Jesteś tutaj:---Test Ferguson i400s – radio bez szumów DAB i Spotify

Test Ferguson i400s – radio bez szumów DAB i Spotify2017-09-17T10:57:08+02:00

Start Forum Rozrywka TV i muzyka Test Ferguson i400s – radio bez szumów DAB i Spotify

Viewing 6 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Radioodbiorniki o niebanalnym designie, świetnie wykonane, a do tego z obsługą Spotify i odtwarzaczem CD – taki pomysł na zdobycie klientów ma firma Ferguson. Po sukcesie internetowego radia Ferguson i300 przyszedł czas na zaoferowanie odbiorcom czegoś więcej. Czymś więcej jest internetowe radio z obsługą Spotify i odtwarzaczem CD: Ferguson i400s – sprzęt, który świetnie wygląda i przyzwoicie gra.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Ferguson i400s – radio bez szumów DAB i Spotify

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Super sprzęt, ale cena, chyba jednak lekko przesadzili. Rozumiem ma multum funkcji i chyba świetnie gra, tylko dziś można mieć radio internetowe na smartfonie za darmo.

   Reklama
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   No właśnie czy DAB+ ma przyszłość? W czasach, gdy jest darmowe radio internetowe na sprzęcie mobilnym? Warto się pchać w takie”zabawki”. Lubię słuchać radia, ale cena takiego sprzętu mnie trochę studzi.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Kupiłem go. Dzięki ty drogi to fakt. Ale nie żałuję. Bo po prostu dziś mam radio. A jeszcze wczoraj nie docierły do mnie żadne stacje. Po prostu taka specyfikacja mieszkania. Zapewne trudno to jest zrozumieć komuś kto ma łatwy dostęp do fal radiowych. U mnie to trochę jednak problem

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Warto. Dźwięk i jakość super. Trochę drogi, ale będzie na lata

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Jak to mówią gra i buczy 😉 – no nie dźwięk świetny a wifi nawet z dużym zasięgiem. Dzięki za test. Przekonał mnie do zakupu i nie żałuję. U mnie słabo z zasięgiem, przeszkody terenowe

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Witam!
   Ten super sprzęt ma też wady. Mam go kilka dni i już je zauważyłem. Pierwsze to fatalnie przetłumaczona instrukcja. Ale to można by pominąć. Natomiast faktu iż nie działa funkcja uśpienia już nie! Są też błędy językowe w polskim menu. Ostrzegam potencjalnych nabywców, że na zapytania i uwagi serwis Fergusona nie odpowiada!!!

Viewing 6 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.