Start Forum Operatorzy VOIP Telefon stacjonarny wciąż najważniejszy w biznesie

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Początek XXI wieku stoi pod znakiem mobilności. W ciągu ostatnich dwudziestu lat telefon komórkowy zmienił swój status: od nowinki technologicznej, do absolutnie niezbędnego elementu naszego życia codziennego. Czy w takim razie w dzisiejszej coraz bardziej mobilnej rzeczywistości telefon stacjonarny to przeżytek? Okazuje się, że wręcz przeciwnie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Telefon stacjonarny wciąż najważniejszy w biznesie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      HaloNet najlepsza sieć dla zwykłego człeka który chce utrzymać tylko numer (1zł/rocznie) lub chce dzwonić np. za granice i ogólnie użytkować telefon stacjonarny. Polecam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Przenioslam nr do halonetu i juz 3 rok jestem bardzo zaowolona 1 zl na rok za utrzymanie polecam kazdemu. Zakup bramki zwraca sie po roku potem juz same oszczednosci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Też stacjonarny domowy przeniosłem do HaloNet za 1 zł/rok . No i mam go jednocześnie zainstalowany w telefonie komórkowym . A stacjonarny firmowy mam nadal w Orange .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      mowa raczej o numerze stacjonarnym, a nie telefonie stacjonarnym ;)) numer stacjonarny przeniosłem do komórki, odbieram i dzwonię z numeru stacjonarnego i komórkowego poprzez smartfon.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Nawet firemki jednoosobowe (np. rzemieślnicy) wyglądają znacznie poważniej, posiadając numer stacjonarny poza komórkowym. Podobnie jest z adresem firmy, z ulicą i numerem posesji, który warto podawać. Firmy z siedzibą podaną tylko na 'skrytkę pocztową’ lepiej omijać z daleka, szerokim łukiem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Dokładnie ma Pan rację! Można kupić numer stacjonarny za 1 zł, jak ktos już wspomniał albo w ramach centrali wirtualnej 100 numerów po 2 zł i wszystkie przekierowac… na ten sam numer komórkowy.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Telefon stacjonarny wciąż najważniejszy w biznesie
Your information: