Start Forum Sprzęt Microsoft / Windows Mobile Microsoft: dziewięć powodów dla których powinniśmy nabyć telefon z Windows Phone 8

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      Podczas wczorajszej prezentacji systemu Windows Phone 8 prowadzonej przez Joe Belfiore, przedstawiono kilka funkcji, które mają przyciągnąć potencjalnych użytkowników, wokół możliwości nowej platformy mobilnej Microsoftu. Co ciekawego przygotowała dla nas firma z Redmond?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Microsoft: dziewięć powodów dla których powinniśmy nabyć telefon z Windows Phone 8

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a ja mam jeden by nie kupować-bark możliwości odtwarzania bez rekompresji plików dźwiękowych z pc(ogg,flac, ape,wv).Brak możliwości odtwarzania z napisami filmów w formacie mkv.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A czym to się różni od Androida? Poza utrudnieniami dla programistów, i wyglądem …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zrobią to samo co z użytkownikami Windows Mobile(wyłącza wsparcie dla produktów i możliwość aktualizacji)po wymyśleniu czegoś nowego. Poza tym win przy androidzie działa jak drezyna i ciągle wywala błędy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No, to mogła być rewolucja jakieś 10 lat temu. Teraz widzę standardowe opcje dostępne na iOS i Androida. Toż nawet na Androidzie jest Skype i SkyDrive! I gdzie tu jest powód do kupowania telefonu z windą?

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Dzisiaj oglądałem w pracy Windowsa 8 – desktopowego i widzę co najmniej 50 powodów dla których BYM GO NIE KUPIŁ! Nie wiem czy Microsoft nie zdaje sobie sprawy, że przestawienie użytkownika w wieku 40+ który swoją pracę zaczynał na Windowsie 3.1 albo 95 i przez ok 17 lat był przyzwyczajony do paska Start i zwykłych funkcji na COŚ co wygląda jak KOSZMAR może być po prostu NIEREALNE! Nie psuje się czegoś co jest DOBRE a interfejs Windowsa 8 jest PO PROSTU SKOPANY! Nie chodzi tylko o wywalenie menu start! Najprostszy powód – JAKI SENS MA DOMYŚLNE UKRYCIE FUNKCJI ZAMYKANIA SYSTEMU W USTAWIENIACH???? Systemowe aplikacje zamiast wyglądać ESTETYCZNIE wyglądają PASKUDNIE – samo metro jest PASKUDNE i nieczytelne :/ Powiem otwarcie – dopóki się będzie dało będę siedział na Windowsie 7 – to zdanie podziela 95 procent moich znajomych – ludzi w wieku 20/30… A jak będzie trzeba zmienić domyślny system to raczej na OSXa!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jezeli nie chcecie ani korzystac ani kupowac Windowsa 8 to tego nie robcie, macie androida i iOS’a. Kazdy system ma swoich zwolennikow i przeciwnikow, wam juz na starcie sie nie podoba wiec rozwiazanie jest proste…ten system nie jest dla was i kupcie cos innego, nikt was nie bedzie zmuszal do korzystania z tego systemu, opcji macie wiele, wybierzcie ta ktora wam pasuje i sie jej trzymajcie, ale pamietajcie… nie bojcie sie zmiany na lepsze 🙂

Viewing 6 reply threads
Reply To: Microsoft: dziewięć powodów dla których powinniśmy nabyć telefon z Windows Phone 8
Your information: