Jesteś tutaj:---nc+ – rusza świąteczna oferta platformy i Extrakasa 700 zł (wideo)
NFON display 750x100 v2

nc+ – rusza świąteczna oferta platformy i Extrakasa 700 zł (wideo)2017-11-08T10:16:08+01:00

Start Forum Operatorzy VOIP nc+ – rusza świąteczna oferta platformy i Extrakasa 700 zł (wideo)

Viewing 2 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Z okazji zbliżających się świąt platforma nc+ przygotowała specjalną promocję „Extrakasa”, w ramach której Klienci zawierający lub przedłużający umowę na pakiety telewizyjne oraz zawierający umowy na internet i telefon mogą otrzymać od nc+ premię w wysokości nawet do 700 zł na przedpłaconej karcie płatniczej na dowolne zakupy (najwyższa premia przysługuje w przypadku zawarcia łącznie 3 umów na 24 miesiące).

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: nc+ – rusza świąteczna oferta platformy i Extrakasa 700 zł (wideo)

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Mikołaj nam nie wisi . Ta reklama jest obrazą wartości chrześcijańskich , narodowych i patriotycznych w tak katolickim kraju jakim jest Polaka . Powieszeni Mikołaja – na to nie zdobyła się nawet komunistyczna propaganda . Mikołaj spokojnie przeżył okupację hitlerowską i komunistyczną , przeżył rządy PO a teraz jest tak haniebnie traktowany . To najwyraźniej spisek kondominium niemiecko-rosyjskiego wspomagany przez banderowskie niedobitki popierany przez totalną opozycję sterowaną z Brukseli przez Tuska . Skoro Mikołaj w niebezpieczeństwie to i nasza narodowo-prawicowo katolicka Polska . Obudź się narodzie , czas na jeszcze lepszą zmianę .

   Reklama
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Proszę tylko o kulturę wypowiedzi. Obrażanie przekonań oraz osób nie będzie tolerowane na Telix.pl. Pozdrawiam stałych Czytelników, którzy o tym powinni wiedzieć. Andrzej

Viewing 2 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.