Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola Moto G: solidny średniak

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Motorola Moto G, owoc współpracy Google i Motoroli to smartfon, który zaspokoi potrzeby wymagających użytkowników, pod warunkiem że są w stanie zaakceptować pewne minusy jakie owe urządzenie posiada. Zapraszam do przeczytania recenzji z użytkowania Motoroli Moto G.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola Moto G: solidny średniak

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Gdyby ten telefon miał wejście na kartę micro SD i LTE to odrazu bym go kupił…..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      gdyby ten telefon miał to co napisałeś to by kosztował zdecydowanie więcej 🙂 dlatego jest taki tani bo właśnie tego nie ma

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja mam te słuchawke od kilku miesięcy – mam wersje 16GB i nie widze potrzeby używania karty SD bo nie mam co na nią składować więc dla mnie byłoby to zbyteczne. LTE – no tak – reklama robi swoje – faktycznie telefon z LTE bedzie działał lepiej 😉 Do poczty, navi, przeglądarki, YT – chyba mi te LTE nie jest potrzebne bo teraz wszystko działa jak ma działać i w drodze jak bede to i tak z LTE nie skorzystam bo go tam nie ma. Generalnie świetna słuchawka a jak kupiłem to w zestawie od Amazon dostałem ładowareczkę do gniazdka więc jest OK.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tak się zastanawiam nad kupnem tego albo hongmi 1s wcdma (ma wyjść niedługo).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ahmed zapowiedziana jest wersja Moto G Forte właśnie ze slotem microSD 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      „Urządzenie pod koniec zeszłego roku weszło do polskiej dystrybucji” – mały błąd od zeszłego miesiąca a konkretnie nie do polskiej dystrybucji, bo motorola wycofała się z polskiego rynku tylko do operatora Play. Druga sprawa brak slotu na kartę sd, to żaden problem bo można podłączyć do MotoG zwykłego pendriva – posiada usb OTG

    • MarcinSymbianoS
      Member
      Liczba postów: 11

      Może trochę źle ujęte. Pod koniec marca trafiła do sieci Play, lecz w połowie grudnia 2013 można było zakupić ją poprzez sklepy internetowe w Polsce, jak również na popularnym portalu aukcyjnym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tylko Moto G Forte będzie tylko na rynku Ameryki Południowej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie dość że przeterminowany to wcale nie taki tani. Ale … kazdemu wolno kochać; wpadli na pomysł ze jak nie idzie na lepszych rynkach to może do Polski damy a może pójdzie… niech próbują, moze kto kupi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Z tym telefonem dostaje się 50 gb za darmo na dysku Google. Więc nie wiem po co karta sd. Tony śmieci na nim się chce przechowywać to spoko

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      w wersji mobilnej nie działa przełączanie stron artykułu. Opera Mini.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zdjęć tym telefonem nie wykonuje się w formacie 16/9, bo są one cropami, a zdjęcie ma około 3 Mpix. Przy kadrze nie zajmującym całego wyświetlacza (nie pamiętam nazwy trybu) zdjęcie nie jest cropowane i ma oryginalne 5Mpix.

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      wszyscy narzekają na ten serwis. ile trzeba by było czekać na naprawę jakieś usterki wysyłając telefon z Polski?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      to jest wlasnie problem motoroli w Polsce obecnie, ze wycofala sie calkowicie z rynku, i ciezko o czesci, serwis, i dostepnosc produktow, to

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no to juz masz moto g LTE
      8gb w słuchawce rozszerzane o karty micro SD i łączność LTE

Viewing 15 reply threads
Reply To: Test Motorola Moto G: solidny średniak
Your information: