Start Forum Inne Telix.pl Technologia bąbelkowa na ekranach dotykowych

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Technologia bąbelkowa na ekranach dotykowych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jeśli rozwiązanie rzeczywiście jest tak obiecujące jak na filmie, to już trwają rozmowy dotyczące współpracy i inwestorów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nie wiem czym się tu zachwycać skoro klawiatury dotykowe się sprawdzają i nie ma z nimi problemu. To rozwiązanie widzę bardziej jako taki niepotrzebny „bajer” niż coś, co znacząco podnosi komfort użytkowania telefonu. Chyba, że znajdą do tego jakieś inne zastosowanie poza tylko symulowaniem fizycznych przycisków na wyświetlaczu.

    • Petro
      Member
      Liczba postów: 911

      Witajcie w XXI wieku!

    • Mobilny
      Member
      Liczba postów: 94

      Co widzicie w tym ciekawego?? Technologia – ok. Ale dzięki programom typu Swype pisze się dużo szybciej niż ktokolwiek na tym filmie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      I tu potwierdza się moje twierdzenie które powtarzam ludziom, że dotykowce się znudzą i będzie ich mniej w użyciu niż teraz. Ludziom się upatrzą i będzie jak 20 lat temu z zegarkami LCD tzw. 7 melodii. Kiedyś był szał na to. Ale wróciły do mody klasyczne wskazówkowce. Pozostały wyspecjalizowane LCD zegarki oraz normalne, ale procent ludzi który je posiadał był podobny jak za kilka lat będzie z dotykowcami. Ja miałem 2 takie i dziękuję, ale pozostaję przy normalnym telefonie, nie smartfonie. A to co piszę teraz, wole pisać na laptopie z normalną klawiaturą niż się męczyć z celowaniem w kwadraciki na ekranie jakiegoś smartfona. Oczywiście zawsze będzie grupa ludzi, którym naprawde jest potrzebny smartfon i ja to rozumiem. Ale teraz to 95 % ludzi ma go bo jest modny, trendy, fajny, ciekawy, nietypowy, mają go wszyscy inni, a co najgorsze, że poza smartfonem ciężko obecnie kupić normalny, dobry wielofunkcyjny telefon. To dobre jak ktoś jedzie metrem do pracy i z nudów sprawdza co ciekawego w necie. Ale żeby filmy HD oglądać na 5 calowym ekranie to już zboczenie. Można coś obejrzeć, ale producenci myślą że zamienią wszyscy telewizory na smartfony i będą tam M jak miłość oglądać. No bo po co stosują ekrany HDTV ? I nie pisać mi że jest postęp. To nie postęp tylko ludzie są ogłupieni i mają wyprane mózgi reklamami i zamiast hajs wydawać na wycieczki, sporty, spotkania, jedzenie w restauracjach czy na cokolwiek innego, kasę wydają na kolejne generacje smartfonów za 2 czy 3 koła PLNów. Pytam po co ? Tylko nie piszcie mi głupot zaraz że jestem zacofany, albo że postęp wymusza coraz to lepsze rzeczy. Pozdrawiam szczególnie zdrowomyślących.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Technologia bąbelkowa na ekranach dotykowych
Your information: