Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja, Voip-nc+ – rusza świąteczna oferta platformy i Extrakasa 700 zł (wideo)

nc+ – rusza świąteczna oferta platformy i Extrakasa 700 zł (wideo)

Z okazji zbliżających się świąt platforma nc+ przygotowała specjalną promocję „Extrakasa”, w ramach której Klienci zawierający lub przedłużający umowę na pakiety telewizyjne oraz zawierający umowy na Internet i telefon mogą otrzymać od nc+ premię w wysokości nawet do 700 zł na przedpłaconej karcie płatniczej na dowolne zakupy (najwyższa premia przysługuje w przypadku zawarcia łącznie 3 umów na 24 miesiące).


W zależności od wybranego pakietu TV, karta może zostać doładowana kwotą od 100 zł do 500 zł, a Klienci którzy dodatkowo zawrą umowy na internet i telefon mogą otrzymać kolejne bonusy w postaci doładowania w wysokości 200 zł (100 zł od usługi). Przykładowo, kupując pakiet telewizji EXTRA+ (154 kanały, 79 w HD) z pakietem kanałów CANAL+ oraz usługami NC+ INTERNET 35 lub 100 GB i NC+ TELEFON, Klient może otrzymać na przedpłaconej karcie płatniczej łącznie 450 zł.

Wysokość doładowania karty płatniczej:


Warunkiem skorzystania z promocji „Extrakasa” przez Klientów przedłużających umowy na usługi telewizyjne jest zmiana pakietu na wyższy lub utrzymanie tego samego pakietu (dotyczy ofert nieprzecenionych).

Promocja nie łączy się z ofertą „do 3 miesięcy gratis” oraz ofertą „wypróbuj nc+ bez opłat”. Środki na karcie można wykorzystać do 31 maja 2018 r., wyłącznie do transakcji bezgotówkowych, w tym transakcji online. Niewykorzystane środki pieniężne nie podlegają zwrotowi. Karta zostanie zasilona środkami pieniężnymi zgodnie z Regulaminem Sprzedaży Premiowej „Extrakasa”, po spełnieniu warunków w nim określonych.

Zgodnie z Regulaminem Użytkownika Kart Przedpłaconych Banku Polska Kasa Opieki S.A. dostępnym na stronie internetowej: www.pekao.com.pl wydawcą oraz właścicielem karty jest PKO S.A.

Więcej informacji na temat pakietów telewizji nc+, usług mobilnych oraz szczegóły Promocji na stronie internetowej: http://ncplus.pl/ i w Punktach Sprzedaży.

źródło: nc+

KanAutor |2017-11-08T11:16:08+01:008 listopada 2017 11:16|Kategorie: Internet, Newsy, Operatorzy, Promocje, Telewizja, Voip|Tagi: , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Lucek 9 listopada 2017 w 11:06 - Odpowiedz

  Mikołaj nam nie wisi . Ta reklama jest obrazą wartości chrześcijańskich , narodowych i patriotycznych w tak katolickim kraju jakim jest Polaka . Powieszeni Mikołaja – na to nie zdobyła się nawet komunistyczna propaganda . Mikołaj spokojnie przeżył okupację hitlerowską i komunistyczną , przeżył rządy PO a teraz jest tak haniebnie traktowany . To najwyraźniej spisek kondominium niemiecko-rosyjskiego wspomagany przez banderowskie niedobitki popierany przez totalną opozycję sterowaną z Brukseli przez Tuska . Skoro Mikołaj w niebezpieczeństwie to i nasza narodowo-prawicowo katolicka Polska . Obudź się narodzie , czas na jeszcze lepszą zmianę .

  • Blom 9 listopada 2017 w 11:18 - Odpowiedz

   Puknij się w łeb. Mikołaj z reklamy to wytwór popkultury, nie ma nic wspólnego z Mikołajem z Miry. Kolejny katol-bezmózg.

  • Lucek 9 listopada 2017 w 13:08 - Odpowiedz

   ~Blom Wybacz , ale tłumaczenie nawet średnio inteligentnemu osobnikowi ironii zawartej w żarcie (choćby podobnym do argumentacji rządzących nami) jest żenującym zajęciem .

 2. Kan 9 listopada 2017 w 11:24 - Odpowiedz

  Proszę tylko o kulturę wypowiedzi. Obrażanie przekonań oraz osób nie będzie tolerowane na Telix.pl. Pozdrawiam stałych Czytelników, którzy o tym powinni wiedzieć. Andrzej

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.