Start Forum Inne Programy do pobrania Rząd chce blokować aplikację mobilne

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ministerstwo Infrastruktury chce wprowadzenia blokowania „programów komputerowych, numerów telefonów, aplikacji mobilnych, platform teleinformatycznych albo innych środków przekazu informacji służących zlecaniu przewozów” – przez podmioty nieposiadające licencji na przewóz osób

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Rząd chce blokować aplikację mobilne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zaczyna się tak jak z prepaidem. Na razie spokojne przecieki, potem nagle ustawa, bo wjycie musimy bo zagraża…. itp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      I mamy kolejne ACTA. A PIS tak darł j…ę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czyli Blabla tez sie na to lapie? Przeciez tez 99% nie ma tam zadnej licencji. Juz kiedys pisowcom ten pozyteczny program nie pasowal

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ustawa 1066 „o bratniej pomocy” była nowelizowana i co wyszło?
      Zamiana z Hugo na Bossa XD
      …Wczoraj był u mnie Mr. DuDA na gołym Placu Krakowskim, było miło niestety ludzie nie potrafią się zachować:-/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jak ktoś nie styka się z tematem od strony przeciwnej niż pasażer to niech się nie odzywa. Jestem kierowcą taksówki z licencją i płacę wyższe OC (w wersji dla taksówek), podatek od dochodu, VAT od paragonów, roczną opłatę za licencję, muszę mieć taksometr, kasę fiskalną, czytnik kart płatniczych itd. Dodatkowo działalność gospodarcza czyli opłaty ZUS itd. Egzamin z topografii w przypadku Warszawy. Do tego wbite TAXI w dowód rejestracyjny. A taki uberowiec jeździ prywatnym samochodem i cały jego wkład w biznes to smartfon. I gdzie równa konkurencja ? A kasa dla Ubera idzie za Ocean. A wy się cieszycie że tanio. I wiezie was Ukrainiec lub inny obcokrajowiec. Dokładacie rękę do bezrobocia Polaków. Zacznijcie jezdzić Uberem jako kierowca po takich stawkach to zrozumiecie. Wszyscy byście chcieli zarabiać po 15 tysięcy miesięcznie i żeby was wozić po 80 groszy za kilometr. Wychodzą tacy z pubu w Warszawie, wydali 200 zł na drinki a szukają oszczędności 15 zł na przejeździe Uberem. W taki sposób to nie rozwinie się w Polsce żadna koniunktura, bo powinien być wzrost cen usług i zarobków. Jak taksówkarz nie zarobi, to nie kupi ani nie skorzysta z usług innych. A chyba chodzi o wzrost konsumpcji wewnętrznej w kraju. A Ukraińcy kasę zawiozą do siebie którą uciułają na Uberze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Do darek
      Nareszcie przeczytałem rzetelną informację!!! Darku, trzymaj sie i szerokiej drogi Ci życzę!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Darku, uber nie zniszczy rynku taksiarskiego tylko go unowocześni i ukróci twoim kolegom nierzadko szwindel którym sami organizujecie. Taksiarze zachowują się nie raz jak zły policjanci:-/ a wasze rewiry, miejscówki czy umowy oraz zachowanie są jak z mafii.
      Nie korzystałem z ubera, rzadko jeżdżę taksówkami ale mam znajomych w tym „fachu” oraz widać nie raz co na ulicy wyprawiacie i nie chodzi o łamanie zwykłych przepisów drogowych…Można też to podsumować słowami: NASI DRODZY taxówkarze ;-D
      a co do ukarinców, jeśli nie oszukują i dobrze pracują to niech spokojnie żyją, to samo tyczy się wszystkich nacji!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Chyba najciekawsze dyskusje bez zbędnej pyskówki. Fajnie się was czyta.

    • KyokoMai
      Member
      Liczba postów: 143

      Niech blokują, będziemy używać VPNów. Uber jest tani i osobiście dlatego z niego korzystam. Tam, gdzie go nie ma, choćbym miał się styrać z walizkami, pojadę busem. Jadąc Uberem, dwukrotnie reklamowałem przejazd i to skutecznie – jeden e-mail do biura obsługi i dostałem częściowy zwrot (a taksówkarzowi jak udowodnię, że jechał trasą, którą wcale nie musiał?). W przypadku taksówkarza, można się najwyżej kłócić, bo jak już odjedzie, to nic mu się nie zrobi. I te stawki… za Ubera zapłaciłem 32zł. z lotniska w Gdańsku do hotelu Mercure w centrum (17,2km). Za taksówkę w Malborku (2,5km) zapłaciłem 15zł. i jeszcze taksówkarz „nie miał wydać” i miał skrzywioną minę, że mu kazałem do sklepu iść, rozmienić pieniądze. Dlatego osobiście zawsze będę wspierał to, co jest wygodniejsze. Międzynarodowa aplikacja, rozliczanie bezgotówkowe, podsumowanie trasy i wybór samochodu (w takim Stambule, gdzie Uber jest nielegalny, zamówiłem sobie busa – była woda, jedyne co musiałem zrobić, to wpisać się na listę, że niby oficjalnie korzystam z transferu hotelowego a nie z Ubera). Taksówkarze? Mają takie ceny, że chyba lepiej iść pieszo niż wyrzucać pieniądze w błoto. Klient zawsze wybierze lepszy serwis za mniejsze pieniądze. Czasy PRLu, gdzie to taksówkarz był dla klienta a nie klient dla taksówkarza już dawno minęły. Zdelegalizują, coś się wymyśli. Akurat my słyniemy z niestandardowych rozwiązań.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Rząd chce blokować aplikację mobilne
Your information: