Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Orange.one – nowy plan strategiczny Orange Polska na lata 2017-2020

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Orange Polska jako operator pierwszego wyboru dla klientów indywidualnych i biznesowych, działający w oparciu o model biznesowy, który zapewni stabilny wzrost przychodów i zysków. Taką wizję do 2020 roku przedstawił dziś zarząd firmy w nowym planie strategicznym Orange.One.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange.one – nowy plan strategiczny Orange Polska na lata 2017-2020

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Do tego Orange dodajcie sobie pkt. „Poprawa w kierunku zmniejszenia awaryjności sieci mobilnej poprzez wycofanie się z błędnej polityki pseudooszczędności na wszystkim i wszystkich”
      Oraz „Poprawa kompetencji BOK poprzez zatrudnianie i szkolenie ludzi o odpowiedznich kwalifikacjach a nie studenciaków z łapanki za 12zł brutto/h”

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Pracowałem kiedyś w salonie Orange – nie polecam mobbing na porządku dziennym, przymus wciskania usług 4 w 1 i robienie notatek pisemnych do każdego klienta, tłumaczenie się pod tablicą niemal każdego dnia czemu tak mało sprzedane ….A wypłata tragedia !! Nie polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Po co się przejmować ? Masz robić wszystko według procedury, nic więcej, a że ktoś sobie coś mówi to można to zgłosić do komisji etyki Orange ! Wszędzie są tylko ludzie mniej lub bardziej normalni…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Do Ja.
      Należy się podziękowanie takim kol. jak „gość” „pabloki” „Wlo” „Calm7” „applefun” i innym. To dzięki nim, zdobywamy wiedzę i mamy możliwość porównania z innymi. Ja Im b.wspólczuję, że podjęli się takiej roli i wkładają tyle swojej wiedzy w komentarze. Myślę, że się z tym zgodzisz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Do Ja.
      Należy się podziękowanie takim kol. jak „gość” „pabloki” „Wlo” „Calm7” „applefun” i innym. To dzięki nim, zdobywamy wiedzę i mamy możliwość porównania z innymi. Ja Im b.wspólczuję, że podjęli się takiej roli i wkładają tyle swojej wiedzy w komentarze. Myślę, że się z tym zgodzisz.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Orange.one – nowy plan strategiczny Orange Polska na lata 2017-2020
Your information: