Start Forum Sprzęt HTC Test HTC One (M8): stworzony, by robić wrażenie

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Słysząc, że „dzięki nowemu proszkowi X, lepszemu, niż poprzedni biel stanie się jeszcze bielsza” powiemy sobie, że oto nowe opakowanie dla starego produktu, o którym tydzień wcześniej słyszeliśmy te same superlatywy. Podobnie jest z smartfonem HTC One (M8), będącego ewolucją wielokrotnie nagradzanego modelu HTC One (M7).

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test HTC One (M8): stworzony, by robić wrażenie

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      dwie kamery to coś nowego i chyba dobrze,a cena(wysoka) to zwykle jest wada każdego telefonu.

    • s
      Participant
      Liczba postów: 38

      Tego typu etui dla mnie kompletnie nie funkcjonalne, bo nie lubię jak mi klapka dynda w czasie rozmowy;) a telefon ciekawy choć cena konkretna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Świetny smartfon

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Cena jak cena. Za coś się płaci – elektronikę, obudowę… Generalnie nie przeglądam testów tego typu telefonów(!). Bo ciągle potrzebuję telefonu a nie uniwersalnego urządzenia do wszystkiego 😉 Starej daty jestem – komputer to komputer, telefon to ma być telefon 😉 Nie żebym nie używał, ale nie jest to mi niezbędne.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Testy na Telix są dobre i coraz lepsze, z przyjemnością się je czyta i ogląda. Obnażają zady i walety sprzętów, pozwalając czytelnikom w podjęciu decyzji kupna, opartej na dobrze przemyślanym kompromisie albo w rezygnacji z testowanego modelu i wyboru innego, lepszego w świetle indywidualnych oczekiwań i priorytetów. Ten test najnowszego HaTeCaka także jest bardzo dobrze zrobiony i przedstawiony. Dzięki niemu wiem, iż mimo kilku perełek w specyfikacji nie spełnia moich oczekiwań i potrzeb. Ktoś inny z kolei z radością go kupi i będzie bardziej niż zadowolony. W takich indywidualnych 'diecezjach’ pomocny jest dobry, rzetelny test, po który warto zaglądać na Telix. Tak uważam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jeżeli ktoś kupuje tel żeby pokazać zasobność swojego portfela to kupuje Vertu..
      Żeby wykorzystywać smartphone do celów biznesowych kupuje BlackBarry..
      Jeżeli chce się pokazać przed dzieciakami i „obracającymi się częściami rowerowymi” to kupuje iPhona..
      Co z tego, że co chwile wychodzi nowy model (dowolnej marki)?
      Nikt nie bedzie co chwilę zmieniał aparatu bo jest nowszy model, bo ma więcej bajerów..
      Kto tak naprawdę wykorzystuje 70% możliwości smartphone? nikt..
      Do gier jest konsola, do celów biznesowych tablet/laptop, do dzwonienia telefon..
      Aby to wyśrodkować wystarczy smartphone za kilkaset złotych..
      Jak ktoś płaci po kilka tysięcy za telefon bo to np samsung galaxy to chyba ma problem ze sobą, ze swoja wartością.. Jeżeli musisz mieć renomowanej firmy smartphona żeby czuć się na lepszego to proponuję wydać te pieniądze na psychiatrę ponieważ nie takie gadżety czynią Cię lepszym człowiekiem czy lepiej postrzeganym przez społeczeństwo.
      Ale jeżeli inni oceniają przez pryzmat ceny smartphona to lepiej zmień znajomych bo tacy nigdy nimi nie byli i nie będą..

    • Wicked
      Member
      Liczba postów: 311

      Przez ten aparat mam mieszane uczucia, choć telefon mi się bardzo podoba.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Uparcie 3mają się tych marnych 4 Mpix, jakby weszli w setki milionów tych matryc za grosze i chcieli je upłynnić, żeniąc z uporem maniaków w swoich produktach. HTC nadal skrzętnie tai info o marnej rozdzielczości przetwornika obrazu, ale wcześniej potrafił to przebiegle maskować chwytliwymi nazwami 'Ultrapixel’ mającymi na celu eksponować jego lepszą światłoczułość, a tym samym mniejsze szumy obrazu utrwalanego w słabych warunkach oświetleniowych, a teraz na szczęście jakoś nie szafuje tymi wydmuchanymi sloganami marketingowymi. Niemniej trzymanie się latami matrycy 4 Mpix (w kamerze głównej!) tak wypasionego smartfonu jest żałosnym nieporozumieniem. Jeden z kluczowych elementów specyfikacji, które odstraszają wielu potencjalnych nabywców. Szkoda, ale cóż, to ich małpy oraz ich cyrk.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Myśle że kupiłbym ten telefon bez wachania , ale .. . wlasnie te nieszczesne 4 MP,
      czemu HTC stanelo w miejscu? Szkoda wielka , bo telefonik piekny !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Telefon marzenie. Dzieki za test

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Smartfon dla mnie, lubię eksperymentować z aparatem. Ta dual kamerka może dawać ciekawe efekty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dużo osób krytykuje ten model za aparat, wagę i to, że jest nienaprawialny

Viewing 12 reply threads
Reply To: Test HTC One (M8): stworzony, by robić wrażenie
Your information: