Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Rozmowy z Lycamobile do Lycamobile 0.00 zł

Viewing 104 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Rozmowy z Lycamobile do Lycamobile 0.00 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      te 15-19gr. to już powinno być u wszystkich operatorów do wszystkich sieci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      LycaMobile ??? a what the f**k is ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      pisze że połączenia do polskich sieci komórkowych minuta rozmowy już od 29gr ciekawy jestem ile kosztuje minuta rozmowy do play w tej całej lycamobile bo nigdzie się tego doszukać nie mogę.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Gdyby T-Mobile PL nie wycofało TakTak-owcom 9-złotowych, tygodniowych pakietów 2000 min na wszystkie nr-y Ti-Mobajla w PL i na świecie, to w dzwonieniu za granicę Lycamobile nie opłacałby się tak, jak prepaid TakTak. Na szczęście jest jeszcze Heyah, z którego po podwójnym doładowaniu, otrzymując 2 x 150 zł dzwoni się na komórki oraz stacjonarne wszystkich sieci unijnych i kilku innych państw za prawie 30 gr/min. do wyczerpania ładunku i ponownego podwójnego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      A transmisja danych ile kosztuje w tym Lyca?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Korzystam od trzech miesiecy z usług Lycamobile w UK. Koszt połączenia do Polski na stacjonarne to 1p/min i komórkowe 9p/min. Obecnie po uruchomieniu usług w Polsce połączenie wewnątrz sieci trwające do 30 minut 15p.

    • s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

      Namowilem kilka osob w Holandii do przeniesienia nr do timobajl, poniewaz za 9 zl moglismy dzwonic do woli. Od czasu gdy zabrali pakiet rozmow w calej sieci nie doladowalem karty ani razu, a karta wyladowala w pudelku na pamiatki. Od grudnia mam Lyca i zaczne namawiac znajomych I rodzinke do przeniesienia. Atutem Lyca jest obecnosc we Wloszech, a na tym kraju rowniez mi zalezy. TM juz nie jest oplacalny na rynku miedzynarodowym a w Polsce konkurencyjny za bardzo rowniez nie jest.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Ile kosztuja startery??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Ale o co chodzi z tymi 30 min.? To jest za darmo za każdym rozpoczęciem połączeniem czy jednorazowego użytku jest te darmowe 30 min.?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      LycaMobile jest chyba najwiekszym miedzynarodowym podoperatorem. Od roku korzystam z tej sieci w Anglii i nigdy nie załowalem swojego wyboru. Połączenia na komorki do polski wynoszą tyle co nic. Dodatkowo wielu moich znajomych zaczelo uzywac tej sieci za moja namowa w roznych krajach. Ciesze sie ze Lyca weszla takze na rynek polski poniewaz polaczenia z lyca do lyca z WB do PL nie kosztuja mnie nawet zlamanego pensa. Rowniez kontakt ze znajomymi w innych krajach jest darmowy. W przypadku Polski oczywiscie trzeba placic 😛 placi sie 29gr za nawiazane polaczenie i mozna za ta kwote rozmawiac przez pol godziny potem naliczana jest KAZDA minuta po 29 grosikow. Rozlaczajac sie i wykonujac polaczenie ponownie znow sa pobierane grosiki i znowy mozna nawijac pol godzinki. Nie krytykujcie sieci bo wszedzie jest normalnie tylko w naszej Kochanej Polsce musi cos byc inaczej jesli chodzi o polaczenia w kraju wynosza 29gr do WSZYSTKICH sieci (oprocz Lyca oczywiscie), w koncu musza na czyms zarabiac a siec jest przeznaczona glownie do kontaktu miedzynarodowego ktory sprawdza sie juz od kilku lat… POZDRAWIAM I POLECAM !!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      a NIEMCY JUZ NIE OBEJMUJE ?????? ZALADOWALEM STARTER ZA 5 ZL I ROZMAWIALEM MOZE 7 minut i sie skonczyla rozmowa z POLSKA moze mi ktos wyjasnic czemu tak??????????? Z GORY DZIEKUJE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      do Play minuta kosztuje 0,39 gr więc nie jest źle w porównaniu z innymi sieciami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Startery i doładowania można kupic w sieci Żalko trzabka tylko trzeba chciać a nie biadolic na forach co to jest i gdzie kupic. żalosne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      NAJTAŃSZA SIEĆ DO ROZMÓW MIĘDZYNARODOWYCH.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Podoba mi się ta sieć jeszcze pod jednym względem kupiłem doładowanie 10 zł a zapłaciłem 9,75 na allegro 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      chciałbym spytac czy ktos wie ile kosztuje rozmowa z lyca mobile pl do lyca mobile pl dzieki za pomoc jak ktos wie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      a gdzie morzna ta karte startowa kuoic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Normalnie mnie rozbrajają ludzie którzy pytają ile to ile tamto kosztuje w lyca , weź sobie Baranie wejdź na ich stronę i masz wszystkie odpowiedzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      mi bierze po 29 gr za sms trzeba jakis pakiety sciagac na to zeby bylo po 9 gr.?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      mam starter z lyca pl a maz lyce be i jakos normalnie sciaga z konta a nie ze niby 30min jest darmowe? czy to jakos trzeba aktywowac czy cos?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      ja mam lyke mobile i gadam 24 h na dobe i nic nie place w pl i tak samo maz ma holenderska lyke i tez gadamy ciagle darmowo, do tego stopnia ze on mial tylko pakiet startowy a na nim 0 i tez dzwonil do mnie i gadalismy ciagle i tak do tej pory a odkrylam to juz jakies 2 miesiace temu. tak wiec gadamy darmowo ile wejdzie. polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      kod na sms z polski za granice w Lycamobile ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      kod na sms z polski za granice w Lycamobile ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      w virgin mobile minuta do wszystkich sieci w polsce kosztuje tylko 13gr.!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Lyca do Lyca są darmowe rozmowy?Ile?Jak to aktywowac?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      faceta mam w niemczech i jak do niego dzwonie to mi nic z konta nie bierze a jemu tak. Czy abyśmy mieli do sibie całkiem za darmo musi mieć starter zakupiony w niemczech czy może byc ten polski? co mam zrobić żeby rozmowy były całkiem darmowe?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Ten darmowy internet to do tej pory działa w LycaMobile.
      Na stronie tylko daty się zmieniają.
      Darmowe rozmowy też są w sieci LycaMobile bez limitów.
      Wkurza mnie tylko te 9gr za sms w LM.
      Jak rozmowy są darmowe to smsy też powinny być darmowe chociaż w sieci LycaMobile Polska.
      Przecież z LycaMobile do LycaMobile mało kto wysyła smsy.
      Ta cena 9gr za sms w sieci dodatkowo zniechęca jeżeli z play do lm tyle samo kosztuje sms.
      W tym wypadku praktycznie obojętne jest czy się ma lm czy play.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witam moj maz jest w niemczech ma niemiecką lyce a ja w polsce mam polska lyce gadamy i gadamy za darmo 😉 ale podobno od 28 lutego mialo sie to zmienic dzis jest 1 marca i nadal rozmawiamy za darmo czy ktos co wiem na ten temat?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witamy, nasze startery SIM można teraz pobrać bezpłatnie w sklepach sieci Inmedio i Relay (pełna lista: http://www.epaypolska.pl/epaypolska/fileadmin/regulaminy/lista-hds-typ1.pdf). Karty te są aktywne aczkolwiek nie mają żadnego kredytu – żeby dzwonić za granicę trzeba je doładować w kasie.

      Lycamobile- Tanie rozmowy międzynarodowe prosto z Twojej Komórki!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witam ja szukam włoskiej karty lycamobile czy może ktoś wie jak ją zdobyć???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      A ile będzie kosztowało połączenie z holenderskiej lyca na polską lyca ?

    • 1962
      Member
      Liczba postów: 1

      Proszę o pomoc: co zrobić by rozmawiać bardzo tanio z lycamobile pl do lycamobile nl w sytuacji gdy lyca mobile nl posiada kierowca międzynarodowy; serdeczne dzięki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Ta siec jest super darmowe rozmowy za granice 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      CZY KTOS ZNA KOD NA DARMOWE ROZMOWY DO NIEMIEC???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Miesiąc temu zakupiłam kartę lycamobile pl i przez cały miesiąc mogłam do męża dzwonić za darmo tak samo on do mnie Lycamobile nl, oczywiście rozmowy godzinne za które nic nie brało nam z kąt. Niestety do wczoraj musiałam załadować konto mąż również i teraz bierze nam za każde połaczenie. Przypuszczam że mi bierze 29 gr i mogę rozmawiać przez pół godziny(tak jak ktoś prędzej wspomniał) ale jak to będzie z mężem?czy z Holandii dziala na tej samej zasadzie czy mu nalicza za każdą minutę???proszę o wyjaśnienie dlaczego już nie mamy za darmo rozmów??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witam Himera.Podpisuje się pod Twoim komentarzem.Amen.Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Hej ; )
      Mam kolege w Holandii , i chcialabym do niego dzwonic za darmo , co musze zrobic ? ; ]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      dlaczego nie moge dzwonić z lajki za granice do holandi!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Mam karte holenderska lyke [amobile aktualnie jestem w belgi i nie moge z niej dzwonic ani wysylac smsow dlaczego ktos moze mi pomoc??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam chciała bym za pytać czy można Dzwonić Z lajki do Play i Ery Za darmo ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      kupiłam sobie karte pl by rozmawiać 30 za 0 do danii i pobiera mi ;(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam! moj maz jezdzie do francji ile beda kosztowaly nas rozmowy z lycka na lyka!
      prosze o odpowiedz o widze ze na stronie lyca wszystkie pakiety sa do kwietnia i nie wiem jak teraz jest???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witam. Mam pytanko mój chłopak jest w holandi i kupil starter z lyca jest jakis pakiet sms zeby mial za darmo tu do mnie do polski na moj numer z lyca?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      WITAM
      MAM PYTANIE GDZIE W BELGII MOZNA KUPIĆ STARTER LACY PLUS???

      POZDRAWIAM

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      żal tylko kase zdzierają z ludzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Jak włączyć tą oferte 29 gr za 30 min?? Priosze o szybką odpiowiedz;((

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam. mam chłopaka w belgii i ostatnio kupił sobie tam starter z lycamobile a ja mam lyca pl i niestety mamy do siebie bardzo drogie rozmowy wie ktoś może czy da się jakoś włączyć te darmowe rozmowy albo chociaż te za 30gr poł godziny
      bardzo proszę o odpowiedź.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      hej mam dziewczyne w polsce i chce zeby sobie kupila starter w bialymstoku lecz nie wiemy w kturym sklepie to jest lub w kiosku jesli ktos wiem to mógby mi powiedziec

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam mam pytanie w norwegii kupilem karte z początku dzwonilem do polskiej lycamobile za darmo lecz teraz zaczęło mi pobierać 99ore za minute ktos wie moze dlaczego ? kots mial taka sytuacje z gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Nasze karty można kupić w m.in. sieciach Żabka, Freshmarket, Kolporter. Bezpłatne karty można pobrać ze stojaków w sieciach Inmedio i Relay albo zamówić przez stronę http://www.lycamobile.pl/po/free-sim-request

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam mam pytanko. mam layke nl i jestem w holandi mama jest w niemczech. czy w niemczech jest niemiecka layka a jesli tak jaki bedzie koszt polaczenia? prosze o szybka odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam mam pytanko. mam layke nl i jestem w holandi mama jest w niemczech. czy w niemczech jest niemiecka layka a jesli tak jaki bedzie koszt polaczenia? prosze o szybka odpowiedz

    • general
      Member
      Liczba postów: 1

      witam mam pytanko. mam layke nl i jestem w holandi mama jest w niemczech. czy w niemczech jest niemiecka layka a jesli tak jaki bedzie koszt polaczenia? prosze o szybka odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witam mam pytanie mam starter a laika i moj maz tez jest w Belgii dzwonic moge do niego bez problemu ale zq diabla nie moge wyslac sms czy potrzebne sa jakies kody?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witam . Aktualnie przebywam w Holandii i mam holenderską lyce. Mój chłopak jest teraz w Niemczech i zamówił starter również z lyce. Nie wiecie ile kosztuje minuta połączenia (Holandia-Niemcy z lyce do lyce, i odwrotnie) oraz ile kosztują smsy w tym wypadku. Czy są jakieś kody na darmowe połączenia, bądź smsy do osoby siedzącej w Niemczech i mająca lyce ? Proszę o odpowiedź 😉 Z góry dziękuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      mój mąż jest na terenie niemiec ,ma lyca … nie może dodzwonić sie do polski ?!Ja też mam tą kartę lyca i mogę z nim rozmawiać .Dlaczego tak jest ?co on ma zrobic by mógł dzwonić do mnie?na stronie http://www.lycamobile nie ma wyjaśnienia tego problemu!!!!!!!!!!!!!prosze o szybką odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      mam polska lycamobile mąż jest w niemczech i ma niemiecką czy on musi tez miec cos na koncie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      potrzebuje kodu na bardzo tanie rozmowy i sms z holandii do polski pilne!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam mam pytanie jaki jest kod na minuty z polski do niemiec bo ja mam w lycamobile i muj chłopak ma niemiecka taka karte i na tej stronie nie ma kodu jak mam sobie sciagnoc do niego minuty prosze o szybka odpowiedz dzienkuje bardzo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      kupiłam starter do lycamobil bo mój chłopak jest w belgi,nie moge dzwonić ani pisać,dlaczego? prosze o szybką pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Jestem w Anglii a Żona w Polsce oboje mamy starter z lycamobile i trudno się nam do siebie dodzwonić a jeśli już to nam pobiera za każdą minute z konta. Coś kręcą w tej sieci piszą o tanich rozmowach a na stronach informacyjnych są tylko niejasne informacje o połączeniach i nikt takowych informacji nie chce udzielić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Posiadam kartę zakupioną w PL, małżonek takową kupił w Niemczech i rozmawiamy bez problemu….tylko, że kupując tam trzeba ją zarejestrować

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witm,
      znalazłam stronę http://www.aleNumer.pl
      i tam jest podany numer telefonu przez który można dzwonić za darmo do niemiec, holandii itd. Już kilka razy dzwoniłam do chłopaka i nic mi nie pobrało, co o tym sądzicie??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      prosze pomózcie gdzie moge w polsce kupic lyca ale niemiecka karte sim???????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      dzień dobry wszystkim.
      Proszę o podpowiedź.Moje teściowa wyjechała do Niemiec.Kupiłam jej i teściowi karte w Pl lajkę.Jemu nie bierze nic a tesciowej jak za zboże.O co chodzi?
      Bardzo proszę o podpowiedź.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      on ma inną taryfe ten twój teść -,-

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      tata jest w Niemczech i ma karte lycemobile niemiecką a mama jest w polsce i ma kartę polską lycamobile jakie są koszty połączeń z polski do niemiec i z niemiec do polski

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam potszebuje kod na darmowe minuty do liki z niemiec do polski plis pilne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      oszukuja,doładowania gratis piszą ,ze są a nie ma !!..no na 3 razy raz miałem.Przerywane są rozmowy po paru minutach ,aby nabijać od nowa opłatę -29 centów.Na skargi nie odpisują…nie polecam,kazdy inny operator ale nie lyca !Zawiodłem sie na nich i uciekać bo szkoda nerwów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      ja mam lyca i tesciowa ma lyca bo mi kupiła i wygania na zachód co mam robić?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      WITAM SERDECZNIE,
      Mój mąż wyjechał do niemiec z layką polską, ja mam też laykę w Polsce i jestem w polsce. Co musimy zrobic żeby jak najtaniej rozmawiac i komu z nas dzwonienie wychodzi taniej. Dowiedzieliśmy się o waszej taryfie dopiero 2 dni temu a nie jest tak łatwo wszystkiego zrozumiec.
      Proszę o odpowiedz.
      Pozdrawiam,
      Kamila

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      jaka jest cena tej karty w niemczech??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      To jest wcale nie prawda bo ja wysyłając na numer tel do Anglii na lyce płacę 0,29 gr. Na początku tylko płaciłam za sms-a 0,09 gr, za to minuta rozmowy z lyca polskiej do lyca w Wielkiej Brytani kosztuje 0,19 gr.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witam, też nie wierzyłam w to, że może być za darmo wewnątrz sieci Lycamobile, ale w 100% potwierdzam, że jest. Mój mąż wyjechał do Niemiec, ja jestem w Polsce. Ja kupiłam polski starter za 5 zł, natomiast mój mąż zamówił przez niemiecką stronę darmowy starter ( co do polskiego start. tez jest taka możliwość.) Ale ja zarejestrowałam tę kartę na polskiej stronie Lycamobile według instrukcji ze startera a mój mąż zarejestrował swoją na niemieckiej stronie. Teraz ja dzwonie do męża za darmo, rozmawiamy godzinami, lecz po 30 minutach na wszelki wypadek przerywamy na chwilę połączenie i za chwile oddzwaniam jak chcemy porozmawiać dłużej, dopiero jak doładuję konto większą kwotą sprawdzimy czy po 30 minutach pobiera kase. Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Jak uzyskać od Lyca mobile 7,50e. Piszę z holandii. Z góry dziękuję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Dostalam starter z lycy i mam na start 7.50 e i nie wiem jak to zrobic zeby je miec na koncie 🙁 pomozecie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Czy ktoś zna kody na darmowe rozmowy z Belgii do Polski czy z Polski do Belgii na karte Lajke to bym bardzo prosiła kogoś o przysłanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Czy zna ktos kody na tansze rozmowy> maz ma szwedzka lajke i z dniem 30 czerwca skonczyly sie tanie rozmowy. moze ktos pomoc?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Ja zadzwoniłam do biura obsługi i przesympatyczna pani podała mi kody na darmowe minuty np.z Belgi do Polski 200min. za 10euro wysyłacie sms kod 16200 na nr.3535 a z Polski do belgo macie 300min za 20zł kod 16300 na nr.3535

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam, przy połączeniach z polski do belgii na stronie lica pisze, że z lica do lica na komórkę koszt to 9 groszy. ile minut za to porozmawiam?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Macie jakies kody na minuty Z holandii z Niemiec ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam. zna ktos kod na smsy z belgii for polski w luca?? bardzo prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      niemiecka lebara bd mi działac w holandi? tak

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Mój chłopak ma Lyca kupioną w Polsce ale mieszka w Niemczech ile będzie płacił za minutę dzwoniąc do mnie bądź jak ja dzwonię do niego również mam Lyca? Natomiast gdy ja dzwonię do niego płacę 0,00zł a SMS kosztuje 0,09zł. Są jakieś kody na nielimitowane rozmowy byśmy mogli mało płacić a długo rozmawiać ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      kto może podać kody na darmówki z Francji do Polski bardzo proszę o pomoc 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      hej czytam te wszystkie wypowiedzi ale nie uzyskałam odpowiedzi godnej mojego pytania. Maż wyjeżdża do Szwajcarii nie ma możliwości kupić karty sim tam i kupiliśmy w Polsce czy to znaczy ze nie będziemy mieć darmowych rozmów???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Kupiłem zestaw startowy w Polsce i doładowanie za 30 złoty jestem w szwecji i nie mogę dzwonić co mam zrobić?Siemka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      witam zamowilam karte sim lycamobile holenderska i nie dziala zarejestrowalam ja na lycamobile.nl i nie dziala pomoze ktos ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Polecam kartę w UK z o2 , dzwoniac na Polska kartę bardzo mało zabiera pieniędzy ;D. Odpuśćcie sobie tą lycemobile. Pozdrawiam ;*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      [quote]tata jest w Niemczech i ma karte lycemobile niemiecką a mama jest w polsce i ma kartę polską lycamobile jakie są koszty połączeń z polski do niemiec i z niemiec do polski [/quote]

      Stawki Międzynarodowe SPAR (Wyślij SPAR pod 2525 aby otrzymać najtańsze stawki)
      Opłata za inicjację połączenia – 15ct
      Lycamobile1ct/min
      Inne sieci komórkowe1ct/min

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      [quote][quote]tata jest w Niemczech i ma karte lycemobile niemiecką a mama jest w polsce i ma kartę polską lycamobile jakie są koszty połączeń z polski do niemiec i z niemiec do polski [/quote]

      Stawki Międzynarodowe SPAR (Wyślij SPAR pod 2525 aby otrzymać najtańsze stawki)
      Opłata za inicjację połączenia – 15ct
      Lycamobile1ct/min
      Inne sieci komórkowe1ct/min
      [/quote]
      czyli 4 zł za 80 min rozmów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witam, mam pytanie, czy zna ktos kod na tanie rozmowy w lyca z Belgii do lyca w Polsce?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Witam, mam pytanie, czy zna ktos kod na tanie rozmowy w lyca z Belgii do lyca w Polsce?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Wszyscy pisza prawda nie prawda a nikt nie daje kodów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Doładowywał ktoś konto lycamobile online? Chciałabym wiedzieć jak to wygląda krok po kroku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Mam pytanie, gdzie w Szwecji można kupić kartę lycamobile ? Z gory dziękuje za odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      na każdej stacji karty są darmowe 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Hej. A nie wiecie może czy jest jakis kod na sms żeby były tańsze z belgi do polski i z polski do belgi?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      W obecnych czasach tego typu aplikacje jak Lycamobile mają ciężki czas ze względu na wypieranie przez darmowe połaczenia dzięki skype za darmo czy innym komunikatorom. Ja używam apke preply do udzielania korepetycje takiego języka jak francuski http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-francuskiego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Mam problem. Mój chłopak wyjechał teraz do Belgii i miał zakupioną Lycre w Polsce. Pierwszego dnia normalnie pisał (jechal przez Niemcy i wszystko ok) teraz po przekroczeniu Belgii nie może wysyłać sms. Zna ktoś numer centrum sms albo inne wyjaśnienie tego kłopotu?
      z góry dziękuję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      pracuje w szwecji posiadam polska lyca i rozmawiam calkowicie za darmo z polska lyca

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      POMOCYYY heja moj maz jest w niemczech kupil tam lyca starter ale nie moze mu wczytac kodu SPAR WYSYLA SMSA NA 2525 ALE PISZE ZE MUSI ZMIENIC TARYFE JAK TO ZROBIC JAKI KOD NA ZMIANE TARYFY ZEBY MOZNA BYLO SPAR PODLACZYC

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Mam problem maz ma belgijska karte lycka ja polska i po chwilce rozmowy na! Ciaglr rozlancza same problemy z ta siecia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      ludzie nauczcie się najpierw języka polskiego i używania polskich znaków a potem proście o pomoc, bo wasze słownictwo naprawdę bardzo razi a pisząc komentarze wystarczy zwracać uwagę na podkreślone wyrazy. Najgorszy analfabeta jeśli z tego skorzysta będzie najlepszym pisarzem.

Viewing 104 reply threads
Reply To: Rozmowy z Lycamobile do Lycamobile 0.00 zł
Your information: