Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Porównanie zdjęć z telefonów komórkowych

Viewing 105 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Z pewnością wielu posiadaczy telefonów komórkowych zastanawia się, czy warto kupić telefon komórkowy ze zintegrowaną cyfrową kamerą. W tym zestawieniu porównamy zdjęcia robione przez kilka popularnych telefonów komórkowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Porównanie zdjęć z telefonów komórkowych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      No i widać, że albo aparat cyfrowy albo telefon. Tych 2 rzeczy nie da się pogodzić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Powinni zrobic zdjecie tego samego obiektu wszystkimi modelami telefonow i normalnym aparatem cyfrowym, wtedy mozna bylo by porownac.

    • pszmy
      Member
      Liczba postów: 1

      Zdjecia mozna porownac….trzeba tylko kliknac na zdjecie w tescie i otwiera sie okno ze zdjeciami z poszczegolnych aparatow 🙂 pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Powiem tyle ,ze mialem nokie 7650 i robila calkiem dobre zdjecia tylko trzeba bylo użwyac trybu nocnego i poczekac sekunde po uslyszeniu chrakterystycznego dzwieku informujacego o zrobionym zdjeciu. Ten aparat najpierw robi pstryk a potem zdjecie 😉 Teraz mam 6600 i ta robi podobne fotki moze deko wyrazniejsze 😉 . Ale wiem ,ze nokia 7610 robi czadowe foty to juz jeden mega pixel 1052×860 jak sie nie myle a nie 640×480 .

      NOKIA GÓRĄ !!!

      POZDRO!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      to ze fotki z telefonu beda gorsze to chba oczywiste ale przeciez nie bedziesz wszedzie nosil ze soba aparatu..a fotki z tel to spontan przewaznie:D tylko jeszcze prosilbym jakies fotki z motki E398

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dlaczego w testach nie uwzgledniono Sony Ericssona t68i ?? Pomimo ze ma wyswietlacz tylko 256 kolorow, to aparat robi zdjecie z glebia 16 bitowa. Mam duzo fotek zrobionych tym telefonem i bez wahania moge stwierdzic ze bije jakoscia na glowe wszystkie telefony przedstawione w tescie wyzej. (Oczywiscie musi byc dobre swiatlo, przy slabym oswietleniu zdjecia wychodza marnie)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jotek – tyle, że t68i nie ma aparatu wbudowanego:]. Ja mam s55 i dołączany aprat i też zdjęcia robi duuużo lepsze od telefonów co występują w teście (dodatkowo ma flasha), ale chyba bym jednak wolał aparat wbudowany, tam gdzie potrzebujemy nosimy ze sobą cyfraka, a jak ktoś powiedział zdjęcia z telefonu to jest psonan i wtedy się przydaje aparat wbudowany.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam porównanie 3 aparatów – Motorola V500, SET68i i Sagem MY-X6. Wykonałem ponadto odbitki. Motorola – kolory wyblakłe i nieostry obraz, Sagem – kolory bardziej naturalne i obraz trochę ostrzejszy. Najlepsze zdjęcia z aparatu MCA25 – SET68i.

      Zastanawiam się nad sprzedaniem Motoroli,bo całkowicie mnie zawiodła jesli chodzi o zdjęcia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam nokie 7610 to byl moj sen i go mam a wierzcie mi jest to moj 4 telefon ktory ma aparat fotograficzny.Mialem samsunga v200 nokia 6600 siemensa sx1 ale nokia 7610 jest najlepsza (to chyba ewidetne) a fotki sa tak dobre ze jesli by ktos zrobil zdjecie tego parku co jest ^pokazany to moglby sie rownac z kodakiem 🙂 jak ktos chce fotke z teleofnu napiszcie podro!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      MOTOROLA E 365 NAJLEPSZA KOOL

    • raf83
      Member
      Liczba postów: 1

      N7650 przy standardowym programie i sofcie starszym niz 5.06 to robi zaokraglenia i ogolnie nie zaciekawie fotki wygladaja, ale polecam wgrac photographera lub photo fusion i fotki jak na telefon beda lepsze.

      W tescie widac ze x600 i k700i robia najlepsze fotki… choc widzialem fotki z N7610, Sharpa gx30 i fotki wychodza super… A tak na marginesie to kto kupuje telefon TYLKO ze wzgledu na jakosc wykonywanych zdjec 😀 jak dla mnie taki czlowiek to jeden wielki LOL

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      doczepiance to był aparat cyfrowy z prawdziwego zdarzenia :]]] co wy chcecie od tych wbudowanych..sharp i k700 najepsze z tego co widze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Powim tylko Sharp 902 najlepszy telefon jaki tylko sie pojawil a aparat 2Mpix z 2x zoomem optycznym wszystko w jednym

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ee tam syfy same moj lg l5100 wymiata z 4x zoomem i 1.3 mpixela:D

    • slakamada
      Member
      Liczba postów: 2

      Jak myślicie co robi lepsze zdjęcia nokia 7650, czy nokia 6230?

      Co do obrubki zdjęć jak zainstaluje się odpowiedni program w 7650 to robi się z niego aparat very good.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      nie macie szna z prawdziwym wojownikiem SIEMENSAMI a szczegolni c65 ist de best SIEMENS GORA!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      a ja tam wole zdjecia robione za pomoca nokii 3310 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Prosze o ocene (ew. fotki mailem)Sony EricssonaK500i, Sagema myX-5-2 i Siemensa c65. Ktory robi dobre foty? Bardzo mi zalezy na tych fotach, POMOZCIE MI APARAT WYBRAC!

      pzdr:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Witam czy mógłby mi ktoś podesłać zdjęcia wykonane SE 700i oraz SE 500i ,nie wiem na który się zdecydować jeśli już przełamię w sobie opór do innego fona niż Nokia.Z góry dzięki!

    • slakamada
      Member
      Liczba postów: 2

      nokia 7650 rządzi gucio-fiucio

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mlody prosze przeslij m ifotki z N7610 czoko2005@o2.pl dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      boki zrywać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      te fotki to jakieś żarty, miałem większość tych telefonów i fotki były dużo lepszej jakości, mam wrażenie że ten kto robił fotki do testów ,albo nie potrafi posługiwać się aparatem, albo specjalnie wybrał najgorsze, w wiekszości widać że podczas robienia zdjęcia były mocno poruszone. zawsze lepiej jest chwile zaczekać po naciśnieciu przycisku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      nokia to najgorsze telefony!!!!!! aktualnie mam se k700i i muszę powiedzieć że zdjęcia zrobione nim są wilele lepszej jakości niż np. noki 6600, która jest wielka jak cegła,droższa i nieładna. nie wie, dlaczego ludzie zachwalają sobie nokie przecierz są drogie, większośc fonów jest do siebie podobnych, nadodatek mają ogromne rozmiary(cegły). siemensy i sony ericssony rządza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      potrzebuje sprawdzic która komórka robi lepsze zdjecie

      mam nadzieje ze ta strona bedzie mi mogla w tym pomoc i apropo nie zgadzam sie z tym ze nokie robia najgorsze zdjecia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ma ktoś foty z Nokii 6230i, proszę o przesłanie na karol_zet@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      LUDZIE POMÓŻCIE!

      KTO WIE CZY JAK ZROBIE ZDJECIE KOMORKA TEKSTU WYDRUKOWANEGO NA PAPIERZE A4 CZCIONKA12 A POZNIEJ PRZERZUCE ZDJECIE NA KOMPUTER BEDE W STANIE ODCZYTAC TEKST ZE ZDJECIA???GDYBY JAKIS DOBRY CZLOWIEK PODRZUCIL MI TAKI OBRAZEK NA E-MAILA TO BEDE BARDZO ZABOWIAZANY!!!DZIEKI!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      podajcie mi strone aby przedłużyć filmy na siemensa cx65.

      Moje gg 9055110

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      LUDZIE POMÓŻCIE!PILNE!!!

      KTO WIE CZY JAK ZROBIE ZDJECIE KOMORKA TEKSTU WYDRUKOWANEGO NA PAPIERZE A4 CZCIONKA12 A POZNIEJ PRZERZUCE ZDJECIE NA KOMPUTER BEDE W STANIE ODCZYTAC TEKST ZE ZDJECIA???GDYBY JAKIS DOBRY CZLOWIEK PODRZUCIL MI TAKI OBRAZEK NA E-MAILA TO BEDE BARDZO ZABOWIAZANY!!!DZIEKI!!!!!!!!

      GG1908999

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam pare giga zdięć z motoroli v500 i są o niebo lepsze niż te(oprócz kodaka) na załączonym obrazku.Wystarczy je jeszcze poprawic i można drukować.Jak ktoś nie potrfi robić zdjęć to nie zrobi ich nawet coolpix 8800.hehe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ,bn,bn

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      siema ludu!wedlug mnie najlepsze foty robi Siemens CX65!!..moze nie ma MBpix ale ladne sa, jak na fona oczywiscie..czego mozna wiecej oczekiwac..ciekawy tylko jestem, jak wygladaja filmiki w Siemensie CX65 i czy je mozna przerzucic na kompa..Jesli ktos bylby taki super mily i przeslal mi przykladowy filmik robiony Siemensem CX65 na maila, bylbym dozgonnie wdzieczny i sluzyl bym pomoca i swoimi wiadomosciami!..moj nr gg : 3147241, pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam K700i i zdjęcia z niego mnie nie zadawalają, mogę nawet powiedzieć, że są gorsze niż z aparatu dopinanego do T68i(którego kiedyś miałem). Ale już poluję na K750i 😀 2Mpix 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam motorole e 365…kurde fotki robi dobre…pomijajac fakt ze zawiesila mi sie to jest dla mnie rewelacyjna…….gosc wgral mi soft inny troche i nareszcie zniknal napis ,,omnix’ ale trzeba wziac pod uwage fakt ze aparaty cyfrowe jednak sa najlepsze(zwlaszcza te profesjonalne)a wszystkie aparaty w tel.to tylko zabawki…..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Da sie pogodzic te dwie rzeczy kupujac SONY ERICSSONA K750i SA PODOBNE JAKOSCI, ALE I TAK WOLE APARAT CYFROWY. W komurkach sa do dupy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      A ogladaliscie D750i lub N90. Ten ostatni model ma miec optyke od Zaissa – jesli ktos wie o czym mowie i 2Mpix sa do takiej optyki dobrym uzupelnieniem. Takze aparaty w komorkach przestaja juz byc tylko zwyklym bajerem i zabawka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      masy racje GURAS. Motorola V500 robi najlepsze zdjęcia z telefonów . Ma super ekranik i najwyraźniej widać na nim zdjęcia. Nokie mają do DUPYY Ekraniki . Może zdjęcia np. Nokii 6600 albo K700i wyglądają dobrze ale dopiero po werzuceniu na kompa bo mają zjebane ekraniki :P:P (K700i nie ma wcale takiego złego ekranu), ale motorole mają je zato najlepsze na świecie !!!!!! Trzeba przyznać że Samsungi też !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ludzie to tylko telefony koorkowe co wy chcecie i tak niezle te dziacie no kurwa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      najlepszy telefon na świecie to sony ericsson d750i 3 megapiksele

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam Sony Ericssona T630 i powiem szczeże że straszna kicha jeśli idzie o zdjęcia. Wcześniej miałem Sagema X6 i jakośc była o niebo lepsza, jednak pokusiłem się o lepszą markę i tylko zdjęcia są mankamentem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mógł by ktoś mi przełać więcej zdjęć z k700i mati033@op.pl

      z góry thx

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      i tak pewnie za 2-3 lata telefony robiace zdjecia dogonia obecne cyfrowki w cenach do ok 500zl a za ok 10-12 lat telefony moga calkowicie wyprzec aparaty fotograficzne pozostana tylko te profesjonalne 🙂 a tak apropo to nokia chyba najgorzej wychodzi na tych wszystkich zdjeciach i do tego jeszcze ta cena :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja mam SE K750i i musze powiedziec ze zdjecia sa porownywlne

      ze sredniej klasy cyfrówka.i mi to wystarcza bo cyfrowy nie bede nosil przy sobie a zdjecia robi sie na spontanie.i nie ma co nazekac na aparaty w komorach bo sa nie złe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Używałem większość modeli z wbud. aparatami i naprawde warto dołożyć pare groszy i kupić SHARP-a 902 (z optycznym zoomem i autofocusem oraz 2Mpix) lub SE K/D750 ewentualnie W800. Reszta niestety to już historia początków fotografii w komórkach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      jak ktos nie wie to k700i i k500i mają dokładnie te same aparaty!!!!!!!! i zdjecia robia identyczne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      a cos o lapie jg45555

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ŁAZAP ? ? ? ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      czy ktoś wie jak sie nazywa program do robienia zdjęc 1.3mpx na nokie 6600

      i program do zomu

      proszę o odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      super jakosci sa zdjecia z nokii 6020 i mega wypaśnie z k750i

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Powiem tak, ja mam od niedawna SE K700i i powiem wam, że w dobrze oświetlonym pomieszczeniu zdięcia w trybie rozszerzonym robi elegancko, wiadomo, że ostrością nie dorówna cyfrakowi, ale już niedługo zobaczycie, już K750i rzeźni, a za rok, jak wwsadzą 3megapixelowy aparat, a napewno tak będzie, to cyfraki ze średniej półki będą zagrożone, pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam gx30.. kumpel ostatnio kupil k750i i powiem wam szczerze matryca 1.0 Mpix CCD ! vs 2.0 Mpix CMOS = 1:0 dla Sharpa Gx30i naprawde.. powalajaca jakosc.. co prawda rozdzielczosc mniejsza ale jednak duzo rzywsze kolory, brak szumów idealne odwzorowanie barw.. duzo leprze swiatło … pozdrawiam 😀 GX30i rulez 😀 no i ekran qvga polisilicon najl. ekran jaki w zyciu widzialem w komorkach 😀 a uwierzcie widzialem i Samsungi.. i LG.. i nic nie da sie porownac z Sharpem nawet najnowszy Panasonic VS3 VS6 etc niby wysletlaja 16Mln kol.. ale nie umywaja sie do Sharpa 😀 POZDRAWIAM.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      aha mama wziela ostatnio na abonament w erze i k700i naprawde robi ostre zdjecia w porownaniu do konkurencji naprawde chyba jedne z najleprzych aparatow VGA…. 😀 widac ze GX20 tez super fotqi robi 😀 nawet leprze .. ostrzejsze kolory ale mniej detali 😀 coz .. cos za cos 😀 Sharp i tak kroluje 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Hej wam. ma może ktoś foto wykonane Siemensem C75?? jak tak to prosze wyślijcie mi na gg 5580157. Będe bardzo bardzo wdzięczna ,bo wacham sie między SE K700i a Simem z góry wielki dzięki .Pozdro :*

      PS. Jeśli macie jakieś filmiki (obydwu fonów) to też mile widziane:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Siemens cx 75 robi naprawde zajefajne foty jak na tel.. Byłem dziś w salonie i porównywałem foty zrobone simensem do fotek SE K700i i jest spora róznica na kożyść siemensa oczywiscie…pozddro 4all!!! Jutro go kupuje i mysle że bedzie dobże służył .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ile kosztuje ten fon nieużywany

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam k700i i szczerze powiedziawszy to mam mieszane uczucia co do tego tela. Zdjęcia na wyświetlaczu wyglądają ładnie ale po przeniesieniu na kompa czar pryska! Są nieostre, rozmyte. Jedynym ratunkiem jest robienie zdjęć w NAPRAWDĘ DOBRYM OŚWIETLENIU! Dopiero wtedy wyglądają w miarę:-) bardzo ładnie natomiast wyglądają wszelkie obrazki na wyświetlaczu, szczególnie podczas pokazu slajdów. Plusy to wygląd, wyświetlacz, mp3. niewybaczalnym minusem telefonu jest to że nie można ustawić dzwonka sms! Pozdr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Siemka wszystkim mam nokie 6230 jak ktos chce to wam pokarze jakie robi fotki a ja prosze o fotki z noki 6230i i z noki 7610 🙂 bardzo brosze o te fotki z gory dzieki i pozdro dla wszystkich uzytkownikow noki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Fotki z k700i sa 10 razy lepsze od pozostałych, i były robione chyba bez lampy błyskowej którą ma wbudowaną. Polecam ten telefonik jest OK !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Hej wszystkim ! mam ten fonik już od 2 tyg i w pełni się zgadzam z BEST`em 🙂 fotki są zajebiste naprawde ! ! a jak cudnie wyglądają w największej rozdzielczości (1280pix) i nie zamieniła bym tego fona na żaden inny. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      fyhtyujtfd

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      xxxx ja wiem że i tak motorola v500 jest najlepsza ona jes zajebista widzieliście ją kiedyś na żywo to przecież jest niezłe cacko tylko jeden ma minus mp3 nie odtwarza i to wszystko ale tak ogólnie to jest super cacko kocham ten telefon a zwłaszcza z tym że zdjęcia robi kool i ma klapkę pozdro tomidlo_2006

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      czesc mam problem ze zdjeciami w se k700i na podgladzie przed zrobieniem zdjecia obraz wyglada bardzo ladnie lecz gdy nacisne „zrob zdjecie” i zostanie ono utrwalone na zdjeciu widac takie rozmazane kropki. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje jezeli ktos wie prosze o odp na maila albo na forum 🙂 z gory dzieki pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      czesc mam problem ze zdjeciami w se k700i na podgladzie przed zrobieniem zdjecia obraz wyglada bardzo ladnie lecz gdy nacisne „zrob zdjecie” i zostanie ono utrwalone na zdjeciu widac takie rozmazane kropki. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje jezeli ktos wie prosze o odp na maila albo na forum 🙂 z gory dzieki pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja na moja N90 nie narzekam… 😀 ale co tu porownywac.. to jest jednak 3.0 mPix 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja mam SE K300i i robi niezłe foty ale chyba wy sie lepiej znacie;-)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Zrobiłam zdięcia aparatem cyfrowym.chciałam dać dać te zdięcia do ogłosz. w internecie i odrzuciło mi ja, sa za duże.jak w komputerze je zmniejszyć? bardzo proszę jak któś wie ,o radę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ej gdzie moge znalesc program do motorili V500??bo zaraz swira dostane 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      zdjecia i tak najlepsze wychodza w noki 7610 mimo ze tel powoli robi sie stary to w wiekszosci testow jest bezkonkurecyjny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam problem z simensem c65.nie wiem co robić moge odebrać tylko jedną wiadomość.wyskakuje mi ze pamięć karty zapełniona gdzie to moge zmienić??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego niemoge przesłać zdjęc z telefonu samsung E700 na kompa. wczytuje mi tylko sms i książke telefoniczną.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Witam wszystkich. Jestem zainteresowany kupnem telefoonu Sharp GX30i. Miałbym małą prośbę do posiadaczy tego fona. Czy mogliby mi przesłać na meila: mlo7@interia.pl własne komentarze o tym telefonie, co o nim sądzicie, byłbym bardzo wdzięczny także za przesłanie kilku zdjęć zrobionych przez ten telefon. Z góry dziękuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      motorole sa najlepsze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam k750i i co jak co, ale zdjęcia robi wypasione 🙂 bardzo polecam! nie zauwazylem pogorszenia jakości, a na liczniku juz 2700 🙂 na razie się nie zwiekszy bo kupilem cyfrówe. robie teraz tylko spontaniczne fotki pozdro!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Posiadam K750i i K600i, oba czynnie wykorzystuje i zdjęcia robią naprawdę znakomite!!! Oczywiście lepsze k750i,ale co się dziwić,w końcu 2 Mpix:D i duża czułość obiektywu(nie zapominając o autofocusie),ale K600i też dobrze wypada na jego tle, znacznie lepiej niż te wszystkie tutaj;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Sagem myX 6-2 jest spoko super!1

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      hej czy ktoś może mi powiedzieć jak przesłać zdjęcia z tel. K700i na kompa?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      hej czy ktoś może mi powiedzieć jak przesłać zdjęcia z tel. lg3310 na kompa?mam kabelek komp go widzi i dalej nic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ale ty will jesteś jebniety NOKIA to najlepsze telefony!To że ty nie masz zadnego i
      zazdrościsz innym ze mają NOKIE to nie znaczy ze mozesz wypisywać takie
      głópoty!!!!!!!!!!!!!!!!!HUJ TO
      WILLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      MAM PROBLEM!!!:/ MÓJ SIEMENS C75, NIE CHCE KAMEROWAĆ! ZA KAŻDYM RAZEM POJAWIA SIĘ NAPIS:
      "BŁĄD!". NIC NIE ROBIŁAM W USTAWIENIACH KAMERYY:/ NIE WIEM CO ROBIĆ…JEŻELI
      WIECIE COŚ NA TEN TEMAT TO PROSZE NAPISZCIE DO MNIE!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      co wy pierdolicie. ja mam nokia 3210. to jest najwiekszy kocur i robi najlepsze zdjecia i filmy w jakosci dvd. goraco polecam. moj model wystawiony jest na allegro-jedynie 1200zl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Przestańcie gadać . Te telefony to już przeżytek ja posiadam k800i i mam chrapke na wchodzącego właśnie k810i ciekawe jaki bedzie bo funkcyjnie to chyba bez zmian.Nokie to tandeta , tylko u nas w kraju sie nie docenia takich marek jak LG panasonic , które w japoni wywalają nokie z rynku bo ma za starą technologie.Mój kumpel sobie właśnie z wycieczki w japonii przywiózł LG KG920 to jest fon. Moja cyfrówka nie robi takich zdjęć.Więc jeśli coś , to tylko SE!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ma sharpa gx20zaczebisty telefonik tylko potrzebuję polską instrukcję .Zangielskim trochę słabo u mnie.Z góry dziękuję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      z takimi tekstami to nie tutaj idioto !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Hej Justynko……Skąd Ty jesteś? ze wsi?….Nie mówi się kamerować tylko nagrywać…Zajrzyj najpierw do słownika poprawnej polszczyzny a potem pisz na forum.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      sony ericsson w850i jest zajebisty.mam go od 3 miechow i zdjecia sa supcio jak na 2,5 MP

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      idżcie wszyscy do dupy. najlepszy telefon w przystępnej cenie to samsung u600. bez najmniejszych wątpliwości

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      JAKBY KTOŚ CHCIAŁ WGRAC NOWEGO SOFTA DO MOTKI E398 TO SŁUZE POMOCĄ MOJE GG 9807685

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Hej… Kaśka! Jom jest ze wsi Nie ważne jak tylko co chce sie przekazać co nie Jo se pisze jak umie a dla mnie najlepszy telefonik to Nokia N 70 bo mom od niedawna lol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      siemka,zastanawiam się który telefonik sobie kupić.Jak narazie wacham się między nokią n73 a sony eriksonem k800i i nie wiem który z nich to lepszy wybór i pod jakim względem.Jak mieliście te tel to moze mi doradzicie.Jakieś porównania czy coś…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ja mam N95 zdjęcia robi zajebiste no w końcu 5Mpix Mam ją

      miesiąc i sprawuje się bezproblemowo tylko N95 żadna inna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      najlepsza nokia 6200!!!!!!!!!HAHAHA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Wpadajdie na mój mail . Popiszemy o fonach i o waszych problemach.

      creatmusik@vp.pl Siema!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      gx30i USER – Racja, ja mam gx30 z 1 mpx i 902 z 2mpx ale gx 30 robi i tak lepsze fotki, matryca ccd bije na glowe cmos’y z innych komorek!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      najlepsza jest nokia N82

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      super zachecam do kupowania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      najlepszy telefon komurkowy na świecie jest to nokia 6230

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      najlepszym telefonem jest nokia 1100

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Fotki z planu do filmu grupy Sky Piastowskie "8 w Poziomie" robione XDA MiniS 'SPV 3000′

      http://www.wess122.info

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      najlepszy jest model samsung E250

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      nokia 1100 jest do kitu nawet nie ma kolorowego wyswietlacza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Z calym szacunkiem do waszych telefonow ale ogolnie komorki maja bele jaka optyke a wiec zdjecie wykonane telefonem wyglada ladnie jedynie na ekranie telefonu i nigdy nie dorowna zdjeciu z aparatu cyfrowego.Porownajcie obiektywy,soczewki w telefonie z obiektywami w aparacie..te drugie sa wieksze a im wiekszy obiektyw tym wiecej swiatla wpada do srodka i zdjecie jest lepsze.Osobiscie posiadam model n95 8GB ,zdjecia sa wysmienite,ale jedynie na ekranie komorki,a po wrzuceniu na komp doruwnuja co najwyzej 50% zdjeciom z cyfrowki…natomiast trzeba przyznac ze n95 kreci calkiem przyzwoite filmy w jakosci dvd…dolaczajac do tego przecietny aparat,gps,hsdpa sprawia to ze przewyzsza nieco sonyerki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Zdjęcia z aparatów nie dorównują tym z cyfrówek to prawda ale komórke mamy zawsze przy sobie dzieki temu możemy uchwycić jesli cos sie dzieje ciekawego a cyfrówke mało kto chyba nosi przy sobie cały czas:) A najlepsze zdjecia robia Sony Ericssony(ja mam k510i zdjęcia wysmienite sa) Nokie są drogie,brzydkie a zdjęcia robią tragiczne nie rozumiem ludzi co sie podniecaja nokiami ze to niby najlepsze telefony sa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ja uważam że najlepsze zdjęcia robią Sony ericsony, kumpel ma k850i i zdjęcia są wyśmienite

      Ja mam k800i i też jest cudownie

      zastanawiam się czy nie zamienic się na toshib-e G500

      Doradźcie mi prosze..z góry THX

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Najlepsza Komórka to: NOKIA N95 8GB.

      Polecam ją każdemu.

      Jedyna wada,tej komórki,to : CENA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      najlepszy telefon to LG KC910 Renoir wpiszcie tą nazwe nayoutube.pl ma on do zaoferowania 8 megapixelowy aparat z zabójczo szybkim autofocusem

Viewing 105 reply threads
Reply To: Porównanie zdjęć z telefonów komórkowych
Your information: