym telefonie co robic??reklamowac??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      odnosnie tego dzwieku – czy po tym jak tel sie zciszy jest mozliwosc szybkiego ustawienia spowrotem glosnego profilu np tak jak jest to w nokiach czy za kazdym razem trzeba grzebac w ustawieniach by przywrucic glosny profil?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      trzeba grzebac, no chyba ze bedziesz mial inny profil taki sam, to zmieniasz na niego (ale to nie rozwiazuje problemu). mozna zrobic tak jak ja: mam ustawiony jeden z klawiszy kierunkowych, tak ze od razu wchodzi mi w profile, edytuje szybko i zmieniam. moze komus tak tez przypasuje a nie ciagle przechodzic przez kolejne podmenu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dzięki za informacje, czyli jest jakas mozliwosc zeby ciagle nie grzebac w menu tylko sobie to ulatwic;-) taka bzdetna wada a jakie robi problemy. pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      chociaz troszke – ale i tak z 5-10 razy dziennie tam wchodze…;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bardzo mi się podobają mądre stwierdzenia ludzi którzy piszą, że ten telefon nie jest polski. amerykę odkryli! pewnie że nie polski. na początku artykułu napisane jest że chiński. błysneli inteligencją 🙂

      a tak naprawdę to wygląda świetnie i jeśli soft się nie wiesza to może być naprawdę dobry telefony. tylko wyświetlacz mógłby mieć trochę lepszy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ten telefon jest pojechany… nie wiem po co go bralam… Na dodatek sie zacina… ;/ i bateria krótko trzyma. !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      i zdjęcia ciemne !!nie tak jak na stronce piękne i realne. Tylko ciemne i do du…. !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jasnosc zdjecia zalezy od pory dnia oraz od miejsca gdzie sie zdjecie wykonuje… ale takze od ustawien jasnosci w samym telefonie… mi zdjecia wychodza tak jak tu pokazali, a w dobrych warunkach jeszcze lepiej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      https://www.telix.pl/telefon/huawei-u120-1888.html to link strony na ktorej znajdzecie orginalna nazwe tego haweia bo tak sie nazywa tanie guwno

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dopstalam plusfona ale nie moge do niego oprogramowania znalezc jak ktos by wiedzial gdzie mozna dostac to piszcie na gg:7321497

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ELo mam takie pytanie bo poczytalem juz troche i niewiem wkoncu czy jest jakis limit z przesylaniem mp3(10mb) i filmow(30mb) prosze o odpowiedz kogos kto ma ten telefon juz od jakiegos czasu moje gg:9165513

      POZRDO

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeden uzytkownik napisal: "Chodzi o to ze przesylam z noki na fona film i mi wyskakuje ze mam za malo miejsca a film trwa tylko 10minut.Mi sie wydaje ze film zpisuje sie na fonie a nie na karcie i jak to zmienic"

      to prawda??

      moze ktos na to odpowiedziec??

      POZDRO ANDRZEJ I RESZTA:*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Test fajny,telefon też super.Znalazłem fajne forum o tym fonku,jest duzo pytań-i dużo odpowiedzi;] tutaj link:: http://www.plusfon.xad.pl/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a ja bede mial plusfona a wy nie!!!:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      skot wziośc gry na niego i jakie będą działać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      TY-wez sie nie podszywaj pod ksywe kogos, kim nie jestes, ok?? znajdz sobie swoja (odnosnie wypowiedzi ze niby mam 20 plusfonow) no chyba ze Cie na to nie stac nawet…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      koledzy spokojnie a więc miał ktoś doczynienia z nawigacja w tym telefonie chodzi to czy nie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam takie pytanie…mam ten tel od 2 miesięcy i mam problem z bluetoothem…nie chcą mi sie przesyłac długie mp3…wie ktoś może czy to trzeba zapisywać na karcie pamięci i jak??prosze o odpowiedź:) i dziękuje…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ten komentarz pisze z plusfona jak ktos ma jakies pytania to moje gg 10458104

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam zamiar dzis kupic sobie ten tel mam nadzieje ze jest tak fajny jak wszyscy o nim mowia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      fajny-niefajny. ma kilka bledow wiec poczytaj sobie wszystkie wpisy badz zawitaj na plusfon.fora.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      lak zainstalować inne gry na tego tela ????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam kilka dni ten telefon i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony. przez to coś "niebieskiego" wszystko chodzi, z javy nie korzystam więc nie wiem. dźwięk według mnie jest bardzo dobry jak narazie 🙂 jakość wykonania lepsza od noki nic nie trzeszczy ani nie przesuwa, klawisze chodzą precyzyjnie tak jak napisałem na wstępie dla mnie zajefajny telefon, oczywiście w porównaniu do jego ceny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Cześć powiedzcie mi skąd można ściagnąc byle jaką gre na ten telefon (plissssss)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam, zapraszam wszystkich posiadaczy plusfona, oraz osoby zainteresowane plusfonem na forum:

      http://www.plusfon.fora.pl

      oraz na nowy adres:

      forum.plusfon.com

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon od ok 1 tydz. i nie mam w 99% zastrzeżeń 1% to bardzo szybko prysowała mi się obudowa.Bardzo polecam Plusfona 401i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      PS.czy w tym telefonie jest wygaszacz ekranu???????????

      piszcie na e-mail misiek3324@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wie ktoś może jak wyłączyć dzwięk klawiatury?? bo w ustawied
      iach nic nie ma

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w profilach to znajdziesz!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie wiem dlaczego ale w tym fonie nie moge nic przesłac przez bluetooth.:(Ani do mnie nic nie przychodzi .Ale ogólnie telefon ok

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy w plusfonie można zmienic motyw i skąd je sciągac plx

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bardzo fajny tel ma duzo funkcji ale sie zcina .nie zawsze chce sie laczyc prze bluetooth .mp3 spox ladnie gram ale czy moze mi ktos powiedziec czeg jak dam na full to glosnik strasznie trzesczy .czy to wada telefonu czy poprostu mój tak ma. plx bede wdzieczny za odpowiedzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam,ciekawi mnie czy telefon posiada blokade skrzynki odbiorczej sms,bo to moglaby byc bardzo przydatna funkcja,czekam na odpowiedzi,pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Spoko telefon Ł== mala wada jest to ze jak na telefon muzyczny ma troche slaby glosnik :PP :))

    • zabcia123
      Member
      Liczba postów: 1

      Hej,ja mam takie pytanie,czy ten telefon ma DWA APARATY?????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak z konfigurować ten telefon czytałam i weszłam na stronę plusa ale tam nie ma modelu: plus fon 401i. z góry dziękuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak dla mnie telefonik fajny…elegancki wygląd łatwy w obsłudze…karta 512 MB w zestawie,słuchawki i USB…Plus sie postarał ;D PZDR

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jestem posiadaczem tego telefonu i jestem z nigo zadowolony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiecie moze jak wrzuci na niego filmy z kompa????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanko jakich programów uzywacie do konwertowania filmów do tego telefonu i czy macie dziwiek z filmów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      poniewaz uzywalem kilka programów demonstracyjnych i wszystko ok lecz dziwięku mi nie odtwaza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej ja tez nie moglam wysylac i odbierac mms-ow wyslalam emaila do plusa i przyslali mi jak go skonfigurowac.teraz odbieram mms-y ale wysylac dalej sie nie da kto wie jak to sie robi????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      napisz chociaż jak skonfigurować żeby móc odbierać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak czegoś nie wiecie pisać 1880471 jak bede umiec to pomogę:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon lepszego telefonu nie morze być

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Aby zmienic dzwiek SMS czeba wejsc w ustawienia-ustawienia telefonu-profile-zwykły-nacisnac opcje-edycja-znalesc ”dzw.wiadomosci-wybierz-Galerja-i wybierasz;) Ja mam ten telefon od gwiazdki i w 2 dni go opcykałem ogołem jest fajny ale szkoda ze nie mozna wgrywac gier java 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja przez cały czas mam simensa C60 i nie narzekam a jak przeczytałam wasze komentarze na temat plusfona uważam żenie znacie sie na telefonach jeśli tak o nim piszecie !!!!ja uważam że jest to świetny i łatwy w użyciu telefon i polecam go wszystkim:P pozdrawiam Kornelia…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Plusfon 401i jest to telefon przyszłości. Posiada odtwarzacz MP3, dyktafon, kamere, aparat 1,3 M pix, duży ekran i bardzo proste menu. Dodatkowo posiada guzik muzyczny, kabael USB i słuchawki stereofoniczne!

      Dobre w nim jest to,że podczas kupna dostajemy karte 512MB.

      Pamięć telefonu to około 20MB, wic opłaca się go kupić.

      Ni wtykam wam farmazonów, bo sam od niedawna posiadam to cacko i jestem z niego zadowolony, a inni mi go tylko zazdroszczą!!!

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wow Dawids 20 MB ? sporo jakoś masz bo u mnie jest 8 MB hehe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      moze mi ktos wyjasnic jak tu sie konfiguruje wapa?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a ja mam ten telefon od dzisiaj i jestem mile zaskoczona . Robi naprawde dobrej jakosci zdjecia. w obsłudze podobny do noki chociazbardziej skomplikowany ładnie sie prezentuje . Można go kupic po okazyjnej cenie 19 zl za aparat za abonament 36 zl dodatkowo jest karta pamoeci 512 kabel usb czytnik kart pamieci . Naprawde polecam bardzo dobrze te telefoniki sie sprzedają

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemka. Mam pytanko… czy w plusfon ma dobry dzwiek mp3?? Czy są one dobrej jakisci? prosze o szybką odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Odpiszcie na gg 9817124

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hehehe – ale jak sie ma taka videorozmowe to albo ty widzisz kogos albo ktos ciebie – bo nie da sie patrzec na ekranik i byc w kadrze ( przypominam ze kamerka znajdoje sie z tylu telefonu )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam tom komórkę ta komórka jest dla mnie super

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon od dwóch tygodni i jak narazie wszystko jest ok. Ma 1 kamere, a to sprzodu to czujnik swiatła. Tak, na tego fona darade wgrac mini opere (sam ją mam) gg i gry. Nawet NFS Pro street działa. Wiem nawet jak instalować te gry. Wrazie pytań piszcie na gg: 4401180. Polecam, to nie chinski bubel!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dlaczego w plusfonie 401i nie mogę wysyłać żadnych obrazków ani dźwięków przez Bluetoothu mimo że od kogoś odbieram bez problemu. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź. PLIS!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mi się ten telefon podoba

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Fajny kupilbym sobie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MAM ten telefon i jest zajebisty !!!! polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      aaa chciałbym sie spytac jaka mozna wlozyc karte micro sd (ile pamieci 2 gb 4 gb czy wiecej )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      lol dzieci ale macie problemy….:/ jak czegoś niewiecie to niechisteryzujcie idzcie do salonu i sie zapytajcie….. wow… zreszta jak wam sie coś niepodoba w PlusFon 401i to se go wymiecie wiadomo ze niejest idealny…. trrzeba to zrozumiec 🙂 jestem pewna ze beda go udoskonalac 🙂 pzdr. dla wszystkich !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak go k… otworzyc??! ;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam takie pytanie czy w plus fonie 401i dziala kart mikro sd 2gb

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bateria do pizdy w dupe ja sobie wsaccie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam… mam plusfona 601i od kilku dni i mam cały czas włączony EDGE.. czy to jest normalne??? jeśli nie to mam pytanko.. Kto wie jak można to wyłączyć???? Pozdrawiam..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie wiem czy se go kópowac. jedni mówią ze fajny a inni ze nie. chce sie naprawde dowiedziec jak jest z tymi grami itp ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytanie jak ustawić inny sygnał sms…??Bo już wszystko przeszukałam i dalej nie mogę znajeść jak…:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jka ustawic inny sygnal na smsy??? prosze odpiasc czekam na email

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Proszę o pomoc – jak sprawić żebysygnał sms był bardziej słyszalny bo na ustawieniu "głosne otoczenie" jest słabiutki ;( a może ktoś wie jak zmienić sygnał sms będę wdzięczny za pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej mam plusfona 601i i bateria nie czymie aby 3/4dni a jak wam dluzej czymie to macie szczescie ja mam w nim slaba karte bo w prezncje dostalem dosyc dobry telefon ale go sprzedam 🙂 xD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem z sygnałem sms-a . . . czy wie ktos jak można go zmienić ? proszę o pomoc..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ma ktos softa do niego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie polecam nikomu tego telefonu jeden wielki bupel jest do kito. A jak wszniecie bedziecie żałować tak samo jak ja teraz załuje że go wsiołem najchedniej bym go sprzedał 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dla tych co tak chwala ten tel do ja im go sprzedam za 500zł kubi ktoś go z chedziom sie go po spęte

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hey mam ten tel jakies 2miesiace i juz bateria sie wiesz wytrzymuje 1 dzien choc nie powinien..szybko sie psuje jest malo wytrzymalny bo juz mam szybke peknieta choc niewiem od czego!!bo nigdzie nie zleciał..moze mi to ktos wyjasnic??!nie kupujcie go!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MAM PROBLEM PROSZE O POMOC JAK USTAWIC MOTYWY W PLUSFONIE 601i ? i czy w ogole idzie sciagnac i zmienic motyw? odp na gadu 6926912. pzdr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak wgrać jakieś aplikacjie???????????????????????????

      jeśli ktoś wie to pisać: dawidk1996@gmail.com

      Z GÓRY DZIĘX

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Gry java najlepiej sobie sciagac z 4shared.com a potem wsadzac je na laduj.pl. Innych sposobów raczej nie ma. Gierek nie da sie przesyłać przez kabel ani Bluetootha. I jeszcze jedno nie szukajcie gier pod plusfona ale pod wyswietlacz 176×220. Pzdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktos wie czy można ustawic wygaszacz ekranu :(to niech napisze na gadu gadunumer5948494

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam Plusfona 401i. Jeżeli Chodzi O Gry___ Gdy Ściągam Sobie Jakieś Z Internetu I Wrzucam Na Fona To Niee Działają___DLACZEGO??

      Czy to błąd fabryczny?

      Czy wam też niee działają???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mi tez gry nie działają nawet ich ściągnąć nie mogę dlaczego??????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam!!

      Mam taki problem z plusfonem.Zainstalowałam asystent Plusfon z płyty.Podłączyłam telefon kabelkiem usb do komputera połączenie jest moge sciągnąc wiadomosci,kontakty z telefonu na kompa .Ale nie moge sciągnąc obrazków ani muzyki ani z kompa na telefon ani z telefonu na kompa DLACZEGO???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pomocy wie ktoś jak wrzucać gry na plusfona 401i zapłace gg:11750843

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mi ten fonik bardzo się podoba a minimalizację odtwarzacza posiada wystarczy po uruchomieniu nacisnąć tą nutkę z lewej strony na górze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      fajny pozdro dla patki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      niemoge zmienic w nim profilu ciongle jest zestaw sluchawkowy a one nie som podlonczone jak hce zmienic na inny to zadnego nie moge wlonczyc co moge zrobic zeby to naprawic prosze o odpowiedz na mego meila pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      profile w moim plusfonie niedają się włonczyć działa tylko zestaw słuchawkowy hociaz one niesą podłonczone a wczesniej działały wszystkie profile nigdy mi sie tak niestało teraz niemoge włonczyc zadnego profilu co moge zrobic zeby to naprawic prosze o szybkom odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam!!!

      Mam problem. Zainstalowałam Asystent Plusfon z płyty którą dostałam w zestawie. Podłączam kabel usb do kompa i nic. Nie rozpoznaje sprzętu. Zaznaczę że to nie jest problem z wejściem usb ponieważ inne kable mi rozpoznaje. To chyba coś z oprogramowaniem. Jeśli ktoś wie co mam z tym zrobić proszę o kontakt moje gg: 11390253

      Z góry dzięki:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam:) czy ktos wie, dlaczego nie dziala karta pamieci w tym telefonie?:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zapraszam na forum na temat +fona. Wszystko na temat przesyłania gier

      http://www.plusfon401.xad.pl/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema da się minimalizować 😉 i jak oglądasz film to da sie też na całym ekraniku… Pozdrawiam wszystkich… i pojecam telefon do kupna warto xD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten tel. od miesiąca.Trudno sie w nim połapać.Może jest dobry dla młodych ludzi.Trace przy nim nerwy.Dla mnie jest za skomplikowany.Pewnie nie ma możliwości zwrotu , ale chętnie bym im zwróciła.Tel.powinien mieć proste komendy zrozumiałe dla wszystkich, nawet troszeczke starszych ludzi.Powinni to dobrze tłumaczyć w zawieraniu umowy.Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      taki jeden napisal pytanie i napisal ze odp. mamy wyslac na jego e-m@il a go baran nie podał!!!! myslcie jak piszecie albo nie piszcie!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam….Kto mi pomorze?? Jak sie robi fotki wideo rozmowami?????? Prosze o jakis kontakt!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Acha moj E-Mail!! Pysia18@onet.eu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam… panel sie szybko zdziera… mam ten fonik 4 miesiace i bateria mi trzyma od 3 do 7 dni w zaleznsci od ustawien i sposobie korzystania z tego telefonu… minelo juz troche czasu wiec zadam pytanie jak wgrac aplikacje?? ale nie przez wap…poniewaz jak kiedys bawilem sie wapem to musialem doladowac konto na 15 miesiecy… heh… pozdrawiam i z gory dziekuje… http://www.sniupsers.yoyo.pl zapraszam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wy wszyscy jestescie głupi ci kturzy uwazają ze telefon Plusfon 401i do bani. bo ten telefon jest zajebisty a on zadnego czujnika nie ma z przodu tylko to sa video rozmowy bo juz to sprawdzalem ja mam tel 6miesiecy i nie nazekam jedynie co nazekam to tylko ze nie wiem jak wgrac jave na telefon. ja sie znam na nim wszystko moge wam powiedziec pisac na gg 12793228 lub pisac maile mati-661547060-mati@tlen.pl i jesli ktos bedzie wiedzial jak wgrac Jave na telefon plusfon to pisac tez na gadu gadu lub na maila

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      trzy słowa super, ekstra, telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ten telefon jest spoko dziala wszystko jest ok

      a jedyne co mnie wkurza to w moim telefonie jesli nacisne delikatnie * to sie mi wlącza gwiadzka ale nie wiem czy dac do naprawy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      HEH juz wiem jak wgrywac gry na plusfona wszystko wiem jak cos to pisac pomoge wam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to napisz jak wgrac!! bo ja jakos nie moge

    • dariusz1247
      Member
      Liczba postów: 1

      jak mam uruchomić videorozmowy proszę o szybką odpowieć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no podziel sie z ą wiedzą bo mi zawsze pokazuje "sprawdzanie nie powiodło się"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przeczytałem wszystkie komentarze i nadal nie moge sie zdecydować mam kupować ten telefon czy nie? Proszę o szybką odpowiedź.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktoś moze mi powiedzieć jak zmienić motyw w tym tandetnym telefonie i jak uruchomić gg bo ja ten telefon mam obcykany od a do z a gg nie mogę odpalić….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      rambo powiem ci krótko kup sobie nokie 5200 bo plusfon to takie gówno że za takie pieniądze to ja bym go nie kupił posłuchaj dobrej rady nie kupuj tego gówna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon jest spox ale zkad brac na niego jakies aplikacje gry i tp prosze o maile na piotr104@interia.euprzysylajcie info ze stonami z których mazna cos pobrac na niego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MAm pytanie..gdzie w tym telefonie mozna ustawic sobie info o miejscowosci w jakiej sie jest..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siema wam Ja także Posiadam Plusfona Sciagnolem sobie Gadu-Gadu Wszytko LAdnie Pieknie Mi chodzilo A puzniej nagle przestalo Chodzi Polacza sie i puzniej szuka serwera i wyskakuje ze serwer chwilowo nie dostepny lub brak polaczenia z internetem prosze Pomozesz ktos gg 7507878

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktoś wie jak zainstalować grę w telefonie jeśli tak to prosze o odpowiedz na maila: marcel1994-94@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam powiedzcie mi jak zdjac simloka z PlusFona 401i

      Pozdro>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak ktos wie to niech mi napisze na emaila: pawel222222@interia.pl jak zdjac simlocka z PlusFona 401i

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam wszystkich:) Mam do sprzedania PLUSFONA 401i w okazyjnej cenie:) Jak ktoś chętny proszę pisać na nr gg: 12394847 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy mozna zdjac simlocka z plusfon 401i?????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy mozna zdajc simlocka z plusfon 401i?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ratunku potrzebuje plyte glowna do 401i piszcie na e-mail mario27@autograf.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema.mam pytanko do posiadaczy tego telefona, bo zamierzam sobie go kupic i mam takie pytanie ile trzyma bateria w tym telefonie bez bawienia sie i z bawieniem sie ( sluchaniem muzyki, graniem, pisaniem sms, i rozmowa)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mi trzyma ponad tydzien ale od czasu do czasu zadzwonie albo esa wysle i mam wlaczone auto wyl wieczorkiem a rano mi sie wlacza. a z graniem i muza 2 dni max zalezy jak dlugo sluchasz. czasem dzien.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie kupujcie tego gowna beznadziejny farba z obudowy odpryskuje bateria jest do niczego ma blokade nie da sie wgrac gier przez usb nie da sie zmienic motywu baaaa nawet nie ma niego zadnych motywow ja nie polecam go nikomu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      gówno zacina sie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak się ustawia dzwonek na sms

      i ja się ustawia żeby nie pikała klawiatóra?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Straszna kiła:( powiedzcie jak wymusić na sprzedawcy wymianę na całkiem inny telefon bo tego mam już dość. 3 razy już był reklamowany, a w odpowiedzi serwis pisał, że telefon sprawny w warunkach lab. i normal. A poza tym jak w telefonie "multimedialnym nowa bateria nie wytrzymuje 24h??? to kpina i tyle, a teraz go reklamują i dodają do niego zajedwabiste słuchawki… bez komentarza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie narzekam na telefonik… znam swietna recepturke na wgranie aplikacji java na ten fon. wszystkie chodza 😀 mam okolo 50 aplikacji za niecale 2zl. nawet nie… pozdro… moj gg: 4688898.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie narzekam na telefonik… znam swietna recepturke na wgranie aplikacji java na ten fon. wszystkie chodza 😀 mam okolo 50 aplikacji za niecale 2zl. nawet nie… pozdro… moj gg: 4688898.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale dziwne pytania zadajecie

      CO DO WYŁĄCZENIA DZWIĘKÓW KLAWIATURY:

      ustawienia->ustawienia telefonu->profile->np. zwykły-> opcje->edycja->Głośn.dźw.klaw-> I tutaj sobie wybieracie

      DZWONKI

      Nie znajdziecie tam raczej nic, musicie pościągac z neta i wpakować na kome ;p

      CZĘŚCI

      Bateria i inne pierdoły są do dostania, ale obudowy nie wymienicie bo jest na stałe.

      BATERIA

      Jaką kto wychoduje taką ma ;p

      SIMLOCK

      Nie ściągałam, programów też nie ma, ale podobno taki 'zabieg’ kosztuje 100zl.

      Mam nadzieje, że wyjaśniłam kilka kwestii poprawnie, mimo, że telefon mam od 4 godzin 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siema wszystkim ;)) Chcialbym kupic ten telefon tylko musze wiedziec jedna rzecz i prosze o odpowiedz czy w trakcie gry jak dostane sms-a moge go odrazu przeczytac czy musze wyjsc z gry ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanie… czy są motywy do tego telefonu????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam ten telefon od kilku dni. Wcześniej miałam Nokie 5200 i oba aparaty różnią się, ale nie narzekam. Ogólnie trzeba się przyzwyczaić do specyficznej obsługi, ale do każdego nowego telefonu trzeba się przyzwyczajać. Plusfon jest cienki w porównaniu z Nokia 5200 i jest w miarę przyjazny dla użytkownika, wystarczy troszkę pomyśleć i czytać, co pisze na ekranie. Zmienić dźwięk smsa jest łatwo, wystarczy w menu wejść do ustawień i potem profile. Takie rozwiazanie nie jest nowością, wiele telefonów jest zarządzanych profilami.

      W moim zestawie dostałam dwie pary słuchawek – małe, czyli zestaw słuchawkowy, dodatkowo większe słuchawki, których mogę używać słuchając muzyki z komputera, plus dodatkowo karta 2 giga.

      Jeśli ktoś chce gwiazdkę z nieba, to go plusfon na pewno nie zadowoli.

      Ale mniej wymagający znajdą tutaj i odtwarzacz mp3, kabel USB, można ściągać pliki z kompa, a dodatkowo ładuje nam się bateria w czasie takiego połączenia 🙂

      Ja jestem zadowolona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak uruchomić gry java?? Pomóżcie pliss

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie mam szyby

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy wie ktoś może gdzie można dostać tapety, dzwoni ii gry na plusfona 401i.

      Podawana przez wszystkich strona jest nie aktywna. Znacie może inną??????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktos wie jak sie zmienia dzownek na sms i na polaczenia ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jeśli ktoś wie skąd można mieć motywy, dzwonki na plusfona 4001i. Oraz jak na niego wgrać GG to niech pisze na GG 6643070 z góry dzięx

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie narzekam na telefonik… znam swietna recepturke na wgranie aplikacji java na ten fon. wszystkie chodza 😀 mam okolo 50 aplikacji plus komunikatory takie jak gg, papla. za niecale 2zl. nawet nie… pozdro… moj gg: 4688898.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      tey gry java wedlug mnie powinny byc w formacie MIDP 2.0 tak poszukalem;) pzdr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej, mam pytanie- nie wie ktoś gdzie zlikwidować poslkie znaki? bo mu w h u j a smsow zabiera jak pisze 😐 szukałam tej opcji,ale nie znalazłam niestety, wogole chyba jej nie ma, ale może źle szukałam…

      jak ktoś wie niech pisze na gg 7140898

      dziękuje z góry

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam ! Ja osobiście jestem zadowolona z tego teleonu bo mam go juz od 6 miesięcy i jeszcze mi się nie zepsuł a obsługa jest bardzo łatwa. Żeby kliknąć aby był pełny ekran przy ogładaniu filmów video trzeba kliknąc ten przycisk po środku obok panela głównego. Zeby zmalimizowac odtwarzacz trzeba kliknąc na ten przycisk po lewej stronie, na ktorym jest melodyjka. Pozdrawiam i czekam na pytania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie kupujcie plusfona!! to gówno a nie telefon zacina sie i same dzwonki sie zmieniaja na standardowe a jak juz go macie to nie kupujcie kartu 1gb lup wiekszej bo bedzie sie ciagle cacinal chinske gowno a ja musze go miec jeszcze 2 lata i 4miesiace 🙁 a r4az mui tak zrobil ze nie chciala mi karta pamieci czytac i musialem ja wyjac i wlozyc nie polecam go !!!! lepiej kupcie nokie lub motorole itp zeby byla znana firma bo do plusfonow jak chce sie jakis bajer kupic to nic nie ma na takiego fona nie polecam tego plusfona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      KAN—rozmowy 3G sa jak jest full zasiegu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pytanko mam a co to jest ten czujnik oswietlania i do czego sluzy?? odpowiadac na moje gg 10031955

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      syf z tymi grami że muszą być specjalne dla plusfona. tel działa z kartą pamięci 4gb HC na 100% bo wkładałem od mojej nokii 5700

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      WITAM, MIAŁ MOŻE KTOŚ TAKI PROBLEM Z PLUSFONIKIEM JAK JA, PO SKOPIOWANIU PRZEZ USB TAPET O FORMACIE JPEG TELEFON NIE ROZPOZNAŁ FORMATU, TYLKO GIF-Y, POMÓŻCIE PROSZĘ

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam mam plusfona 401i. mam problem z grami niemoge sciągnoc sobie żadnej gierki z internetu jak ktos z was wie jak bym mug sobie z tym problemem poradzic to prosze o przesłanie mi informaci bo ten telefon doprowadza mnie do szału

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam plusfona pół roku to swietny telefon tylko mam problem z grami java jak ktos wie cos na ten temat to niech mi odpisz murz6yn@vp.pl gg;5301532

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mnie tam się nic nie zacina ani nie psuje tylko nie da się wyłączyć obsługi polskich znaków przez co trzeba ponad 2 razy więcej płacić za smsy no i oczywiście nie można sobie zrzucać z kompa żadnych darmowych gier tylko trzeba pobierać płatne ze strony Plusa więc nikomu nie polecam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      fajny ten plus fon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      chciałem normalnie w swiecie go ogblokować i zrobił się biały ekran ludzie co jest ????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ten telefon ma złą obudowe szybko się rysuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie poelcam telefonu … po miesiacu sie zapsul i sa wieczne problemy z wlozeniem karty. zdjecia sa marnej jakosci, po miajjac to ze sie zacina to nie nadaje sie niczego. wiec jak macie kupowac juz to sklescie z listy plusfona:)

      pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Odwali się! Telefon jest super

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem z plusfonem401i 🙁 zablokowal mi jeden numer niemoge wyslac esa pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem z plusfonem401i 🙁 zablokowal mi jeden numer niemoge wyslac esa pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a ciekawe czy na tych telefonach działa podpis kwalifikowany sprzedawany w Plusie bo chyba już sprzedają podpis na telefon komórkowy w Plus? czy pytaliście już o to?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktos wie czy może miec plusfon 2 giga karty pamięci??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mozna miec karte pamieci 2 giga

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam plusfona i to niejes zły telefan 401i dla mnie wystarcza i lepiej się trzyma niz 601i

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam plusfona 401i 2 giga pamięci i mi zajebiscie chodzi zadowolony jestem ale czy niewie ktoś z jakiej strony można sciągnąc motywy do tego telefonu??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      powiem tak … mam plusfona ale nie jest on rewelacyjnym telefonem dlatego ze nie nie ma lub bardzo trudno znalesc jaki kolwiek motyw gre java lub inną aplikację a pozatym bardzo sie muli czy jest karta czy też nie ma ……. znalazl juz ktos stronke z motywami????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      powiem tak mam telefon ten nie dlugo ale jest swietny mozna minimalizowac odtwarzacz filmy mozna wysfieltac pelnoekranowo dobra jakosc zdjec i fimow a jezeli chodzi o gry to trzeba pobrac ze stroniki certyfikat i w tedy beda chodzic szczerze polecam bateria trzyma bez zabawy ok.2 tyg. lub 8godz. sluchania muzki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy da się ściągnąć sim loka???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ten telefon jest do kitu, zawiesza sie ,zamazane robi zdjęcia, głośnik charczy że muzyki nie słychać.

      Jednym słowem jest do kszanu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jesli ktos wie jak moge ustawic zeby pobierac dzwonki czy tapety np z gazety, to prosze o odpowiedz:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Posialem plytke z programem na kompa zeby wgrywac i zgrywac wszystko… Ma ktos moze link do niego ? Z gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Od pewnego czasu robi mi się cały bialy ekran , nawet po uruchomieniu od nowa ciagle to samo … raz na 10 razy uda mi sie właczyc go normalnie. Raz nawet po wyjeciu baterii telefon działał … Co jest grane wie ktos?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam taki sam problem jak grajek, tyle że dzieje mi się to od spaceru na mrozie.

      Ogólnie nie polecam:

      *bluetooth już wymieniany, nie mogłem niczego dostać,

      *Problemy z wkładaniem karty microSD,

      *Porysowana obudowa,

      *Może krótko trzymać bateria(3 dni), jeśli ktoś słucha muzy,

      *Wolno wszystko działa.

      Mam telefon od roku.

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam 🙂

      mam prosbe.. bardzo wazne dla mnie . chcialbym uzyc tego telefonu jako modem’ i miec internet na kompie .

      otoz niemam plyty 🙁 tej ktorej jest w zestawie z tym telefonem. potrzbuje tej aplikacji ASYSTENT

      chyba dzieki temu programowi moge przesylac dane na kompa. jak mozna zdobyc tą aplikacje ?

      hmm moze są inne programy jakies albo inne sposoby zeby miec internet na kmompie o ??

      4765335 – moje gg 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ma ktoś czytnik karty pamięci do Plusfona 401i

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Strasznie głupia jest ta komórka dlatego ze nie da sie tam dać żadnych gier z internetu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon jest ok mam go od prawie 2 lat i jestem zadowolona polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      gry na plusfona chodza.sam mam chyba z 15 na telefonie.trzeba najpierw skonfigurowac internet a pozniej wgrac gry przez strone http://www.plusfon.com i wszystko bedzie dzialac.gry moga miec rozdzielczosc nie wieksza niz 177 na 220 pixel.bo jezeli beda niec wiecej to bedzie ucinalo obraz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      extra

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Plusfon to gówno ścierwo i dziadowstwo nie radze nikomu go kupywać miałem go po 5 dnniach blutu sie rozwaliło a teraz bateria jeden dzien trzyma na złom z tym!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam to gówno podpisałem umowe na dwa lata a teraz pluje sobie w twarz dlaczego ja to ścierwo kupiłem jaki ja byłem głupi.mam karte dwa giga i tel sie tnie tak że szok.Chętnie odpsrzedam ten telfon za jedyne 40zł z karta 2 giga kontakt pon numerem telefonu 607685342

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam wszystkich mam do sprzedania ładowarke do plusfona 401i i karte microSD 512mb prosze o kontakt to moj numer gg.3815894 i tel. 721328714

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      cześć interesował by mnie panel do plusfona nie masz na sprzedasz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon ogółem fajny tylko dlaczego nie można na niego ściągać żadnych gier a jak już się ściągnie to nie działają? ? ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      gdy dotknę delikatnie klawisz muzyka już się włącza co bardzo w k…..a

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam pytanie gdzie przyciszyc dzwonek jak ktos dzwwoni bo jest za glosny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam tel pół roku. Niektóre funkcje są OK, ale ogólnie jest źle.

      – Kiepska widoczność w jasny dzień

      – Najbardziej wkurzające jest wyłącznie się zdefiniowanych budzików, nastawiasz na cały tydzień i klops, po trzech dniach budzik nie działa, pomaga dopiero reset z wyciągnięciem baterii,

      – jeśli zostawi się zminimalizowany odtwarzacz audio z zastopowaną muzyczką na karcie SD bateria pada bardzo szybko (rekord to pad po 5 godzinach od naładowania)

      – sporo nielogiczności w menu – aby wybrać niektóre funkcje trzeba się nieżle poprzedzierać przez menu, brakuje prostych funkcji związanych z kopiowaniem plików,

      – dołączone oprogramowanie to tragedia, wolne i niefunkcjonalne i uwaga: w ogóle nie aktualizowane!!!

      – po połączeniu kablem USB i przejści w tryb czytnika kart telefon trzeba póżniej resetować i wpisywać pip=n,

      – i jeszcze troczę …

      Co jest OK?

      Świetny, czytelny kalkulator, standardowe wejście na kabel USB, standardowe wejście na słuchawki. Do tego do mojego egzemplarza za 1zł były dołączone ekstra słuchawki AKG (chyba były warte więcej niż ta namiastka telefonu)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam takie pytanie kto wie jak włączyć kamerkę do wideorozmów ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      prosze niech ktosz mi napisze na gg jak mam zanstalowac gg na telefon. sciągnełam z internetu w formacie jar. lub jad. wczucilam przez kabel USB na telefon i pisze ze niewłaściwy format. prubowałam tez sciągnąć gg przez telofon. sciąga się pięknie ladnie a na koniec nie chce zainstalowac. PROSZE O POMOC. pisac na gg 1182637. z góry dzieki :))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam ten tel… i chcial bym dokupic nowa baterie nigdzie nie moge jej dostac ??????????????? pliss help!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam Plus od dwóch tygodni nie chce ściagnać mi simloca z telefonu PLUSFON 401I ( HUAWEI U120e) po przeniesieniu do innego operatora. Gorąca prośba może ktoś mi podpowie jak to zrobić. Z góry dziękuję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon jest do dzwonienia i wysyłania sms a nie do grania a po za tym sa do tych modeli panele, obudowy chodzi mi o 401i

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nooo wlasnie takowego panelu nie moge znalesc ;/ a tel po roku wyglada strasznie choc dziala heh

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MAM SPOSÓB NA DARMOWE GRY DO PLUSFONA!!!

      PISAĆ GG!!

      550290

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jaki jest sposób na darmowe gry do plusfona poprosze o odpowiedz na mój E-mail kameleon14895@interia.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam go już dwa lata i dwa miesiące no co prawda jest do dupy i był zawsze bateria mi słabo trzyma bo źle sformatowałem a tak to badziewie !!! w lipcu biorę w heyah samsunga corby a tego grata sprzedam za 50zł razem z kartą pamięci 512mb ładowarką, nieoryginalnymi lepszymi niz oryginalnymi słuchawkami, dwoma kablami usb(sprawnymi) kto z pomorza i chce plusfona za 50 zł troche porysowanego na klapce i na ekranie tronienienke niech pisze gg 10031955

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pszepraszam czy mozna kupic tylko ladowarke 😉 😉 ;)jak tak bardzio prosze sie zemna skontaktowac to muj numer gg 20807779

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemka mam taki problem, nie mogę połączyć telefonu z Komputerem poprzez usb. Instalowałem różne programy dosłownie chyba próbowałem wszystkiego i za cholerę nie chce iść… a wiec może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak połączyć tego plusfona(601i) do komputera.?
      Z góry dziękuję za pomoc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam problem niemoge zainstalowac sterowników bo niemam płytki :/ Wiecie gdzie można znalesc sterowniki do niego 😀 z góry dzienki 🙂 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam ten tel juz od roku no i wysylal mms az do dzis… nie wiem co sie dzieje GPRS mam wlaczony.. wie ktos moze dlaczego przestal wysylac mmsy? 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sprzedam plusfon za 10 zl kto z pomorza pisac gg 17200642

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam
      Mam do was prośbę czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć (ŁOPATOLOGICZNIE) jak wyłączyć wibracje?
      Z góry dziękuje za każdą pomoc

Viewing 301 reply threads
Reply To: Test Plusfon 401i
Your information: