Start Forum Inne Pozostałe tematy Poczta Polska: Wyślij list emailem, zostanie on dostarczony do skrzynki

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • MarcinKusz
      Member
      Liczba postów: 417
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Zero prywatności, bo łatwy dostęp do treści dla zwykłych pracowników. Ja tam wolę e-mail albo tradycyjna poczta. Żadnej hybrydy…

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Poczta drukuje, kopertuje, przekazuje do odbioru… i już po miesiącu adresat może się cieszyć, że czeka na niego awizo w skrzynce 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      obiektywny, albo jesteś idiotą, albo takiego udajesz i to ty się ośmieszasz. Poczta Polska to jedna z najgorzej funkcjonujących „firm” w Polsce. Przesyłki co prawda już nie giną tak często jak dawniej, ale opóźnienia i zawyżone ceny są na porządku dziennym. Przykładem jest paczka pocztowa priorytetowa, którą wysłałem trzy miesiące temu (doręczona po 4 dniach). Zwrotne potwierdzenie odbioru dotarło do mnie dopiero tydzień temu. Ich system informatyczny także jest w stanie kompletnej nieużyteczności.
      Gdy tylko mam możliwość, korzystam z usług operatorów alternatywnych, bo dzięki temu mam pewność, że przesyłka po drodze nie będzie zwiedzać wszystkich możliwych magazynów, a ja nie będę czekać 10 godzin w kolejce na nadanie przesyłki…

Viewing 3 reply threads
Reply To: Poczta Polska: Wyślij list emailem, zostanie on dostarczony do skrzynki
Your information: