Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Test myPhone Hammer 3+ vs. Rugged Phones Q9 – smartfon pancerny na co dzień

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Główną zaletą pancernego telefonu komórkowego jest fakt, iż mamy go zawsze przy sobie. A do tego nie musimy martwić się, gdy nam wypadnie z kieszeni do kałuży czy na twarde podłoże. Albo, gdy zaliczy wizytę w betoniarce podczas pracy na budowie. Ale czy zastąpi nam delikatny smartfon, w codziennym użytkowaniu, albo na wakacjach? Zapraszamy na test – pancerny telefon w podróży służbowej.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test myPhone Hammer 3+ vs. Rugged Phones Q9 – smartfon pancerny na co dzień

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam pierwszą wersję myPhone Hammera i działa do dziś.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Pancernika doceni ten, który rozbił wyświetlacz drogiego smarfona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      czy mi się wydaje, czy porównywanie telefonu klawiszowego ze smartfonem nie ma sensu? Dlaczego nie wzięliście do testu na przykład Hammera Energy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      W Q9, jak to w Androidzie, można ustawić ZSD (Zero Shutter Delay) co pozwoli na natychmiastowe zrobienie zdjęcia bez czekania na złapanie ostrości, aparat nie jest z najwyższej półki, ale na pewno nie ze średniej :). Mam, polecam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      myPhone Hammer AXE M LTE, ciekawe jak sobie poradzi z droższym konkurentem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Też myślałam, że mi się to nie zdarzy, ale obudziłam się gdy iPhone wylądował km a bruku. I 1 k na wyświetlacz. Teraz tylko pancerny biorę na wypady za miasto.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ten klawiszowy też ma swoje zalety, w górach nie potrzebny mi internet tylko mocna bateria

Viewing 7 reply threads
Reply To: Test myPhone Hammer 3+ vs. Rugged Phones Q9 – smartfon pancerny na co dzień
Your information: