Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola FLIPOUT

Viewing 29 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Motorola FLIPOUT to stylowo zakręcony smart fon, który przybrał nie tylko wyjątkowy kształt, ale dostępny jest w kilku kolorach. Model FLIPOUT działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.1. Zapraszamy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola FLIPOUT

    • prze123
      Member
      Liczba postów: 8
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      No tak, mój niepochlebny komentarz o teście usunięty… Gratuluję i życzę lepszych artykułów.

    • prze123
      Member
      Liczba postów: 8

      Mam więcej takich przykładów w tym kilka candy barów dotykowce no ale przecież jak się przeczyta na zagranicznym blogu że system który jest w ! fazie beta od 1,5 roku ! jest lepszy od systemu na którym już kilku dobrych lat pracują smartphone produkowane przez firmę która każdego roku jest atakowana przez wszystkich producentów że przebiją wyniki sprzedaży a Nokia nadal jest na topie to ja jednak wolę nokię.
      😳
      W kwestii hardware to nawet nie pamiętasz z to nokia od wielu lat ma w swojej ofercie tablety ostatni z tego co pamiętam to Nokia Inernet Tablet 810.
      Co do androida jest już botnet na niego który robi co chce z telefonem co do nokii nie pamiętam żadnego botnetu. Pozatym niech google najpierw ujednolici wszystkie wersje androida bo jak na razie to jest ich 6 na rynku. Dziwny jest też fakt że AR (szef andka) zachęcał do instalowanie andka na nokiach a jakoś nie byli zainteresowani. Wspaniałym argumentem za symbianem jest stworzenie topowych modeli Samsunga, Sony Ericsona właśnie na symbianie ! Nie akceptuje systemu który jest aż tak uniwersalny ( bo jak coś jest do wszystkiego – telefony,tablety,odtwarzacze mp3,) i zostanę przy sprawdzonym i doświadczonym symbianie ! Acha co do symbiana i zaplacze z aplikacjami to mamy Ovi Store, oraz samąplatformę Ovi która oprócz tego że daje nam dostęp do maila i hostinguje nasze maile wraz z adresem @ovi to jeszcze możliwość uploadowania plików na serwery OVI zapewnia nam system w chmurce gdzie hitem 2010 i win 8 ma być wirtualizacja danych a więc przetrzymywanie ich na serwerach Nokii. Acha Platforma Ovi z zapleczem hostingowym istnbieje od 2008 roku. Jak Andkowi obrośnie troszkę to możemy pogadać o porównaniach do Symbiana bo narazie jest to porównanie odpicowanego starego Golfa w świetnym kolorze z dostojnym ale w stonowanym kolorze przykładowo Mercedesem. pZdr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Wiecie ile kosztuuje nokia twist 7705 . ?
      A ile trzyma bateria w motoroli flipout . ? 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Morze kupie sobie. 🙂 :lol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      sprzedam moto flipout tanio ktos chce

    • benio
      Member
      Liczba postów: 13

      😳

    • benio
      Member
      Liczba postów: 13

      wszystkich wkórza że telefony maja słaba baterię. nie mają słabej baterii tylko telefony dużo ciągną. np. taki htc hd2. on trzyma jeden dzionek. ale ma ekran 4,3 cala. uwarzam że dzisiaj codzienne ładowanie telefonu to juz norma. a jak komus przeszkadza to niech siedzi w domu i korzysta ze stacjonarnego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      mam problem z moto flipout nie wiem jak zmienic dzwiek sms i jak wylaczyc ta transmisje danych bo bateria trzyma mi strasznie krotko . prosze o pomoc z gory dziekuje:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      😮 😮 😮 😉 😀 😎 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Mnie sie bardzo podoba 😉 tylko ta bateria ;/// [b] [/b] [i] [/i]

    • benio
      Member
      Liczba postów: 13

      co do motoroli flipout. flipout ma super z optymalizowanego androida. jak kogoś wkurza android to nie się zajmie tym co go interesuje. nokia strasznie przycina właczenie aplikacji traw 3 minuty. żeby otworzyła się galeria trzeba czekac 10 minut. wielkie dzięki za takie udogodnienie. wprawdzie symbian 3 trochę bida bardziej intuicyjniejszy. i jedyne udogodnienie to multitouch w n8. ale teraz będzie windows w nokii i to jest cool.

    • benio
      Member
      Liczba postów: 13

      nie ma co dyskutowac nad androidem. android jest najlepszym systemem mobilnym na świecie. komputerowa wersja androida jest wprawdzie nbie bardzo dla osób co lubią grać ale na mobilu to jest super. bardzo duża intuicyjność systemu. dużo aplikacji. łatwy interfejs. nokia jeszcze tydzień temu[mamy dzisiaj 16.02.2011] zarzekała sie ża nie za nic nie będzie windowsa na nokii. a dzisiaj proszę. albo zarzekaja się tak samo jak o windowsie że nie będą mieli androida na nokiach. poprostu symbian jest dobry tylko do telefonów biznesowych i to tylko tych lepszych jak nokia e 66 czy e51. nawet na n97 się muli co chwila. poprostu wszyscy są zmuszeni użyć androida i windowsa ponieważ są takie wymagania ludzi korzystających z nich. miałem już w łapie nokię n8 z windowse. ale kolo sobie ją sam zamontował. bo ten symbian 3 to porażka. windows phone 7 jest nawet dobry. tylko jak jak każdy nowy system musi siętrochę do pracować i wkupić. poprostu android i windows phone 7 to 2 najnajnajnaj lepsze sytemy na świecie. pozdro dla ludzi z obługi telixa. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Cześć.
      Chciałem wypowiedzieć się na temat motoroli flipout. Czytałem o niej bardzo dużo nie fajnych rzeczy, lecz mimo to zdecydowałem sie na zakup tego telefonu. Mam go około 2 tygodnie i musze przyznac ze systemu android juz chyba nigdy nanic nie wymienie. Telefon flipout jest bardzo poręczny, bardz dobrze lezy w dloni, super do pisania smsów. Naprawde jestem zadowolony z tego telefonu choć na początku mowiłem: aa tam android..mały ekran i ze beznadzieja. ale po kupnie i uzytkowaniu stwierdzam ze jest do bardzo dobry telefon 🙂 😛 Na temat bateri moje zdanie jest takie po kupnie przez pierwszy tydzien trochę sie zalamałem ale ku mojemu zdziwieniu po kilku rozladowaniach bateria trzyma przy uzytkowaniu 100% 7-18 mniej wiecej 🙂 generalnie bardzo polecam telefon 😛

    • benio
      Member
      Liczba postów: 13

      witajcie witajcie. mam tą motkę i. jest nawet fajna. ale po jakims miesiacu uzywania ekran gdy sie go otworzy przękręca się trochę w górę przez co ekran jest krzywy w stosunku do telefonu. ale android jest spoko. nie zamula sie układ grficzny jest nawet dobry. tylko to qvga. troche mała rozdzielczość. aparat ma mało pixeli ale przy użyciu multi-touchu można uchwycić dużo szczegółów. ekran jest super czuły. nawet za bardzo. poniewarz dotyk łapie pół milimetra nad ekranem. posiada fajne patenty (przynajmniej dla mnie). gdy wyjmie sie słuchawki podczas odtwarzania muzyki muza się zatrzymuje. zdjęcia można przekręcać k okół osi dotykając je dwoma palcami. no tyle na razi. potem więcej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Jak wylaczyc transmisje danych ??? ??? ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      do [b] prze123 [/b] cos Ci powiem, miałem symbiana i totalnie skopaną N70 po tym wolałem zmienic telefon an coś innego i padło na smsunga e900 jeszcze gorszego shita, póxniej kupiłem Lg Gt540 i moze to nie jest najlepszy telefon z Androidem to jednak jest leszpy od wszystkich telefonów nokii z Symbianem bo dla mnie symbian to syf, gry 3d wyglądają jak Colin 1 z PSX’a albo i gorzej, jak chcesz pograc na telefonie to tylko Android a z nim mozesz robic cuda głupia Moteorola Milstone moze byc podkrecona do 2,5GHz jakiego symbiana podkrecisz do takiego taktowania? zadnego, miałem Asusa p525 z windowsem na pokładzie i windows to tez syf, jedynie ta siódemka jest wypasiona. Dlaczego Android ma 6 wersji? ano dlatego, że masz takie cos jak wyswietlacz: „oporowy” i „pojemnościowy” jak masz oporowy to zainstalujesz Andka 1.6 i 2.1 a jak pojemnościwoy to 2.1 i 2.2 a teraz chyba nawet 2.3 czyli juz mamy 5 systemów pisałes o szesciu bo ma podobno a moze juz wyszedł system 2.5, na GT540 zaisntalujesz 1.6 i 2.1 a róznia się tylko nieznacznie chyba tylko lekko wygladem i szysbszym działniem interfejsu. Wiem, że jestes zakochany w symbianie, ale to juz przezytek. Symbian to syf i takim juz pozostanie, Android to przyszłość, choć dla mnie najlepszym telefonem zawsze będzie iPhone, bez dwóch zdań, pograsz na tym jak na PSP i zadzwonisz z tego jak ze starej dobrej nokii, a smsy jak z klawiatury komputera… nic dodac nic ując. Gejfony najlepsze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Czy GPS w tym telefonie jest płatny (korzystanie z map, wyznaczanie trasy)? I czy potrzeba do tego połączenia z Wi-Fi?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      strasznie mi się podoba wygląd tego telefonu, wreszcie nie jakiś nowszy kolon z tuzinami

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      ja mam 2 dzień flipouta i jest super. tylko nie widze zasięgu i baterii. nie wiem jak ustawić ze bym miala go w prawym gornym rogu. Pomóżcie:)
      Z góry dziękuję:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      jak wyłączyć transmisje danych? pomocy!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      HEJ KTO MI POMOZE USTAWIC KALENDARZ W MOTOROLI

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Mam od wczoraj nową Motorolę Flipout , kiedy po raz pierwszy zgodnie z instrukcją przez 3 godziny załadowałem również fabrycznie nową baterię.
      Przez kolejne 3 godziny zapoznawałem się i oswajałem z hej funkcjami… i nagle wyłączyła się i nie można było jej ponownie włączyć. Dziś rano, przypuszczając, że się rozładowała, podłączyłem do ładowarki. Zapaliła się najpierw zielona lampka kontrolna przy jej porcie USB po czym zgasła i za chwilkę włączył się ekran powitalny z logo Motoroli, które po chwili również się wyłączyło a w jego miejsce pojawiła się ikonka baterii z znakiem zapytania…
      Nic się nie naładowało prądu po kolejnych godzinach, ciągle przy włączaniu ukazuje się ikona z znakiem zapytania. Bateria jest założona prawidłowo, wielokrotnie to sprawdzałem…. Czyżby „padła” już na samym początku?
      Podłączenie bezpośrednio kablem USB do komputera też nie reaktywuje żadnej funkcji Motoroli, a światłem ciągłym przy jej porcie USB świeci tylko zielona lampka kontrolna…
      Zero możliwości włączenia ekranu.
      Można coś samodzielnie zrobić, aby zadziałała, czy już musi iść do naprawy reklamacyjnej?
      [b] [/b] [b] [/b] [b] [/b] [b] [/b] [b] [/b]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      A czy można dostać nieoryginalną ale mocniejszą baterię do tego telefonu??? Telefon ma też z przodu nad ekranem maleńkie oczko, czy to nie jest dodatkowa kamerka (trzeba się dobrze przyjrzeć by to znaleźć)??? Jeśli tak to gdzie znaleźć do niej sterowniki?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      hej mam straszny problem niewiem czy kupić motorole flipout chodz bardzo ją chce cały czas natukam sie na złe komentarze że widać piksele itp czy waszum zdaniem kupić ją czy nie proszę o zdanie kogoś kto ma ten telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      A jak z zasięgiem na wsi i w mieście?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Ile wam trzyma bateria w Motoroli Flipout ? Bo mnie przy srednim natęzeniu smsowania jakies 12 godz. Troche mnie to wkurza… Wam tez tak krotko trzyma bateria ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      jam mam ten telefon i mi się podoba. Wkurzało mnie to że mi bateria działała 12 godz. ale trzeba wejść w ustawienia i wyłączyć blutoth’a oraz WiFi i mi działa 2 dni.. Podoba mi się tęż kalkulator. Szkoda że mogę przesyłać nieliczne tapety, piosenki i nie moge ustawiać na tapetę zdjęć które otrzymam ( przesłane sms’em ). Ale ogólnie to moja ocena to 8/10

Viewing 29 reply threads
Reply To: Test Motorola FLIPOUT
Your information: